Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! v2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! v2 (/Temat-Bukmacherka-czyli-jak-zarobic-nawet-do-500-zl-dziennie-v2-98096)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! v2 - marek9999 - 20-09-2014 07:30

zrób osobny temat z chęcią kupie


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! v2 - fcbmafi - 20-09-2014 07:55

wpadłem na taki pomysł zeby zrobic strone internetowa o tym poradniku na darmowej domenie i darmowym serwerze czemu strone ponieważ bedzie mozna zrobic tam dostęp premium za skromną opłatą wręcz symboliczną i zrobic poradnik który bedzie aktualizowany wysyłając w pdfie czy na email cięzko aktualizowac taki poradnik a ja w przeciągu 3 godzin gry zarobiłem około 100 zł i znalazłem około 10 rzeczy których trzeba sie trzymać i własnie jak bym grał dłuzej to bym mógł aktualizować taki poradnik na bieząco i kazdy by miał dostęp co by kupili dodatkowo mozna tam umiescic jakis czat i by sie łatwiej rozmawiało jak by miał ktoś pytania czy co dodatkowo by mozna było proponować dany mecz do grania tym systemem co wy na to , robić bo w przeciagu 9 lat grania zaden poradnik nie wbudził we mnie tylu emocji na pewny zysk ?


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! v2 - Punter - 20-09-2014 08:14

Ja z chęcią poznalbym i wytestowal te Twoje ulepszenia.


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! v2 - fcbmafi - 20-09-2014 08:17

ok to dzisiaj zrobie stronke na szybko i napisze poradnik a jest to zgodne z regulaminum jak zrobie poradnik na innej stronie za symboliczną opłatą ?


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! v2 - Punter - 20-09-2014 08:34

Tego to nie wiem. Ale jak cos tam skrobniesz juz to mozesz napisac mi priv.


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! v2 - siwrus1231 - 20-09-2014 08:56

fcbmafi
Po pierwsze, wszystko jest opisane, nie wiem gdzie wcisnąłeś 10 zasad.
Po drugie, mogę prosić o niepisane na temat sprzedaży mojego aczkolwiek "ulepszonego" poradnika w moim temacie?


@@EDIT
A, no i jeszcze chciałem przypomnieć recenzje,
Cytat:Zapoznałem się z poradnikiem, jest to sposób progresywny jak autor pisze wyżej.
Czyli dla tych którzy nie rozumieją słowa progresja - coś takiego jak ten znany sposób na obstawianie ruletki - czerwony vs. czarny.
Czytałem w sieci czy progresja u bukmacherów jest legalna i ludzie twierdzą że tak. Więc wydaje się że nie będzie problemu z wypłatą pieniędzy.
Obstawiłem sobie na kartce 'jedną grę' i statystyki wyglądają tak:

Wygrane:
340 złotych

Przegrane:
175 złotych

Zarobek:
165 złotych


w ciągu max. 10 minut.

Nie jest to sposób na obstawianie bramek czy też remisów w piłce nożnej.
Możliwe że gdzieś w sieci jest, jednakże póki co nie udało mi się tego znaleźć.
Oprogramowanie do plagiatu nie znalazło żadnych kopii tekstu w sieci, więc zdaje się że poradnik jest autorski.


Należy jednak podchodzić do tego ostrożnie, bo mimo że prawdopodobieństwo na wygraną jest duże, przegrana także wchodzi w grę.



RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! v2 - fcbmafi - 20-09-2014 09:05

" twój poradnik " choć dostępny za darmo w necie jest ok ale to jest system bardzo nie równy ja dodaje kilka zasad które wystarczy przestrzegać i system wzrasta własciwie do systemu 95 % , nie bede juz ci pisał załoze osobny temat


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! v2 - siwrus1231 - 20-09-2014 09:09

Poradnik napisałem około rok temu, nie szukałem go czy jest w necie, doszedłem do tego sam stawiając na kartce. Postanowiłem go napisać no i sprzedawać za grosze. Nie ma sprawy, a tak poza tym to jeszcze mi Twój natychmiastowy przelew nie doszedł od czwartku ale mało ważne, może jakieś opóźnienia. Mam nadzieje, że dojdzie w poniedziałek.


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! v2 - Hattrick - 20-09-2014 10:17

Widzę że tu sami milionerzy - płacić za jakiś wariant progresji gdy samemu można takich wariantów wymyślić ze 100 w 5 minut....Undecided


RE: Bukmacherka - czyli jak zarobić nawet do 500 zł dziennie ! v2 - siwrus1231 - 20-09-2014 10:22

Przecież ja nikogo nie zmuszam do zakupu, jak ktoś sie nie zna na buku to dla niego ten poradnik będzie bardzo dobrym rozwiązaniem.