Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
DARMOWE STARTERY - jeden temat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Darmowe Gadżety (/Forum-Darmowe-Gadzety-66)
+--- Wątek: DARMOWE STARTERY - jeden temat (/Temat-DARMOWE-STARTERY-jeden-temat-95688)



RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - Burczyk - 22-10-2014 21:06

Szkoda że Plush już nie działa, a myślałem że można by zostać u nich na dłużej bo nawet fajną ofertę mają i LTE jest prawie wszędzie (nadajniki plusa) Big Grin

--Edit
Wie ktoś może jak stoimy z LTE w Lycamobile?


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - asiorek - 23-10-2014 08:29

działa plush przeciez.. Tylko nie ma darmowych starterów u nich. Jeśli jesteś w plusie to mozesz zmienic taryfe na plusha jesli nie chcesz kupowac starteru Big Grin


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - Mad402dox - 24-10-2014 11:33

Dodaj do opisu jeszcze tą stronkę GiffGaff jeśli możesz Wink
Stronka sprawdzona osobiście, SIM przyszła zamówiłem jedną a przyszły dwie xD
Trochę czekałem na przesyłkę ale w końcu się doczekałem Wink

Jeśli się przyda komuś to liczę na repucika jeśli to nie problem oczywiście Tongue


Edit: Stronka jednak nie działa, około 1 miesiąc temu była możliwość zamówienia karty do PL jednakże teraz już nie, mi właśnie dziś przyszły ale już stronka nie oferuje wysyłki do PL :/ Smile


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - Dziubek96 - 26-10-2014 12:59

A o to startery które szły 2-3 dni + widze że teraz redbull rozdaje breloczki z starterami Big Grin[Obrazek: laihhtx]
[Obrazek: DSCF0086.jpg]


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - Kacper2360 - 27-10-2014 16:48

Do czego można wykorzystać startety Lycamobile? Subskrypcje sms odrzucają...


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - Mad402dox - 27-10-2014 17:15

(27-10-2014 16:48)Kacper2360 napisał(a):  Do czego można wykorzystać startety Lycamobile? Subskrypcje sms odrzucają...

Do różnego rodzaju weryfikacji przez tel np FB, @ itd Wink


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - Fabiko - 30-10-2014 11:26

Pozamawiane ^^


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - TheKkok2 - 30-10-2014 12:29

O breloczek dostałem od redbullmobile Smile Kiedyś to była taka książeczka która pokazuje backflipa na motorze ;D


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - DaviD1997PL - 31-10-2014 12:14

Po 5 dnia doszły startery z Lycamobile, a z Heyah czekałem ponad miesiąc ...


RE: DARMOWE STARTERY - jeden temat - Mad402dox - 31-10-2014 12:57

(30-10-2014 12:29)TheKkok2 napisał(a):  O breloczek dostałem od redbullmobile Smile Kiedyś to była taka książeczka która pokazuje backflipa na motorze ;D

Powiedzam, mam takich YT z 10, jedyne co mi się nie spodobało w tym YT (książeczce) to że czas filmiku się nie zmieniał ciągle te same sek chyba 1:23 a filmik z motorkiem "leciał" dalej a czas nie xD