Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: Odp: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 25-10-2012 20:27

(25-10-2012 20:19)mmichal013 napisał(a):  
(25-10-2012 20:18)tomazzi napisał(a):  
(25-10-2012 20:01)mmichal013 napisał(a):  Dziwne dziś nic nie piszecie jakiś jeden dzień milczenia Big GrinBig Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

c fakt to fakt, cisza dzisiaj w temacie
ale ceny za pracę wywindowaliście, u mnie to dzisiaj nikt raczej już do pracy nie przyjdzie Tongue
jak tam mmichal zapasy mięsa Big Grin zakupisz coś czy mi magazyn rósł będzie na giełdzie większy Tongue

Pewno jutro albo pojutrze coś kupię Big Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

okej trzymam za słowo Smile
ludzi coś powoli nas przybywa z czasem pewnie będzie coraz lepiej Smile więcej ludzi, więcej aktywnych i pracujących, kupujących Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 25-10-2012 21:17

Ja teraz musiałem sobie zostawić jedno miejsce w firmie dla siebie bo wszystko zajęte Big Grin Niestety jest to opłacone wysokimi zarobkami dla pracowników. Kupowaliście może albo myślicie nad tym by kupić za xau akcje różnych firm ? Ja kupiłem 2 akcje firmy mojego "zwierzchnika" żeby zobaczyć jak to wygląda. Wiecie coś więcej o tym, na czym to polega ?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mypy - 25-10-2012 21:19

hmmm gra wydaje się cąłkeim fajna Jerk2 właśnie się zarejestrowałem... da się coś na tym zarobić... nie chce mi się czytać 80stron więc będe się uczyć na bieżąco Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 25-10-2012 21:22

(25-10-2012 21:17)kleomenes napisał(a):  Kupowaliście może albo myślicie nad tym by kupić za xau akcje różnych firm ? Ja kupiłem 2 akcje firmy mojego "zwierzchnika" żeby zobaczyć jak to wygląda. Wiecie coś więcej o tym, na czym to polega ?

za 10 akcji dostaniesz 1% z udziałów firmy z ich wypłacanych aux na konto gracza, za swoje dwie dostaniesz więc 0.20%
czyli np za 100 akcji dostaniesz 10% ( jak wypłaci z konta firmowego 10 aux to ty dostaniesz 1 ) i tak dalej i tak dalej Smile
ja na razie nie robię takich zakupów, wolę rozwijać swoje konto i firmę


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 25-10-2012 21:23

(25-10-2012 21:19)mypy napisał(a):  hmmm gra wydaje się cąłkeim fajna Jerk2 właśnie się zarejestrowałem... da się coś na tym zarobić... nie chce mi się czytać 80stron więc będe się uczyć na bieżąco Big Grin

podstawowe kroki w grze masz opisane w 1 poście tematu, wraz ze screen opisującym działania i kroki w grze


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mypy - 25-10-2012 21:45

no wiem pierwsza strone przeczytalem. powiecie mi tylko jak z zarobkami? duzo wyciagacie?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 25-10-2012 21:49

(25-10-2012 21:45)mypy napisał(a):  no wiem pierwsza strone przeczytalem. powiecie mi tylko jak z zarobkami? duzo wyciagacie?

wszystko się z wszystkim wiąże
musisz mieć inteligencję ( ją zwiększasz mając tv, aktówkę)
energia - ją zwiększasz jedząc lub pijąc, posiadając swój lub wynajęty dom, garnitur
wpływ zależny jest od 2 pierwszych rzeczy - od niego zależne są twoje zarobki za pracę, bonus za pracę z budżetu państwa

im wszystko większe tym więcej zarabiasz, im mniejsze tym mniej


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mypy - 25-10-2012 23:23

no dobra ale tak ogolnie chciałbym wiedziec to sa zarobki rzędu kilku, kilkunastu kilkudziesięciu czy kilkuset złotych na miesiac na waszym przykładzie....


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - UmCyK - 26-10-2012 06:35

(25-10-2012 23:23)mypy napisał(a):  no dobra ale tak ogolnie chciałbym wiedziec to sa zarobki rzędu kilku, kilkunastu kilkudziesięciu czy kilkuset złotych na miesiac na waszym przykładzie....

To zależy ile osób będzie u nas pracować i za ile sprzedamy towar.

Prawie jak w realnym świecie.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 26-10-2012 06:44

(26-10-2012 06:35)UmCyK napisał(a):  
(25-10-2012 23:23)mypy napisał(a):  no dobra ale tak ogolnie chciałbym wiedziec to sa zarobki rzędu kilku, kilkunastu kilkudziesięciu czy kilkuset złotych na miesiac na waszym przykładzie....

To zależy ile osób będzie u nas pracować i za ile sprzedamy towar.

Prawie jak w realnym świecie.

mówisz o zarobkach mając swoją firmę, a on raczej pyta o zarobki bez posiadania firmy Smile
tutaj nie ma reguły, na każdym koncie zarobki wyglądają inaczej - jak pisałem wcześniej zależne są od tych 3 rzeczy a mając firmę to dochodzi jeszcze to co napisał umcyk