Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. (/Temat-Zarabiaj-z-programem-PaidVerts-HIT-92744)



RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Punter - 29-12-2014 19:26

(29-12-2014 16:44)kubusssss napisał(a):  a co to mtv?

Mytrafficvalue.com Program jest zintegrowany z PV. Jak masz konto w PV to automatycznie masz tez w MTV, więc możesz sie logować tam i sprzedawać/kupować akcje, inwestować w plany.


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Punter - 30-12-2014 21:57

PaidVerts od dziś w języku polskim Big Grin przełączcie sobie język PL; )


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Fryt96 - 31-12-2014 19:11

Your BAP has been exchanged for 255 cash shares.
O co tutaj chodzi? Jak dostanę moje pieniądze?
Jest napisane, że jak sprzedam te akcje za 0.11$ to nic nie stracę, tylko na https://www.mytrafficvalue.com/shareholders.html chodzą one po 0.038 i stracę wtedy 10$... Pomoże ktoś czy chociaż mi ktoś wyjaśni?


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Ripos - 01-01-2015 14:09

@Fryt96
Jak pisał Jo, ceny akcji zaczną rosnąć, nie stanie się to w godzine czy dzień, ale jeżeli odpowiedno długo się poczeka to jak przewidywał administrator akcje powinny być w cenie 0,11 za sztukę.
Chociaż zastanawiam się czy to prawda, akcje miały być liczone po 227 bap za sztukę max, u mnie liczone były po 229 ^^


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - patryk006 - 01-01-2015 15:08

Each share earns $0.000000005 per dollar invested into our main investment plans. Paid weekly


Dodatkowo jak je trzymamy to zawsze trochę wpadnie co tydzień, czy się mylę ?



I cena 0.11$ to jest tak abyście zarobili tyle ile było w planie, aby wam się zwróciło i odzyskać wpłacone $ wystarczy cena 0.07


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Fryt96 - 01-01-2015 17:44

Okej, mam nadzieję. Poczekać mogę...


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Blashix - 01-01-2015 18:03

Troche nie wchodziłem na konto i mam problem z ponowną aktywacją konta:

Twoje konto jest nieaktywne!
Nie będziesz otrzymywać płatnych reklam dopóki nie uaktywnisz swojego konta poprzez obejrzenie poniższej reklamy aktywacyjnej: (brak tej reklamy)


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - SkagGully - 01-01-2015 18:49

1. Możecie tworzyć kampanie? Bo u mnie coś nie działa. Taki komunikat się wyświetla:

Ad Purchases have beeed disabled. You will be able to purchase advertising again from Thursday, January 1st 2015.

2. Niektórzy użytkownicy oferują reffback za zarejestrowanie się w PaidVerts z ich refa. Chciałbym się tu zapytać jeśli można, co to jest ten reffback??


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - pidzej - 01-01-2015 21:22

Mam pytanie co do MTV, mógłby ktoś mnie wiecej powiedzieć co zrobić aby te akcje zainwestować i czy inwestować teraz czy nie? o co z tym wszystkim chodzi czy idzie to jakos teraz wyplacic i wgl, mysle ze wielu osobom by to na pewno pomoglo Smile a mnie już szczególnie Smile


RE: Zarabiaj z programem PaidVerts .HIT. - Roben - 01-01-2015 22:42

(01-01-2015 21:22)pidzej napisał(a):  Mam pytanie co do MTV, mógłby ktoś mnie wiecej powiedzieć co zrobić aby te akcje zainwestować i czy inwestować teraz czy nie? o co z tym wszystkim chodzi czy idzie to jakos teraz wyplacic i wgl, mysle ze wielu osobom by to na pewno pomoglo Smile a mnie już szczególnie Smile
Jest wątek o Mtv,Paidverts i tam są zadawane pytania i odpowiedzi ale w koło te same co zrobic z akcjami.Jesli chcesz wypłacic część zainwestowanych pieniedzy to je sprzedawaj teraz lub zostaw i moze za jakis czas na nich zarobisz duzo wiecej.Trzeba sledzic rynek i obserwowac jaka jest cena akcji.Obecnie ida w góre.