Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 24-10-2012 17:32

Im wcześniej się to wprowadzi tym lepiej, potem można korygować jak coś. Najlepiej mieć z góry ustalone zasady i się ich trzymać, takie jest moje zdanie. Wiadomo, sam nic nie zdziałam. Im więcej ludzi wyrazi chęć do współpracy tym lepiej. I nie ma na co czekać bo potem to ci mocniejsi tak łatwo nie zrezygnują, i nie dostosują się do reszty Tongue
W sumie tu możemy pisać o wszystkim bo to odpowiedni dział.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 24-10-2012 17:39

na razie to z nas nawet powtarzających się firm nie ma poza tobą i bartex także nawet ciężko ustalać coś co się nie powtarza Smile
możesz z bartex sobie ustalić taktykę a potem można dokładać kolejne elementy układanki


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 24-10-2012 17:46

kleomenes - ile produkujesz na dzien?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 24-10-2012 18:42

To chyba zależy ile pracowników i z jakim influence u mnie pracuje. Na tę chwilę mam 7.40 towaru na składzie i dwóch pracowników, jeden 1.4705 a drugi 0.4202.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 24-10-2012 18:45

(24-10-2012 18:42)kleomenes napisał(a):  jeden 1.4705 a drugi 0.4202.

produkt z każdego pracownika pracującego u ciebie masz go od razu dostępnego na rynku do sprzedaży gdy pracownik zaczyna u ciebie pracę, nie otrzymujesz tego po zakończeniu pracy danego pracownika
także to jest z góry od razu dostępne a nie po Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 24-10-2012 18:49

A no widzisz, co dzień czegoś nowego się uczę Wink
Jeśli o mnie chodzi to cenę za drzewo już dostosowałem do ceny bartexa, więc teraz wszystko w rękach kupujących towar.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 24-10-2012 18:52

(24-10-2012 18:49)kleomenes napisał(a):  A no widzisz, co dzień czegoś nowego się uczę Wink
Jeśli o mnie chodzi to cenę za drzewo już dostosowałem do ceny bartexa, więc teraz wszystko w rękach kupujących towar.

no to się cieszę, że udało mi się coś nowego ci o grze powiedzieć Smile
w końcu też po to ten temat jest Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 24-10-2012 20:18

Tak na szybkiego, można spróbować w ten sposób. 4 bardzo proste warunki na początek, zobaczymy czy się przyjmą i mają sens:

1. Każda firma bez wyjątku niech sprzedaje towar za 80% ceny jaką oferuje budżet państwa za ten towar.
2. Kupujący niech kupuje towar od każdego po tyle samo sztuk. Jeśli są dwie firmy co produkują samochody, to wiadomo
że nikt nie kupi dwóch samochodów, więc niech raz kupi u tego, drógi raz u następnej firmy. Tego by należało przestrzegać, zapisywać sobie czy jak, żeby cały system miał rację bytu. Jeśli jest jedna firma w regionie to kupujecie tylko w tej firmie też za 80% ceny, proste. To samo tyczy się wynajmu domków jak nie mamy, raz u tego, raz u innego.
3. Jak ktoś się wyłamie i na przykład zaproponuje mniej, to u takiego kogoś nie kupujemy - mimo że ma mniejsze ceny.
4. Jak ktoś pracuje u kogoś to raz w jednej firmie, raz w drugiej. Zależy ile mamy firm w regionie.

Ja bym spróbował, zobaczymy jak to będzie wyglądać. Nie od dziś wiadomo, że w kupie siła Cool
Ja zacznę.
Jak ktoś się pisze na te warunki to nie wiem, może tu napisać czy jak. Dodam, że to może nie mieć w ogóle sensu ale warto spróbować.

P.S
Czemu w mazowieckim mam tylko kanapki z budżetu ? Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 24-10-2012 20:22

z pkt 1 może być problem ze względu na opłacalność produkcji ( licz podatek od każdej sprzedanej szt ) 20% to troszkę duży upust, bo liczyć trzeba 4 rzeczy :
1 koszt produkcji tzn zapłata i podatek od zapłaty za pracę
2 podatek od sprzedanej rzeczy
3 koszt maszyny która co miesiąc musisz kupić nową
4 coś zarabiać na tej produkcji


co do kanapek widać z firm jakie posiadają gracze nie ma nikt na sprzedaż swoich kanapek, więc są dostępne tylko te z fabryki gry


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - kleomenes - 24-10-2012 20:27

Ano właśnie, tych zależności jest sporo i przydał by się ktoś kto by to ogarnął - ja wymiękam jak widać. Trochę pracy trzeba było by w to włożyć i nie wiadomo czy gra jest warta świeczki bo potem może się okazać że reszta ma te zasady daleko w *** i to strata czasu po prostu.
No cóż, może faktycznie lepiej poczekać jak mówisz, niech ludzi przybędzie to wtedy się zobaczy.