Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. (/Temat-GoldenChase-zarabiaj-dolary-grajac-w-gre-90129)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - MarketGlory - 21-06-2014 16:00

(21-06-2014 15:41)japan napisał(a):  Ponad 700 biletów, więc ponad 200 tysięcy by z tego było. Tylko weź pod uwagę, że to normalny depozyt, za który ludzie kupią tych krasnali i będą na nich dalej zarabiać, więc ta loteria to nadal strata dla właściciela Big Grin Fakt, robi się takie rzeczy dla reklamy, ale pomyślcie, jeśli ktoś nie zna serwisu, bądź nie bawi się w takie 'inwestycje' z ryzykiem utraty kapitału, to nie przekona go taka loteria do zainwestowania w stronkę, jedynymi uczestnikami (lub znaczną większością) będą ci, którzy już tam działają od jakiegoś czasu i uznają taką loterię za dobry moment do dorzucenia jeszcze tych 300$ do inwestycji. Byłby to idealny moment dla właściciela do zwinięcia się z kasą, no a nie oszukujmy się takie strony prędzej czy później muszą się zwinąć.

I tutaj właśnie masz racje i o to mi chodziło, nie o to że dostajemy krasnale za to 300usd i jeszcze ticket, ale o to że możemy tej kasy wogule nie zobaczy bo to HYIP
Ja zainwestowałem 40$ i nie wiem kiedy je odzyskam ale na pewno nie dołożę nic do mojego wkładu 40$ .Jeszcze 5 dni i kupie krasnal który będzie produkował dla mnie Payment points i wypłacam 1$ dziennie i może mi sie uda odzyskać 40$ w 2 miechy, co jest dla mnie śmieszne wpłaciłem 40$ i będę musiał czekać 3 miechy żeby je odzyskać lol
Inwestycja roku a wszystko dzięki mojemu bratu i "jego super stronkom"
, mam nadzieje że to coś nie padnieSad


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - teamfactory - 21-06-2014 17:25

Została dodana zakładka "Payouts", gdzie pokazane są ostatnie wyplaty z GoldenChase zlecane przez wszystkich użytkowników.


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - MarketGlory - 21-06-2014 19:29

(21-06-2014 17:25)teamfactory napisał(a):  Została dodana zakładka "Payouts", gdzie pokazane są ostatnie wyplaty z GoldenChase zlecane przez wszystkich użytkowników.

dzięki za info fajnie że to zrobiliBig Grin


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - Toniro - 21-06-2014 19:40

Ale zwróćcie uwagę na to:
Cytat:The winners get their prizes directly to the Payeer ID.

z tego co wiem to część środków na rezerwie jest z tego że właściciel ma współpracę z Payeer i jak ktoś stworzy z jego refa konto na Payeer to jakiś % z każdej transakcji trafia do rezerwy gry. Może cała ta akcja ma też na celu zwiększenie ilości refów dla właściciela. Bo jak ktoś wygra a nie będzie miał konta Payeer to prawdopodobnie założy go wg instrukcji na GlodenChase.

Jeśli tak jest to rezerwa gry nadal będzie się zwiększać, ale jak to będzie w rzeczywistości to się jeszcze okaże Smile


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - ZbysiuK - 23-06-2014 14:55

Wytłumaczy ktoś jak zrobić wpłate?

Zarejestrowany z REFA Smile


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - kamylo - 23-06-2014 15:20

http://forum.goldenchase.net/viewtopic.php?t=80&sid=5e815429c42ae386bb463aaeffa71e1d

tu masz fajny poradnik Smile


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - MarketGlory - 23-06-2014 15:21

(23-06-2014 14:55)ZbysiuK napisał(a):  Wytłumaczy ktoś jak zrobić wpłate?

Zarejestrowany z REFA Smile

PROSZE CIE BADZO I DZIEKI ZA REFA W GOLDEN-COWS POZDRAWIA JA TAK WPLACALE DZIALA BLYSKAWIZNIE PRZEZYTAJ
WPLACANIE KASY


GOLDEN-CHASE
GOLDEN-COWS

WPLACANIE


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - ZbysiuK - 23-06-2014 15:30

A nie moge wpłacić poprzez PayPala ? chcę wpłacić 15 $ Smile


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - Ramako - 23-06-2014 15:35

To sie zdecydujcie, można wypłacać czy tez nie ???


RE: GoldenChase - zarabiaj dolary grając w gre. - MarketGlory - 23-06-2014 15:39

PRZEZ PAY PAL TYLKO MANUALNIE POLECAM TYM SPOSOBE PEWNA WPLATA I PRASPOSOBWIE ZEROWA PROWIZJIA