Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - jabolek1991 - 26-05-2014 08:50

Zapraszam do nowej polskiej wyspy : Saint Pierre and Miquelon impreza

Info o wyspie, jak dołączyć i bonusy : http://zlote-miasta.pl/saintppl/

Serdecznie zapraszam do przejścia, jak ktoś chce to można wbić do nas na kanał skype, zawsze pomożemy, pisac na skype : jabolek_1991


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Garownik - 26-05-2014 10:32

Sprzedam konto na Goldentowns idealne dla początkującego z goldem do wypłaty od ręki: http://zarabiam.com/Temat-Konto-goldentowns-53-lvl-tanio-90689


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Tezzio - 31-05-2014 08:17

miał ktoś z Was problem z energią?? tzn. od wczoraj (kiedy niemalże wyzerowałem baterie do cna), dostałem buga. W rezultacie od wczorajszego popołudnia bateria utrzymuje się na poziomie 1 pkt. Korzystałem z linka, który "podobno" po wpisaniu Nick'u użytkownika naprawia automatycznie wszystkie błędy, ale niestety nic nie pomogłoSad


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - seba274 - 31-05-2014 08:39

Gdzie postawić 1 szpital? Dobrze będzie jak postawię na prawo od cmentarza(wcześniej oczywiście wyczyścił bym te pole z drzew)


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Tezzio - 31-05-2014 10:32

Proponuję Ci zostawić miejsce obok cmentarza na kościół, co umożliwi podniesienie kościoła na wyższy lvl. Szpital postaw w jak najbliższej odległości od: policji i straży, gdyż są to kolejno potrzebne budynki do rozbudowy Szpitala


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 01-06-2014 00:13

jak potrzebujesz pomocy napisz do mnie to ci pomoge sie rozbudować pisz na PW lub na GG Big Grin 630702


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - michauP - 04-06-2014 14:12

nie wiem czy to odpowiedni dział ale mam na sprzedaż 1 golda bardzo tanio - 10zł Tongue


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Yoji - 05-06-2014 19:52

hahaha za 10 zł hahahahah za 5 zł wezmę twój gold Big Grin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - seba274 - 10-06-2014 16:41

O co chodzi? Dziś zacząłem ulepszanie budynku produkcyjnego na Q5 i po godzinie się loguje, i nad budynkiem jest ten znaczek, że brak pracownika/ów. Wchodzę więc w ten domek i widzę, że są wszyscy pracownicy i nie mogę nic zrobić ani zatrudnić kolejnego(bo wszyscy są) i zwolnic.
Jest taki komunikat:
"In order to manage this building you need to hire more
people. Click on the question marks to hire a new employee
Hiring people consumes 1 energy and gives you 1
experience point."


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - jabolek1991 - 12-06-2014 18:58

No widocznie padł Ci pracownik, którego tam zatrudniłeś, musiał mieć 0-1 dni życia