Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCPA system poleconych? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FireCPA system poleconych? (/Temat-FireCPA-system-poleconych-91433)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: FireCPA system poleconych? - szybkikwit - 25-05-2014 15:55

(25-05-2014 15:37)FireMedia napisał(a):  Miło, że zainteresowanie naszą siecią ciągle rośnie.
Postanowiliśmy utworzyć system poleconych - 5%
Liczy się jedynie pierwsza rejestracja, nie ma przepinania.

To troche kiepsko bo będe musiał drugie konto robic żeby byc refem . Dajcie chociaż na początku szanse zeby sie przeniesc pod kogoś.

Co do hostingu to darmowy hostinger jest lipny nie wiem jak tam te inne darmowe . Ale w sumie na tym forum będzie narazie kilka osób to nie przeciążymy chyba ich serwerów Tongue Jak coś śmiało sie dorzucam do hostingu Smile


RE: FireCPA system poleconych? - Lukines - 25-05-2014 16:49

Narazie Postawimy wersję testową pododajemy tematy itd itp , potem jeśli wzrosło by zainteresowanie można zmienić hosting Smile Obecnie jestem pozadomem i jak wrócę postaram się wszystko ogarnąć.

Arturo to super że tak szybko cie przekonaliśmy Wink


RE: FireCPA system poleconych? - AnnaKa - 25-05-2014 23:56

Bardzo miło że taka jest decyzja jednak jedno mnie męczy dlaczego nie można podpiąć kogoś? Może byłaby szansa by podpiąć ale tylko RAZ. By nie było tak że ktoś będzie sobie zmieniał refów no i jakieś multikonta... Bo to bez sensu. Jedna osoba jedno konto powinno być.


RE: FireCPA system poleconych? - bodek7654 - 26-05-2014 00:01

Artur znowu zmienil nasz swiat na lepsze odbiera sobie i oddaje "potrzebujacym" mimo ze sami chcielismy pieniadze oddac to On mimo wszystko wystawi je ze swojej kieszeni, pozytywny poczatek , ja moge udostepnic strone pod beta testy , domena bedzie nie w temacie ale zawsze to cos ma jescze waznosc 3 miesiace [ hosting + domena ] na serwerze w stanach, smiga az milo , jest tam wgrany wordpress i strona lezy odlogiem wiec bardzo chetnie udostepnie na czesc nowej grupy , pojemnosc : 1gb , bandwitch 20gb , 1baza danych , 1 subdomena , 1 ftp, do tej pory zero przerw czy zawieszen , prosze o PW annaka jezeli bylby zainteresowany


RE: FireCPA system poleconych? - Kiljan - 26-05-2014 00:27

(25-05-2014 23:56)AnnaKa napisał(a):  Bardzo miło że taka jest decyzja jednak jedno mnie męczy dlaczego nie można podpiąć kogoś? Może byłaby szansa by podpiąć ale tylko RAZ. By nie było tak że ktoś będzie sobie zmieniał refów no i jakieś multikonta... Bo to bez sensu. Jedna osoba jedno konto powinno być.
Spokojnie, przepinanie na początku będzie, ale zarejestrowani PO wprowadzeniu już nie będą przepinani, artur źle to napisał.


RE: FireCPA system poleconych? - AnnaKa - 26-05-2014 01:06

@bodek już pracuje nad stroną Lukines który zaczął pracę i zakupił domenę. Tak jak pisał czekamy na akceptacje i zaczynamy pracę. Chętni mogą się zgłaszać powoli. Myślę że wspólnie możemy dużo więcej a Kilijan może i na początek dołoży ale z całego serca przysięgam że dołożę wszelkich starań by ta inwestycja nie była złą inwestycją. Postaram się pracować z Wami jak najlepiej. I wcale nie będą to blogi PPA które mają wielką konkurencję.


RE: FireCPA system poleconych? - Lukines - 26-05-2014 07:10

Czekam na rejestracje domeny i dziś wieczorem wszystko będzie stało. Więc AnnaKa będziemy wieczorem uzupełniać wszystko.


RE: FireCPA system poleconych? - szybkikwit - 26-05-2014 09:41

(26-05-2014 01:06)AnnaKa napisał(a):  @bodek już pracuje nad stroną Lukines który zaczął pracę i zakupił domenę. Tak jak pisał czekamy na akceptacje i zaczynamy pracę. Chętni mogą się zgłaszać powoli. Myślę że wspólnie możemy dużo więcej a Kilijan może i na początek dołoży ale z całego serca przysięgam że dołożę wszelkich starań by ta inwestycja nie była złą inwestycją. Postaram się pracować z Wami jak najlepiej. I wcale nie będą to blogi PPA które mają wielką konkurencję.
Ja jestem w pełnej gotowości Smile Czekam na Info od Ciebie i działamy Smile


RE: FireCPA system poleconych? - Lukines - 26-05-2014 10:05

Właśnie instaluje silnik , tylko zastanawiam się jaki zainstalować.


RE: FireCPA system poleconych? - Anonimowy009 - 26-05-2014 10:14

Może MyBB?