Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro (/Temat-Poradnik-Konfiguracja-Nisza-Allegro-99837)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - Cromiell - 09-12-2014 21:36

Wysłałem PW z pytaniem, autorze Smile


RE: Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - smup33 - 13-12-2014 14:02

czekam na dane do przelewu na pw wysłałem ci pw


RE: Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - tadek7 - 13-12-2014 18:57

Jeśli aktualne to czekam na priv Smile


RE: Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - Yabuza - 13-12-2014 21:37

Jestem chętny wysłałem PW : )


RE: Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - lizaki - 24-12-2014 02:20

kupie nisze allegro


RE: Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - Doseq - 27-12-2014 18:32

Aktualne ... Nadal działa i ma się dobrze.


RE: Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - casern1 - 29-12-2014 14:36

(27-12-2014 18:32)Doseq napisał(a):  Aktualne ... Nadal działa i ma się dobrze.
twierdzisz tak ty Tongue poczekajmy aż wypowiedzą sie osoby które kupiły poradnik , bo z tego co widzę narazie nikt się nie wypowiedział .. Idea


RE: Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - Doseq - 01-01-2015 16:55

Nikogo nie zmuszam do wypowiadania się w temacie .. Z tego co wiem to tylko jeden z kupujących
ma problemy z otrzymaniem czegoś co jest potrzebne do realizacji obiektu opisanego w poradniku . Z resztą nie mam/nie utrzymuje żadnego kontaktu - w przypadku problemów chętnie odpowiadam i pomagam .


Wrzucam SS'a jedenej z osób która kupiła poradnik (Osobę tą akurat pamiętam bo byłem tak uprzejmy że udzieliłem jej
nawet własną grafikę opisu) . Nicku allegro , ceny , opisu aukcji nie podaje z wiadomych przyczyn .
http://scr.hu/120q/zckmb

Wiarygodności ss'a w żaden sposób nie mam zamiaru udowadniać . Jeśli któryś z kupujących zechce to napisze .

@edit a co do @up to proszę , przeglądnij CAŁY temat .. bo wydaje mi się że ktoś się jednak wypowiedział .


RE: Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - true4 - 02-01-2015 18:03

kupię nisze allegro


RE: Poradnik Konfiguracja / Nisza Allegro - tadek7 - 07-01-2015 16:08

Aktualne ?