Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rhaegar typuje! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rhaegar typuje! (/Temat-Rhaegar-typuje-75843)



RE: Rhaegar typuje! - mareczek - 06-10-2013 18:46

"Polaczki" to bardzo obrazliwe okreslenie stosowane przez ludzi z innych panstw. Brawa za obrazenie siebie jak i wszystkich tu zgromadzonych. Jesli uwazasz sie za "Polaczka" to nie pisz w liczbie mnogiej, bo ja jestem Polakiem.


RE: Rhaegar typuje! - MaLiN - 06-10-2013 19:56

(06-10-2013 18:46)mareczek napisał(a):  "Polaczki" to bardzo obrazliwe okreslenie stosowane przez ludzi z innych panstw. Brawa za obrazenie siebie jak i wszystkich tu zgromadzonych. Jesli uwazasz sie za "Polaczka" to nie pisz w liczbie mnogiej, bo ja jestem Polakiem.

Ok, wybacz że Cię (i innych) obraziłem zwykłym słowem...

Nie każdy jest dobry z języka polskiego i nie dla każdego słowo "polaczek", będzie znaczyć kogoś sceptycznego albo kogoś kto mieszka za granicą... Wiem, że ludzie już się za nadto przyzwyczaili do znaczenia tego słowa.

To tak jakby powiedzieć, czym się różni słowo "bajka" od "bajeczki" Smile Znaczenie jest takie samo. A to, że w internecie masz tyle różnych wpisów, co te słowo oznacza - mówi się trudno.

Oczywiście chodziło mi o pozytywnym znaczeniu, wobec działania Rhaegera, a nie Jego obrażeniu!

Na pewno ktoś mnie zrozumiał, a że Ty to odebrałeś wrogo, to przykro mi bardzo. Możesz mi postawić 1 za używanie polskich słów i za brak wiedzy o ich znaczeniu Tongue

To nie jest dział, aby był o dyskutowaniu o tym, więc chętnie zapraszam na priv, i proszę abyś już nie odpisywał (ani inni) nic na mój post.

Jak coś to utworzcie nowy temat o tym, albo tak jak wspomniałem wcześniej piszcie na priv.

Przepraszam wszystkich za tak długi post i nie na temat, ale po prostu bronię swego zdania. Smile


RE: Rhaegar typuje! - sebens - 06-10-2013 20:42

Do mareczek i MLN, takie rzeczy to na pw, ile razy już w tym temacie proszono o nie spamowanie??? bez odbioru bo już szkoda słów...


RE: Rhaegar typuje! - Panco122 - 07-10-2013 12:04

Rhaeger odpisz na pw jak jesteś


RE: Rhaegar typuje! - kwenk21 - 07-10-2013 12:26

Ja również czekam na wypłatę lokaty umówionej na sobotę, od wczorajszego wieczora brak kontaktu, więc zaczynam się niepokoić.

Rhae czekam na info.


RE: Rhaegar typuje! - kleomenes - 07-10-2013 12:41

@UP
Zapewne człowiek ma też życie prywatne Smile


RE: Rhaegar typuje! - Melex - 07-10-2013 12:52

Przelewy ktore mialy isc w sobote (i poszly wg niego) nie maja nic do zycia prywatnego


RE: Rhaegar typuje! - kleomenes - 07-10-2013 13:02

@[Melex]
Nie znam szczegółów Smile
Stwierdzam tylko fakt, że każdy ma życie prywatne i 2 dni obsówki to nie powód do zmartwień.


RE: Rhaegar typuje! - malpa2 - 07-10-2013 13:04

Ja też czekam.. 14 i nic a zwykle mój bank księgował o 12 no ale czekam Wink


RE: Rhaegar typuje! - whysoserious - 07-10-2013 13:10

lot na Karaiby trwa 18 godzin
trochę cierpliwości Jerk2