Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta FB (w tym na zamówienie) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konta FB (w tym na zamówienie) (/Temat-Konta-FB-w-tym-na-zamowienie-97286)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Konta FB (w tym na zamówienie) - rekki - 27-01-2015 23:26

@[Duxone00] Napisałem PW, odezwij się Wink


RE: Konta FB (w tym na zamówienie) - Better_Faster - 28-01-2015 03:48

Cześć

Chciałbym wam wszystkim opisać przebieg "transakcji" z użytkownikiem "rekki"

Zamówienie opiewało na 20 kont z ilością minimum 100 znajomych na każdym z nich.
Na początku przebiegało miło (pomijając czas oczekiwania), a więc przelewam pieniądze i czekam.
Otrzymuję hasła do kont loguję się i tu duże zdziwienie bo 18/20 kont jest do zweryfikowania (zaczynając od weryfikacji zdjęciowej na dowodowej kończąc).
Piszę do użytkownika, a on odpowiada "to nie moja wina", "ja poświęciłem czas i startery, nie moja wina, że faceebok zablokował konta".
Po godzinnej rozmowie i straconych nerwach udało mi się odzyskać 70% kwoty.
Oczywiście nie obyło się bez dodatkowych niespodzianek ze strony użytkownika w stylu "podaj mi teraz numer konta na który mam odesłać kasę bo zaraz zamknę stronę banku i nic nie dostaniesz"

Podsumowując:
Zamawiałem:
- 20 kont z liczbą 100+ znajomych na każdym z nich
Otrzymałem:
- 2 konta z liczbą mniej niż 30 znajomych na każdym z nich
Dodatkowe uwagi:
-Długi czas oczekiwania (sumując wszystko straciłem około 2 tygodni na dogadanie się, realizację zamówienia oraz jego przekazanie)
-Stracone nerwy
-Ciężka komunikacja (no cóż czego wymagać od dziecka)
-Stracone 30% kwoty bo użytkownik sobie "wyliczył" swoją stratę którą z niewiadomych powód przeniósł na mnie (kolego, za błędy trzeba płacić. długo tak nie pociągniesz)

Macie do czynienia z przypuszczam około 12-14 letnim dzieckiem więc zastanówcie się kilka razy czy warto robić jakikolwiek "deal" z tym użytkownikiem.
Sprawę opisałem najbardziej obiektywnie jak tylko potrafiłem

PS. Na życzenie mogę dodać na forum screeny rozmowy z w/w użytkownikiem

Pozdrawiam Smile


RE: Konta FB (w tym na zamówienie) - rekki - 28-01-2015 15:26

@[Better_Faster]
Zaczynając od tego, że pierwsze zamówienie było na 50 znajomych, później nagle zmiana na 100, oczywiście bez jakiejkolwiek wzmiance o dodatkowych kosztach. Moja wina nie była, bo konta dałem w 100% sprawne. Za startery też nie doliczyłem sobie żadnej dodatkowej kwoty, a do robienia ich musiałem ich użyć, więc niejako dokładałem do tych kont od siebie. Być może w przeciwieństwie do Ciebie nie mam całego dnia wolnego, więc upomniałem się o szybką wiadomość z numerem konta, co też moim zdaniem nie powinno dziwić.

Podsumowując, 12-14 lat to może Ty masz, nie ja, więc nazywanie mnie dzieckiem jest dosyć żałosne, tym bardziej, że to Ty zgrywałeś bohatera strasząc zgłoszeniem sprawy na policję, co moim zdaniem jest większą dziecinadą, niż to co zrobiłem Wink W przypadku zamówień i różnych weryfikacji, to możesz zapytać @[kasiak] jak wygląda sytuacja i że wszystkie ewentualne konta do weryfikacji zastępuję nowymi oraz np. @[suchy0001], że wszystkie weryfikacje telefoniczne również pomagam zweryfikować. Policzyłem sobie za dwa konta (które i tak miałeś po obniżonej stawce, z racji, że pisałeś wcześniej) + za startery, które użyłem z własnej ręki.

Mimo, iż straciłem kupę czasu na wykonanie tego zamówienia oraz własne startery zwróciłem kwotę nawet o 2zł wyższą, niż ustaliliśmy, więc nie miej do mnie o to pretensji. Spójrz na ilość pozytywnych i negatywnych opinii w tym temacie i sobie odpowiedz po czyjej stronie leży wina - mojej czy Twojej.

Nie pozdrawiam Wink


RE: Konta FB (w tym na zamówienie) - Better_Faster - 28-01-2015 20:04

Zaczynając od początku.

Po 1
Sam zaproponowałeś w trakcie wykonywania zamówienia +150 znajomych, ale ja powiedziałem, że 100 wystarczy.
(przejrzyj sobie archiwum rozmowy)

Po 2
Twoje tłumaczenie się w stylu "jak dawałem konta były w 100% sprawne" można porównać do osoby która zostawia włączone żelazko w mieszkaniu, a później gdy blok się spalił mówi "jak ja wychodziłem to wszystko było okej"

Po 3
Zaproponowałem polubowne rozwiązanie w stylu
"Ty zweryfikujesz mi wszystkie konta/zrobisz nowe" i zapominamy o sprawie.
Niestety odrzuciłeś tą propozycję więc sytuacja gdy zweryfikowałeś komuś jedno konto niczego nie zmienia

Po 4
Lepiej nie fikaj bo wyślę do twojego ojca przelew z numerem telefonu w tytule i opowiem co synalek wyprawia w "internetach"

Jeżeli chodzi o mój czas to jest on dosłownie na wagę złota jednak postanowiłem poinformować użytkowników o twoim podejściu do "pracy".
Radzę dwa razy się zastanowić Panowie prze kontaktem z tym osobnikiem

Miłej lektury :-)


Koloru czerwonego w tematach może używać tylko administracja forum. Pozdrawiam.
//Sloniasek



RE: Konta FB (w tym na zamówienie) - rekki - 28-01-2015 21:31

Nie zaproponowałem, tylko zapytałem czy 150, bo myślałem, że tyle miało być. Nie jedno, tylko wszystkie, jak trzeba. Zwróciłem pieniądze? Tak, więc nie wiem o co afera Smile

Btw. "Lepiej nie fikaj bo wyślę do twojego ojca przelew z numerem telefonu w tytule i opowiem co synalek wyprawia w "internetach"" Kolejny tekst podkreślający, kto tu jest dzieckiem Wink


RE: Konta FB (w tym na zamówienie) - suchy0001 - 28-01-2015 21:32

Zastanawiajcie się dłużej,więcej kont dla mnie Smile
Ja osobiście polecam użytkownika jak i jego usługi.Dla mnie są wystarczające

Tapatalk xperia z2


RE: Konta FB (w tym na zamówienie) - Better_Faster - 28-01-2015 21:37

"Zwróciłem pieniądze"?

Zwrot 70% kiedy nic nie zrobiłeś nazywasz satysfakcjonującym zwrotem?
Nie bądź śmieszny

Mam gdzieś te grosze - kup sobie za nie bułki do szkoły.
Chodzi o sam fakt i twoje "profesjonalne" podejście

Niech inni użytkownicy wiedzą w co wchodzą Wink


RE: Konta FB (w tym na zamówienie) - rekki - 28-01-2015 21:40

Zacznijmy od tego, że nie jest to miejsce do bezsensownego spamowania, więc jeśli chcesz wyrazić swoją opinię na mój temat to napisz w odpowiednim temacie, po to go założyłem i skończ nabijać posty i robić śmietnik w moim temacie.


RE: Konta FB (w tym na zamówienie) - Better_Faster - 28-01-2015 22:27

W tym temacie będziesz miał najlepszą reklamę :-)
Co miałem napisać napisałem.

Jeszcze raz
NIE POLECAM


RE: Konta FB (w tym na zamówienie) - suchy0001 - 28-01-2015 22:35

Userzy zarabiam sami wybiorą czyjej opinii ufać.
Świeżaka czy mojej Idea
hmm Smile