Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - adamsonm - 13-07-2016 01:56

co do multikont Big Grin kiedyś na jednym IP założyłem chyba z 5 kont. Sam siebie polecałem, tak że na głównym koncie z refa uzbierałem 5€. Dopiero przy 5 koncie dostałem bana na wszystkie Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Stworkowaty - 13-07-2016 06:55

Ogólnie Szalony dalej myśli ze oglądanie wszystkich trailerów naraz jest dozwolone i on nie wali strony w "uja". ^^


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 13-07-2016 08:17

Stworkowaty: a co Ty nie masz włączonych wszystkich playlist na raz?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Matixio - 13-07-2016 08:20

Ja też nie mam wszystkich na raz włączonych pojedynczo oglądam Smile


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 13-07-2016 08:36

Matixio: serio? Przecież to się wtedy nie opłaca Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Matixio - 13-07-2016 08:38

Jak mam wszystkie otwarte to nic nie leci Smile a na pojedynczym leci.. A tak poza tym napisali ze nie można wszystkich naraz...


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 13-07-2016 08:41

Matixio: to było wiadome od samego początku, że nie można mieć wszystkich playlist na raz włączonych, ale mimo tego normalnie wypłacali.
Jak jest teraz? Bo wcześniej widziałem chyba tylko jedną osobę, która nie dostała wypłaty, bo miała włączoną więcej niż jedną playliste.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Stworkowaty - 13-07-2016 09:16

Mam, Fsociety.. na każdym z xx kont.. to oczywiste.. ale ja nie wale na lewo i prawo tekstami ze jestem uczciwy wobec strony blabla bla. ^^


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 13-07-2016 09:19

Stworkowaty: rozumiem, a normalnie Ci wypłacają? Żadnych problemów?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Stworkowaty - 13-07-2016 09:27

Szczerze? Głąby prowadzą Dogry, bo połowę mi zbanowali (tam gdzie wyplacilem większe sumy) a konta gdzie małe zamówienia były przeszły dalej.. to jak ja to mam rozumieć? ^^