Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - hatake00 - 08-04-2018 08:24

Coalco, czy istnieje możliwość, aby skasować/anulować polecenie wpłaty? Chyba, że zostaną automatycznie anulowane, jeśli nie dokona się przelewu? Chciałem zobaczyć, jak wygląda procedura i bez świadomości kliknąłem wpłatę, później chciałem zobaczyć, jak wygląda dodanie środków natychmiastowo i polecenie pojawiło się drugi raz... Xpokerface


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 08-04-2018 08:37

Puste zlecenia automatycznie usuwają się po trzech dniach także nie ma problemu. Jak będę w domu za jakąś godzinkę to oczywiście usunę je z Twojego konta


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - metin2tosupergra - 08-04-2018 08:45

Wczoraj założyłem konto i fajnie to wygląda Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - 8adamus - 08-04-2018 11:10

(08-04-2018 08:45)metin2tosupergra napisał(a):  Wczoraj założyłem konto i fajnie to wygląda Big Grin

Ba! Coraz lepiej Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - metin2tosupergra - 08-04-2018 11:36

Ile wydobywacie już dziennie Big Grin?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - 8adamus - 08-04-2018 11:49

(08-04-2018 11:36)metin2tosupergra napisał(a):  Ile wydobywacie już dziennie Big Grin?

przez 24h 408 ton + miningw przeglądarce przez 2h wleci na 57h/s bo nie chce obciążać maksymalnie kompa, tak to by było 90h/s.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 08-04-2018 12:01

(08-04-2018 11:36)metin2tosupergra napisał(a):  Ile wydobywacie już dziennie Big Grin?

55 ton na godzinę ( będzie więcej) plus coś z miningu ale u mnie to około 30hash na sekundę Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - hatake00 - 08-04-2018 12:39

Nie wiem, czy gdzieś już wcześniej się pojawiło, ale wydaje mi się, że nie.

Mam pomysł odnośnie nagradzania regularnych graczy jakimiś drobnymi "prezentami". Pomysł opiera się na kalendarzu logowań - czyli użytkownik logując się każdego kolejnego dnia, otrzymuje bonus za swoją regularną grę. Może być przyznawany automatycznie po zalogowaniu/wejściu do gry danego dnia lub np. po "otworzeniu" bonusu poprzez kliknięcie w jakiś przycisk.

Jeśli użytkownik nie zaloguje się w któryś kolejny dzień lub nie otworzy bonusa, to cofa się do samego początku i po raz kolejny otwiera bonus nr 1 (czyli zbiera bonusy od początku - za zalogowanie się 1 dnia zamiast np. za zalogowanie się 20 dnia z rzędu, bo zapomniał to zrobić).

Bonusy nieduże, np. 10 t węgla dziennie, a co np. 7 dzień logowania (7, 14, 21) jakieś niewielkie ilości energii lub innych surowców (np. 10 MWh). Myślę, że stanowiłyby fajny element w grze, który motywowałby do codziennego zajrzenia do niej i sprawdzenia swoją drogą, co jest nowego, a dodatkowo znacząco nie wpływałby na rozgrywkę ze względu na małe kwoty bonusów.

Kalendarz można połączyć z jakimś zadaniem wykonywanym przez użytkownika - np. codziennym głosowaniem na Coalco w toplistach gier via www (po uprzednim dodaniu gry do toplist) - tak jest to zrobione np. w przypadku gry mmorpg Margonem. Dzięki temu użytkownik otrzymywałby coś za swoją grę, a sama gra stawała się coraz bardziej popularna. Dodatkowym plusem jest to, że samo codzienne wejście do gry spowodowałoby wyświetlenie reklam na Coalco przez kolejną osobę.

Co sądzicie? Co sądzi o tym coalco?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 08-04-2018 12:47

Mamy już zbieranie punktów doświadczenia, które przecież wkrótce będą nagradzać aktywność użytkowników. Im częściej odwiedzamy coalco, tym więcej mamy punktów doświadczenia - tym więcej zarabiamy surowców lub gotówki w pracy. Poczekajcie proszę na szczegóły Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 08-04-2018 13:11

coalco Czy dzisiaj wprowadzisz już nowe drzewko i pozostałe rzeczy czy niestety przesunięcie czasowe jeszcze wzrośnie i z dzisiaj przeniesie się na np jutro ????