Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - xaariel - 12-07-2016 15:59

to rob to na google chromie, lel


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - banipunz - 12-07-2016 16:04

Mod mi odpisał takie coś:
"Filmiki prosimy oglądać nie klikając w inne strony, zakładki, nie minimalizując strony, nie otwierając wielu zakładek, nie odchodząc od komputera, nie zostawiając komputera na czuwaniu, nie przyspieszając odtwarzania w sposób sztuczny i tym podobne. Punkty nie będą wtedy przyznawane."

xDD ciekawe jak oni to sprawdzą


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - bolo9797 - 12-07-2016 16:10

Czyli wystarczy sie ograniczyc do wbijania dziennie do 1000-1200 pkt i to najlepiej w nocy.
Oraz skladac male zamowienia.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - xaariel - 12-07-2016 16:21

Nie wiem czy o to chodzi, ale zauwazylem, ze za drugim razem wszystko bylo normalnie, a zrobilem po pierwszej wyplacie misje z wotem. Dodatkowo nie nabijalem podczas realizacji, a trailery glownie ogladalem w nocy i wszystko bylo okej, zero klotni ani nic.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Szalony - 12-07-2016 16:38

(12-07-2016 16:04)banipunz napisał(a):  Mod mi odpisał takie coś:
"Filmiki prosimy oglądać nie klikając w inne strony, zakładki, nie minimalizując strony, nie otwierając wielu zakładek, nie odchodząc od komputera, nie zostawiając komputera na czuwaniu, nie przyspieszając odtwarzania w sposób sztuczny i tym podobne. Punkty nie będą wtedy przyznawane."

xDD ciekawe jak oni to sprawdzą

oni to samo wysylaja kazdemu to jest kopiuj i wklej.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Szalony - 12-07-2016 19:34

dodali reklamy do trailerów ;d ze albo skipasz albo nie leci dalej videło Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - toomysai - 12-07-2016 19:55

R.I.P 2


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 12-07-2016 20:04

Szalony: zawsze można sprawdzić ile mniej więcej trwa najdłuższa reklama + dodać do tego z 10 sekund (na zapas) i w iMacros ustawić, by samo klikało w skip, bo z tego co wiem odtwarzacz jest w HTMLu, także nie powinno być żadnego problemu.
Oczywiście trzeba też przeanalizować ile trwa najdłuższy trailer + dodać do tego też 10 sekund i co tyle ustawić, by powtarzało makro.
Będzie się wolniej wbijało, ale przynajmniej będzie Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - supercola - 12-07-2016 20:06

U mnie nic nie trzeba klikać :o Normalnie leci :o


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - xaariel - 12-07-2016 20:08

wszystko jest po staremu