Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? (/Temat-Co-wasi-rodzice-sadza-o-zarabianiu-w-internecie-90467)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - ged321 - 23-11-2015 16:16

Jeszcze nie wiedzą.
Są na to "zbyt zacofani"


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - szykiryki - 23-11-2015 16:30

Radują się razem ze mną.
W moim domu zawsze silnie zaznaczony byl duch przedsiębiorczości Wink, moj tato siedzi w biznesie i mama tak samo, więc od najmłodszych lat z rodzenstwem bylismy sfokusowani na to, żeby dążyć do czegoś samemu; każde z nas pracowało już w liceum/na studiach, mimo ze nie bylo takiego finansowego przymusu.
Chyba ten luz sprawił, że do kwestii zarabiania (czy to w realu czy w sieci) pochodzę bez spiętej gumy w majciochach- jak wyjdzie to wyjdzie, jak nie wyjdzie to jest co najmniej sto alternatyw Smile.


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Orzel1 - 01-03-2016 22:04

Moi nic nie sądzą bo im nic nie mówiłem mysla ze pracuje i tak jest dobrze.


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Wojtek574 - 01-03-2016 23:27

Moi rodzice również nic nie wiedzą bo nic nie mowilem bo nie ma co mówić jakie grosiaki narazie zbieram xD Powiem i jak bede zarabiał większe sumy Smile Ale mysle ze nie mieli by nic przeciwko temu Big Grin


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Koja - 01-03-2016 23:46

Jeśli mieszkasz u rodziców to lepiej mówić to takich rzeczach i żeby jakoś kontrolowali to co robisz. Znajdzie się drugi taki, który będzie bezczelnie oszukiwał ludzi. Jakiś Stonoga albo ktoś inny zrobi burze, poda dane albo coś i są problemy. Myślę, że rodzice mają większą wyobraźnie i wiedzą co może się stać przez takie oszustwa.


RE: Co wasi rodzice sądzą o zarabianiu w internecie? - Dzipsiok87 - 12-03-2016 10:49

Ja jak zaczynałem i zarobiłem swoje pierwsze grosze na buxach to rodzice byli zdziwieni, że można to zrobić w internecie ale to było z 8 lat temu. Byli pozytywnie nastawieni ale kiedy mówiłem, że będę z tego żył to już zwątpienie byłoSmile Teraz kiedy żyje z dochodów przez internet jeszcze się spotykam z opiniami, że to nie jest możliwe.