Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Kefefe - 29-10-2017 09:31

No niby tak, ale chodzi o możliwości. Wiesz wytłumaczysz komuś działa pasywnie. Możesz pomyśleć o czymś takim z SunLead. Ja się zgłaszam jako pierwszy Big Grin


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - loloisback - 29-10-2017 14:26

rejestracja w sunlead jest otwarta?


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - fusek - 29-10-2017 14:30

(29-10-2017 14:26)loloisback napisał(a):  rejestracja w sunlead jest otwarta?

Nie. Musisz miec wtyki u admina


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 31-10-2017 16:37

Ostatnio mam kilka spraw na głowie i jeszcze trochę to potrwa, ale udało mi się dziś podsumować miesiąc i... wychodzi prawie 6000 zł.
Możecie wierzyć lub nie, ale robię wszystko, żeby się rozwijać. Zaowocuje, wierzę Smile
Wspaniałego wieczoru! Smile





RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 02-11-2017 22:35

[Obrazek: 1.jpg]

+ 18zł LeadNow
= ~288zł

Czwartek, całkiem okej Smile

Dobranoc Smile


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - jackbriggs - 03-11-2017 11:18

Jeśli kiedykolwiek coś osiągne na subach to nie zapomnę kto mnie zmotywował Smile !


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Kondzioo05 - 03-11-2017 15:30

(25-10-2017 16:32)mahuzz napisał(a):  Strasznie dużo osób mnie pyta o serwisy, porównania, co, gdzie, czemu i jak.
A więc, po krótce, przedstawie jak to wygląda moim okiem.

LeadMore:
+wysoka konwersja
+bez znikających usług

-brak nowości
-brak odnowień, jedna stawka

MyLead:
+dobry support
+dużo stawek

-nowe usługi nie po raz pierwszy

LeadNow:
+odnowienia się dobrze utrzymują
+czas wypłat

-słaba konwersja od kiedy nie zliczają pustych

I teraz dla pytających o moją decyzję...
eForsa:
+dużo stawek
-wypłaty NET15
-ODNOWIENIA (tak, dobrze widzicie - minus. Nie będę zarzucał cięć bo na sobie nie sprawdzałem, ale w porównaniu do innych... tragedia)[/i]
SunLead:
+dużo fajnych prefiksów MO
+ODNOWIENIA (bez kłamstw - sami widzicie z resztą. ogromny %.)

-błędy ostatnimi czasy.

Świetne podsumowanie i na pewno bardzo pomocne przy wyborze serwisów. Również odnoszę wrażenie, że na eforsie występują cięcia z odnowieniami i grubo się zastanawiam czy tam nadal zostać... smutny


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 03-11-2017 20:48

@[jackbriggs] bardzo mi miło Smile Mocno trzymam kciuki!
@[Kondzioo05] dzięki, tak jak pisałem, nie trzymałem niczyjej strony, starałem się być obiektywny. Rzecz jasna że wszystko zależy od ruchu, konwersji, jednak u mnie jest to mniej więcej stała liczba uu jak można zauważyć z tych samych stron. Polecam Ci zarejestrować sobie numer i sprawdzić na sobie przez powiedzmy tydzień na mt5 ;-)


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - KontrolC - 03-11-2017 20:50

Jakiś ppd pod Polski serwis znasz/polecasz?

Obserwuje Wink


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 03-11-2017 20:51

@[KontrolC] masz na myśli pay per download utrzymujący/płacący z reklam, czy typowy PPD/PPA za wykonanie akcji, tj. oferty?