Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 13-07-2016 09:30

Stworkowaty: A Ty działasz na swoim kompie? Czy na VPSach?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Stworkowaty - 13-07-2016 09:31

Wszystko po trochu.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Szalony - 13-07-2016 11:12

(13-07-2016 06:55)Stworkowaty napisał(a):  Ogólnie Szalony dalej myśli ze oglądanie wszystkich trailerów naraz jest dozwolone i on nie wali strony w "uja". ^^

ja jakoś wypłacam i nie mam z tym problemu. pozdrawiam serdecznego modka z dogry


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - xaariel - 13-07-2016 12:07

Ja to teraz musze wyplacac psc i sprzedawac za przelewy, bo sobie telefon usmiercilem xD

druga wyplate dostalem na luzie.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Maxwell - 13-07-2016 15:43

Ile srednio czekacie na zamowienie?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Stworkowaty - 13-07-2016 15:45

Jak Ty masz pusto w głowie kolego to poezja.. Czy ja piszę że nie wypłacasz? Po prostu Twój post:
"normalnie sie da wypłacać... jeśli nie walisz w uja strony to ci dadzą na 100%"

Jęsli nie walisz w uja... Ty to właśnie robisz! Oglądając wszystkie trailery naraz, ale dobra, żyj w Swoim świecie. Smile


---


10-30 minut zazwyczaj czekam : )


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - supercola - 13-07-2016 16:22

Ja czekam od wczoraj to może niedługo dostanę :> Byle dostać :3


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Szalony - 13-07-2016 16:28

Kto powiedział że robie to nielegalnie ?;d pisałem do moderatora i nie ma nic do tego jak je zarabiam. nie odtwarzam jak wy 14 kart itd itp nie uzywałem nigdy vps. pozdro


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Sahya - 13-07-2016 16:33

Mi właśnie kod doszedł ;-)


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - toomysai - 13-07-2016 18:44

Słuchajcie. Serwis wypłaca, tylko trzeba z głową używać tego sposobu Smile A gwarantuję wam, że nie zablokują wam nic i dostaniecie swoje zlecone kody Smile