Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Zarobiony_Koles - 28-10-2017 04:55

Duży wysiłek, przygotowywanie się do czegoś konkretnego i często organizm nie wyrabia. Mi dwa razy tak się zdarzyło jak jeszcze ćwiczyłem. To co do tego przetrenowania to jak najbardziej według mnie jest to możliwe mordy Smile


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Fr0shArczi - 28-10-2017 07:01

Może i masz rację, ale jest to tylko możliwe w skrajnych przypadkach kiedy ktoś trenuje praktycznie codziennie i mięśnie się w 100% nie zregenerują. A objawy przetrenowania to na pewno nie jest katar, mogą to być dreszcze, drżenie mięśni etc. Jest to tak rzadkie, że malo się o tym mówi Smile


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - grubyst - 28-10-2017 10:14

Jak już to nieodpowiednia dieta i niedobór witamin i minerałów, wtedy organizm przy mega maratonie wysiłkowym może w końcu dawać jakieś znaki, ale przetrenowanie? no way.

Dobra koniec offtopa Tongue


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Czaq - 28-10-2017 10:39

Jak tam mahuzz zarobki?
Ruszyło bardziej od wczorajszego piatku? Smile


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 28-10-2017 11:24

@[xela94] Taki powinien być tytuł tego dziennika Tongue

@[Zarobiony_Koles] @[grubyst] @[Fr0shArczi]
Ja mam zdanie troszkę nietypowe. Siłownia - no way, mógłbym chodzić 7x w tygodniu i nie być przetrenowany. Tylko tu też jest sprawa właśnie witamin, minerałów i diety. Podczas redukcji(u mnie pseudo redukcji, po prostu lekka docinka), upału, ubogiej diety i dużej ilości diuretyków typu kawa, zielona herbata, pod koniec tygodnia było czuć zmęczenie.
Natomiast wysiłek tlenowy - można się baaardzo łatwo przetrenować. Uwierzcie mi, zróbcie test na sobie - idźcie te 5-6 razy w tygodniu na siłownie, a w następnym 5-6 razy bieg w takim czasie co trening siłowy. Będziecie padnięci i leniwii pod koniec tygodnia, gwarantuję. A jeśli własnie mniej jecie, dużo się z Was wypłukuje - będzie jeszcze gorzej. Ale satysfakcja po tygodniu 5-6x siłownia + 3x bieganie = bezcenna. Snapowicze widzieli! Big Grin #czerwiec




A zarobek?

[Obrazek: 1.jpg]

[Obrazek: 2.jpg]

[Obrazek: 3.jpg]


~275zł
Szału nie ma, ale tmobile nie wysłał odnowień, aaa... i wszystko dalej mam na usłudze której nie ma w panelu i zarabiają 3 linki przez cały tydzień pokerface






RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Fr0shArczi - 28-10-2017 11:28

Oczywiście, wszelkie informacje na temat zdrowia, siłowni etc. znajdziesz na moim blogu Jerk


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - xela94 - 28-10-2017 16:46

Szału nie ma....yhymmm Jerk2


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 28-10-2017 17:07

@[xela94] Uwierz mi, że nie ma. SZAŁ DOPIERO BĘDZIE. Real talk. Zapamiętajcie te dwa słowa Smile

Dzisiaj praca z kompletnie innej beczki. Spróbuję pod sam wieczór przepiąć trochę tych linków na suba który działa.

Miłego wieczoru Wink Dzięki za zainteresowanie!





RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - Kefefe - 28-10-2017 17:34

Myślałeś o pomocy za jakiś procent zarobków?


RE: Mahuzz - ROZDZIAŁ 3 - mahuzz - 28-10-2017 21:09

Siemka @[Kefefe], tak. Myślałem żeby wprowadzić taką opcję, ale teraz pomyśl jakby mi się opłacało dostawanie % z zarobków? Przecież mógłbym to samo zrobić sam i mieć 100% Wink
Aczkolwiek, może, jak będzie więcej czasu...