Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogólna dyskusja o PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Ogólna dyskusja o PPA (/Temat-Ogolna-dyskusja-o-PPA-63852)



RE: Ogólna dyskusja o PPA - Jojo693 - 22-02-2013 16:14

Nie kradne !!! Big Grin Wszystko robie sam a nawet inni kopiuja moje filmy !!! Juz 2 konta gdzie wrzucam te same filmy zostały zablokowane, pewnie flaggerzy, włącze zarabianie na filmach i dodam wiecej lajków i wyświetleń to może wytrzymają dłużej niż dzień Sad


RE: Ogólna dyskusja o PPA - rozekrr - 22-02-2013 16:25

Widocznie masz dobre nisze jak Ci tak szybko flagują filmy, stawiaj na SEO jak potrafisz to coś zarobisz Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - darkmatthew - 22-02-2013 16:31

Ja się zastanawiam czy mam dobrą nicze Tongue
Codziennie masz pare pobrań ale po typu 0.09 ;(
Jak ustawiłem tylko oferty 0.30+$ to 0 pobrań :/


RE: Ogólna dyskusja o PPA - rozekrr - 22-02-2013 16:34

Nie bazuj na jednej niszy, postuj ciągle nowe, blog zacznie się indexować w wyszukiwarkach i to przyniesie efekt. Szukaj nisz i kombinuj.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Jojo693 - 22-02-2013 17:07

Nie znam się na pozycjonowaniu, dlatego jak wejdzie w firecashu pozycjonowanie za kase to kupuje Big Grin Ja codziennie poświęcam 5h na ppa i tak narazie g*wno z tego mam Angry


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Kabajana - 22-02-2013 17:09

Jojo żeby to pozycjonowanie coś dało, to musisz zoptymalizować swoją stronę pod względem SEO. Zainstaluj wtyczkę SEO by Yoast. Przy każdej edycji postu pojawi Ci się na dole okienko i tam uzupełniaj to z głową. Informacje jak to zrobić znajdziesz w internecie, albo zwróc się do jakiegoś mentora.


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Jojo693 - 22-02-2013 17:38

Mam wtyczkę all in seo ale tam wpisuje to samo co normalnie na blogu tzn tytuł opis i tagi kopiuje i wklejam to do seo Tongue A moje filmiki uważam za dobre, bo uwzględniam w nich dowód graficzny. Do końca tego tygodnia mam zamiar wrzucic na youtuba 50 filmów, jak mi to nie przyniesie normalnych zysków (teraz max 1 pobranie a ostatnio w ogóle xD ) to pierdyle taką robote Xpokerface


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Symbian - 22-02-2013 18:23

Wie może ktoś jak wstawić gatewaya na swoją stronę?,próbowałem kodem z Firecash,Highcash ale nie dałem rady Undecided


RE: Ogólna dyskusja o PPA - Kabajana - 22-02-2013 18:23

@Jojo693

Niestety działasz niepoprawnie. Unikaj duplicate content. Żeby te promowanie za $$ na FireCash miało jakikolwiek sens, to musisz mieć dobrą niszę, po której zwróci Ci się cały wkład z dużym zyskiem. Musisz sam tworzyć hacki, filmy, sam pisać opisy i różne instrukcje .SEO tytuł, keyword i meta Description musisz pisać sam, nie możesz kopiować jakiejś części ze strony, gdyż google może przestać indexować tą podstronę przez duplicate content. Dodawaj też w zdjęciach w alt="keyword" w miejscu keyword podaj swoje słowo/słowa kluczowe. Staraj się też budować posty, które będą miały linki wyjściowe do youtuba, czy do pobrań. Powinny też mieć około 300 słów(najlepiej więcej). Dodawaj nagłówki h1,h2,h3 etc. W H1 dodawaj zawsze Swój keyword,czy całą frazę kluczową. Wszystkie keywordy w tekście pogrubiaj, gdyż mają większą wartość.
Słowo kluczowe bądź fraza musi być zawarta w pierwszym akapicie tekstu, i przynajmniej raz w : tytule, linku do postu, meta desctiption i w treści.

To kilka wskazówek dotyczących tego Smile


RE: Ogólna dyskusja o PPA - michalzabc - 22-02-2013 21:48

@Kabajana,
głupie pytanie mam pewnie..osadzenie wideo (embed) jest linkiem wyjściowym do youtuba?

Coś kiepsko mi działa ta wtyczka..
Warning: require_once(/public_html/wp-content/plugins/wordpress-seo//admin/TextStatistics.php)..bla bla bla