Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - CraftRidersPL - 09-04-2018 20:11

Jak pomogłem to chce do Creditsów XD


A, i rozumiem że furgonetki będą możliwe do zakupienia za węgiel?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 09-04-2018 20:15

@Hatake00, chodzi zapewne o to, że zarobek netto zmniejszy się o jakieś 5% dziennie z powodu logistyki. O tym, że grywalność i mnogość elementów do gry zostanie zwiększona o jakieś 20-30% niektórzy nie wiedzą lub udają, że nie wiedzą. Aktualizacja kosztuje dobre 120-150 godzin. Myślę, że (chodzi mi o coalco.pl jako grę, nie o coalco jako mnie na forum) ma prawo pobrać "podatek" w takiej postaci w zamian za zwiększenie funkcjonalności, rozwoju grywalności, konstrukcji nowych drzewek. Ja nie chcę nic dla siebie ale kolejny raz muszę wspomnieć o odpowiednim balansie i bilansie projektu.

@CraftRidersPL, tak furgonetki będzie można kupować za węgiel lub oczywiście produkować samemu.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - hatake00 - 09-04-2018 20:27

Coalco, nie przejmuj się. Super, że cały czas coś wymyślasz. I super jest to, że odpowiadasz użytkownikom na ich wątpliwości. Nie mogę się doczekać pełnej aktualizacji, co z pewnością urozmaici rozgrywkę. A jeśli komuś nie pasuje, że w przyszłości będzie trzeba trochę pomyśleć i przekalkulować pewne sprawy, to może niech lepiej zagra w coś innego... jakieś Plemiona czy coś, gdzie tylko się czeka i czeka...


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - 8adamus - 09-04-2018 20:30

Nie zapomnijcie że jeszcze będą prace za punkty doświadczenia dla tych co nie chcą inwestować Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 09-04-2018 20:57

@Hatake00, ja się nie przejmuję ale to trochę przykre, że niektóre osoby wręcz mnie poganiają z aktualizacjami ale ze swojej strony czasu poświęcić nie mogą na to, aby zapracować na rozwój swojej kopalni czy dorobienie się furgonetki. Ehh, chyba już kończę na dziś, jutro sporo nowych wyzwań z aktualizacjami Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 09-04-2018 20:59

a mam pytanie co rozumiesz przez zmniejszenie zarobku o 5% czyżby furgonetki i transport wagonami było uzależnione od paliwa i z tych 5% ma pójść w zarobek dla producentów paliwa czy źle myślę ?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 09-04-2018 21:04

@Korlim, nie, to nie tak. Jeżeli ktoś zdecyduje się na ciągły transport to logistyka będzie kosztowała około 5% całodziennych przychodów z węgla. Czyli przykładowo, jeśli zarobisz 1 PLN z wydobycia węgla, to aby go przewieźć będziesz musiał wydać około 0.05 PLN na logistykę (paliwo, koszt floty w dłuższym wymiarze czasu). Większość z tych 5% kosztów naturalnie trafi do producentów paliwa, stali, plastiku oraz pojazdów. Pozwól jednak, że szczegóły wyjaśnię jak już wszystko będzie dokończone Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - hatake00 - 09-04-2018 21:07

Niektóre gry nie są wcale aktualizowane, a jak już, to od wielkiego dzwonu. Myślę, że to takie "ludzkie" - daj palec, a będą chcieli rękę. Wink Rozbestwiłeś ludzi częstymi aktualizacjami, ale to trochę przesada upominać się o coś, co miało być 2 dni temu (pomijając fakt, że codziennie wprowadzasz dosyć spore zmiany, ale widocznie nie każdy zagląda na różne podstrony).


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 09-04-2018 21:11

Chciałbym przypomnieć coś paru osobom.
Nie inwestujący - aktualizacja daje wam dodatkową możliwość zarobku z pracy i jeszcze bardziej zwiększa popyt na węgiel więc będziecie go mogli sprzedać drożej.
Inwestujący - aktualizacja dodaje kolejne budynki i możliwości zarobku.
WSZYSCY - Aktualizacja zmniejsza obciążenie finansowe coalco jednocześnie zapewniając większą grywalność, więcej opcji zarabiania. Od graczy wymaga po prostu więcej zaangażowania, co ma się przekładać na wyższą skuteczność reklamową coalco czyli zwiększać rentowność na czym chyba zależy każdemu?

Podsumowując. Mniej obciążając coalco będzie można zarabiać więcej ale trzeba się liczyć z tym, że wchodzenie raz na tydzień oznacza wolniejszy rozwój.
Nagradzana jest po prostu większa aktywność.



Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - korlim - 09-04-2018 21:14

oki Coalco po prostu moja ciekawość a i jak już załatwisz sprawę z drzewkiem i ogólnie tym co aktualnie robisz to mam 2 sprawy ale to na spokojnie bo nie jest to aż tak ważne na tą chwilę żeby cię odrywać od pracy i czekam z niecierpliwością na rafinerie bo nie dużo mi zostało do uzbierania Cool