Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 10-04-2014 04:51

(09-04-2014 22:52)adammalysz1993 napisał(a):  Dobrze zrozumiałem, że w serwisie będą wprowadzone również subskrypcje z przed ostatniej wypowiedzi właściciela;p?
Jeśli tak to kiedy?

Dobrze zrozumiałeś Smile czekamy na aktywacje subskrypcji, która może potrwać do 4 tyg. ale z tego co nam mówili mogą być aktywne już po tygodniu.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Zarobiony_Koles - 10-04-2014 05:02

To problem z konkurencją rozwiązany? Że w poście bliżej pojawił się uśmieszek Wink

Mam nadzieje, że dzisiaj dodacie te programyBig Grin


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 10-04-2014 10:04

(10-04-2014 05:02)Zarobiony_Koles napisał(a):  To problem z konkurencją rozwiązany? Że w poście bliżej pojawił się uśmieszek Wink

Mam nadzieje, że dzisiaj dodacie te programyBig Grin

Na temat konkurencji nie chce się już więcej publicznie wypowiadać.

Dzisiaj na pewno zostanie dodany jeden program. Jak się uda to reszta.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - gutek126p - 10-04-2014 13:43

DDWW Planujecie już jakąś date na otwarcie subskrypcji sms ? czy może jeszcze nic nie wiecie (tylko nie piszcie że w krótce Undecided)
mam pytanie czy jak ktoś aktywuje subskrypcje to można do każdego programu odpowiednio zmodyfikować sms przychodzącego z informacją o subskrypcji ? miało by to zastosowanie w moim pomyśle na program Smile żeby ludzie nie byli robieni w ch..a na 100 % tylko na 50 % Big Grin żeby jakąś tam informacje odnośnie programu dostali w sms ? Smile

.....
NpBig Grin Wygrałeś talon Na Kur... I Balon Big Grin dziękujemy hahaha to taki żarcik Big Grin
...
...
aktywowałeś usługę subskrybującą blalbalba .... Big Grin


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 10-04-2014 14:20

Jeśli chodzi o subskrypcje to dalej czekamy na jakieś info od operatorów. Na razie sami nic nie wiemy.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Yennson - 10-04-2014 14:29

Dzisiaj podczas nudnej lekcji wymyśliłem nowy pomysł odnośnie mojego programu Cs:Go Skinator Big Grin A wiec mozna by było dodać Fake Chat, na którym były by różne wiadomości od naszych fake "klientów" np. "O !@#$% Wygrałem nóż warty 80 €!" albo "Złapałem USP za 3 € ;/ Jak za darmo to nawet to dobre Big Grin"

Raczej każdy się domyśla jakny to wyglądało ale na wszelki wypadek daje screena Big Grin

[Obrazek: projekt_4_chat.jpg]


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - m4t0sh - 10-04-2014 14:55

Hej
wiadomo juz coś odnośnie wypłat? będą dzisiaj?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - gutek126p - 10-04-2014 15:25

(10-04-2014 14:29)Yennson napisał(a):  Dzisiaj podczas nudnej lekcji wymyśliłem nowy pomysł odnośnie mojego programu Cs:Go Skinator Big Grin A wiec mozna by było dodać Fake Chat, na którym były by różne wiadomości od naszych fake "klientów" np. "O !@#$% Wygrałem nóż warty 80 €!" albo "Złapałem USP za 3 € ;/ Jak za darmo to nawet to dobre Big Grin"

Raczej każdy się domyśla jakny to wyglądało ale na wszelki wypadek daje screena Big Grin

[Obrazek: projekt_4_chat.jpg]

Ludzie któży grają w cs:go są to ludzie ogarnięci któży żadko się nabiorą na subskrypcje sms jestem tego przykładem to nie dzieci neo z cs 1.6 którzy grają od 12 lat i chcą vipa za sms beka
każdy kto gra w cs woli się wymienić broniami lub skrzyniami lub też ją zdobyć w turnieju Tongue Jak tylko zdobywam zlotą skrzynie odrazu mam zaproszenia do wymiany Dostając dobre bronie Widziałem też aukcjie na allegro broni lub też kluczy do skrzynek po 1 zł 2 zł
Moim zdaniem skuteczność pod ludzi z cs była by cięka Jerk2
Lepsze by był program związany np: z Darmowymi serwerami do minecrafta bez hamaci ktoś kto by taką strone wypromował w google to aż strach się bać ile by ledów miał albo darmowe dedykowane cserwer cs,cs go cod mw3 i td Big Grin takie programy moim zdanie były by lepsze od darmowych broni lecz to nie są moje pomysły na programy ponieważ już wcześniej napisałem lepszy pomysł Cool
Pozdrawiam.


Odp: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - casualsprojects - 10-04-2014 15:31

Spróbuj czasem zajrzeć do słownika, albo wlacz auto podkreślanie w przeglądarce, bo ciężko to czytać Wink

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - gutek126p - 10-04-2014 15:37

(10-04-2014 15:31)casualsprojects napisał(a):  Spróbuj czasem zajrzeć do słownika, albo wlacz auto podkreślanie w przeglądarce, bo ciężko to czytać Wink

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

hahahahahabeka