Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - yazir - 26-10-2012 08:18

:| mogłem wcześniej zapytać, zanim przeprowadziłem się do stanów...

edit: wracam do polandii


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 26-10-2012 08:24

(26-10-2012 08:18)yazir napisał(a):  :| mogłem wcześniej zapytać, zanim przeprowadziłem się do stanów...

edit: wracam do polandii

hehehe szalony, to będziesz wracał kilka dni Big Grin
lepiej już zapłacić 0.20 e i natychmiast zakończysz podróż Smile
zapraszamy do małopolskiego, najwyższe stawki za pracę z wszystkich regionów Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Coristo - 26-10-2012 10:31

Firma ZdanuCash Fabrics
Oddział: Podlaskie


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 26-10-2012 10:33

(26-10-2012 10:31)Coristo napisał(a):  Firma ZdanuCash Fabrics
Oddział: Podlaskie

graty z otwarcia firmy Smile
jaką firmę zdanu otworzyłeś ?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 26-10-2012 10:55

Panowie w związku z tym, że już nas kilku z forum ma firmy i jeden drugiemu jest potrzebny mam propozycję by sobie na wzajem pomóc Smile
zbierzmy się wszyscy w małopolskim, otwórzmy wszystkie miejsca pracy w małopolskim i pracujmy dzień po dniu każdy każdemu w jego firmie
ponumerujmy firmy i w danym dniu każdy z nas pracuje u każdego ( nie pamiętam kto ma jakią firmę więc jeśli kogoś pominołem to prosze o pw) listę firm dodam do pierwszego postu i w taki sposób każdy z nas każdemu pomoże, kilku z nas ma już dobre statystyki więc każdemu wyprodukuje więcej produktu i na pewno na tym lepiej wyjdziemy i szybciej się rozwiniemy niż jak na tą chwilę będa u nas pracowali pracownicy którzy produkują 0.20% produktu a potem rozwijać miejsca pracy w miarę przyrostu osób pracujących, otwierać nowe miejsca pracy dopiero w innych regionach - co o tym myślicie ???


lista osób :
1 tomazzi
2 mmichal
3 bartex
4 hagard
5 kleomens
6 coristo
7 UmcyK

Jeśli kogoś pominołem to proszę o informację Smile w miarę rozwoju i dochodzenia fabryk to lista będzie rozwijana, warunkiem jest uczestnictwa w naszej pomocy przeniesienie się do małopolskiego i otwarcie tam oddziałów pracy w takiej ilości by od 24 do 24 wszystkie osoby z grupy mogły pracować u jednej osoby w tym czasie, co dnia u kolejnej z listy jak przejdziemy 7 pracowników, zaczynamy od nowa Smile
Oczywiście jeśli w danym dniu nie pracujemy u kogoś z listy to te osoby otwierają sobie wszystkie miejsca pracy by w innych miejscach mogły mieć pracowników by produkcja nie szła w sposób, że 1 dzien pracujemy u 1 a potem do ponownego czasu pracy u tej osoby/osób nikt nie pracował
USTALMY TEŻ WSPÓLNĄ CENĘ ZA PRACĘ POWIEDZMY 28 PLN na czas pracy w danym dniu u każdej osoby ( poza tym dniem wolny rynek co do płacy za pracę
co o tym myślicie ???


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 26-10-2012 11:28

podstawowe pytanie czemu akurat malopolska? kazdy w takim razie powinien sie przeniesc, wiec i ty.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 26-10-2012 11:30

(26-10-2012 11:28)bartex89 napisał(a):  podstawowe pytanie czemu akurat malopolska? kazdy w takim razie powinien sie przeniesc, wiec i ty.

gród kraka, dawna stolica polski, na pewno lepsze miejsce od syfu mazowieckiego i warszawy Big Grin jak również na uboczu od towarzystwa wzajemnej adoracji z gry wiadomo kogo i twojego wroga Big Grin wiesz o kim mowa Big Grin
więc taka nasza "stolica" w grze Kraków Smile
ja jestem w małopolskim więc nie muszę się przenosić Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 26-10-2012 11:39

wiec powinnienes myslec o innych i isc na kompromis, a nie mysleć "ja jestem w małopolskim więc nie muszę się przenosić".

z takim nastawieniem nie myslisz o reszcie, bo juz z gory załozyles swoje.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 26-10-2012 11:40

Ja bym się pisał, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Jak pozostali się zdecydują to wsiadam do lambo i jadę Cool

Edyta:
Przecież można zobaczyć gdzie jest większość osób z grupy i tam dać "centrum" i niech mniejszość się dostosuje, tak też można myślę.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 26-10-2012 11:51

(26-10-2012 11:39)bartex89 napisał(a):  wiec powinnienes myslec o innych i isc na kompromis, a nie mysleć "ja jestem w małopolskim więc nie muszę się przenosić".

z takim nastawieniem nie myslisz o reszcie, bo juz z gory załozyles swoje.

nikt na siłę do niczego nikogo nie zmusza, jeśli nie jesteś zainteresowany to twoja wola
to jest tylko moja propozycja, gdybym był nastawiony " pod siebie" jak to stwierdzasz nie proponowałbym takiego układu i np proponowałbym, że tydzień u mnie, dopiero tydzień u kogoś itp itd
a tutaj proponuję co dzień pracę u każdego i każdy ma też potem możliwość otwarcia pracy gdzie indziej do czasu jego dnia pracy każdego z grupy
na tą chwilę z 7 osób ( chyba więcej firm nie ma) to ja z kleomens jesteśmy na tak więc 2:1