Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hajs się zgadza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Hajs się zgadza (/Temat-Hajs-sie-zgadza-91539)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 30-05-2014 17:36

Dobra, czekam aż Diqtion odpisze na kolejnego emaila (tym razem już pomaga Big Grin).
Ale wiadomo, trzeba coś robić... więc za ten czas idę sobie po spamić na FB. Huh


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - zozols1 - 30-05-2014 19:30

Wiesz, ja też byłem jego "uczniem" przez 7 dni. Nic nie zarobiłem bo on odpisuje raz dziennie a czasami raz na 48h daje jedno zadanie na 5 min roboty i już drugi raz Ci nie odpisze w ten sam dzień... Nie wiem jak jest obecnie, ale mam masę uczniów i nie ma czasu dla Cb ;-/ Ja na Twoim miejscu jak chcesz te PPA poszukał menora z mniejszymi zarobkami = mniejszą ilością uczniów. Wtedy ma czas itd. A jeśli zostaniesz z Nim to będziesz mógł spamić miedzy czasie tzn. cały czas Tongue


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 30-05-2014 19:39

Spamię spamię ale nikt nie wchodzi. 7 wizyt tylko, 0 reje ;/ Ja raczej wolę suby sms, bo hajs jest mega fajny. Nie wiem, aktualnie jestem bardziej przechylony na stronie subów. A w czym Ty mentorujesz?


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - zozols1 - 30-05-2014 21:04

Ja mentorowałem jak na razie 3 osobom, mam za mało wiedzy, a moje zarobki opierają się tylko na spamie.


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 30-05-2014 21:13

Przynajmniej posiadasz te zarobki. Big Grin Ja dzisiaj spamuję ale już brak mi stron... po grupach nie spamuję, bo w firesub nie ma takich stron żeby reklamować i żeby admin tego nie wywalił. Chyba że mam na siłę spamować wszystko co znajduje się w firesub.


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - zozols1 - 30-05-2014 22:36

Wybierasz 1 program, który wydaje Ci się odpowiedni i do niego robisz jak najlepszy opis itd. i wtedy spamujesz tym jednym. Góra dwa.


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - Zarobiony_Koles - 31-05-2014 06:12

Queke widzę jak się męczysz.. Porzuć firesuba zacznij z freebizem.

Dnia 1 Zrób kilka kont na fb, ustal sobię grupy na jakich będziesz spamować, najlepiej z 30 grup +5k. (dołącz do nich)
Pierwsze konto to będzie bazowe, że z niego będziesz dodawał swoje inne Smile


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 31-05-2014 07:50

Dobra, skorzystam z Twojej rady, odnośnie przejścia na freebiz. Wszystko było by fajnie, bym zaczął spamować no ale... nie działa mi freebiz. Prawdopodobnie wszyscy mają ten problem bo tylko ta strona mi nie działa. Smile Więc idę na FB szukać grup, żeby więcej spamu było. Smile


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - Pitek236 - 31-05-2014 09:38

Jak najbardziej polecam Freebiz .


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 31-05-2014 09:55

Oni robią wypłaty na PP?