Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - CraftRidersPL - 07-04-2018 17:52

Taki kod tak bez komentarzy? Tongue


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 07-04-2018 17:56

Dzień dobry,

Dziś z powodu pewnej uroczystości rodzinnej miałem niewiele czasu aby popracować nad coalco ale już siadam i zaczynam nadrabiać zaległości. Dziękuję także za wszystkie wiadomości oraz e-maile. Postaram się na nie odpisać tak szybko jak to tylko możliwe.

Wracając do spraw poważniejszych, jak pewnie zauważyliście giełda węgla funkcjonuje już w wersji repsponsywnej i z wprowadzonymi zasugerowanymi zmianami. Muszę przyznać, że od strony technicznej nie było to dla amatora jak ja zbyt proste ale na szczęście wydaje mi się, że najgorsze mam już za sobą i teraz pójdzie z górki. Zsynchronizowanie wszystkich danych na jednej podstronie przysporzyło mi nie lada atrakcji ale na szczęście wszystko jest odpowiednio spięte i funkcjonuje bez problemów. Kolejne podstrony będą już "wchodzić" szybciej ponieważ mam opracowany kompletny szkielet. Dodałem także odmienioną podstronę podsumowującą transakcje (wiele opcji wciąż jest w toku i tabela będzie sortowana, pojawi się więcej danych - także spokojnie Big Grin ). W następnej kolejności dokończę pozostałe podstrony giełdy (energia, nowe surowce) i wdrażam logistykę i nowe drzewko. Ciężko określić ile mi to jeszcze zajmie ale z całą pewnością jestem już bliżej niż dalej. Dziękuję za cierpliwość!

Edit: CraftRidersPL, nie potrzebuję komentarzy, poważnie, na wylot pamiętam każdą niemal linijkę i wiem co gdzie się znajduje. Choć nowe dodatki już komentuję bo to już chyba element nr +400 więc powoli można się pogubić nawet w sandboxie.

[Obrazek: wroc.jpg]


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Zaperr44 - 07-04-2018 21:33

Do czego są te punkty doświadczenia bo zbieram i zbieram i nie znam tak naprawdę ich użycia Tongue
I dlaczego na giełdzie mogę węgiel kupić tylko od 1 osoby a od coalco nie?

PS : 1000 post Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 07-04-2018 21:51

(07-04-2018 21:33)Zaperr44 napisał(a):  Do czego są te punkty doświadczenia bo zbieram i zbieram i nie znam tak naprawdę ich użycia Tongue
I dlaczego na giełdzie mogę węgiel kupić tylko od 1 osoby a od coalco nie?

PS : 1000 post Big Grin

Niedługo dowiemy się do czego dokładnie będą
wykorzystywane punkty doświadczenia. Na giełdzie możesz skorzystać tylko z najkorzystniejszej oferty (to całkiem logiczne + zabezpieczenie przed przekazywaniem towaru pomiędzy kontami).


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Zaperr44 - 07-04-2018 22:11

(07-04-2018 21:51)pewue napisał(a):  
(07-04-2018 21:33)Zaperr44 napisał(a):  Do czego są te punkty doświadczenia bo zbieram i zbieram i nie znam tak naprawdę ich użycia Tongue
I dlaczego na giełdzie mogę węgiel kupić tylko od 1 osoby a od coalco nie?

PS : 1000 post Big Grin

Niedługo dowiemy się do czego dokładnie będą
wykorzystywane punkty doświadczenia. Na giełdzie możesz skorzystać tylko z najkorzystniejszej oferty (to całkiem logiczne + zabezpieczenie przed przekazywaniem towaru pomiędzy kontami).

Dzięki za odpowiedź ale i tak to trochę słabe bo aktualnie można kupić tylko 220t węgla a co z większa ilością? Np. gdy ktoś potrzebuje na teraz.


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 07-04-2018 22:12

Jak wyczerpie się jedna oferta możesz skorzystać z następnej.

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 07-04-2018 22:15

Dokładnie - dostępne są oferty z najwyższą/najniższą ceną zależnie czy to kupno czy sprzedaż. Jedna się oferta zakończy to zaczyna się ta poniżej - z tej będziesz mógł skorzystać ale będzie ona mniej korzystna.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - pewue - 08-04-2018 02:05

Coalco, tak z ciekawości. Podałbyś jakieś top3 osób z największą ilością punktów doświadczenia? Jestem ciekaw kto najczęściej zagląda i zbiera punkty. Big Grin


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 08-04-2018 03:16

Coalco zrobiłeś nową stronkę miningu - poprzednio była wersja skryptu w wersji maskowanej a teraz widzę jest czysta i antywir blokuje... Ty to zmieniłeś czy oni sami teraz fundują wersję minifikowaną ale nie maskowaną? Jak masz wybór to podepnij poprzednią wersję Wink Podglądałem była wtedy wersja pięknie szyfrowana i antywiry nie blokowały skryptu Wink

"top3 osób z największą ilością punktów doświadczenia?" - a po co to jak nie wiadomo do końca do czego to będzie... Kurna no wszystko muszą wiedzieć, zero tajemnic, zero dreszczyku oczekiwania, zero prywatności w tej grze same topy i inwigilacja Tongue Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 08-04-2018 06:23

@Pewue, nie widzę sensu podawania informacji kto ma najwięcej punktów doświadczenia. Jak wszystko już będzie gotowe będzie to wartość bardzo płynna a dane i tak będą widoczne dla potencjalnych pracodawców, którzy będą korzystać z Waszych usług.

@Rachman, wczoraj zmienił się skrypt dostawcy usługi do wydobywania i ja niestety nie mam na to wpływu. 6 kwietnia odbył się hardfork Monero, jak dobrze pójdzie wkrótce powinniśmy wydobywać bardziej efektywnie. Odbywają się również prace nad optymalizacją skryptu aby używając CPU można było wyciągać więcej z zasobów. Odnośnie antywirusa, wielu oszustów instalowało skrypt z autostartem na stronach nawet nie informując użytkowników o tym i w tle skrypt kopał dla właściciela strony. Dlatego też antywirusy mogą być wrażliwe aczkolwiek z całą pewnością wydobywanie jest bezpieczne i coalco nie stosuje żadnych haczyków. Wydobywacie 90% dla siebie i tylko na podstronie https://coalco.pl/wydobywaj