Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - aero2 - 04-03-2014 11:09

koseksdf mentorujesz za refa?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ado - 04-03-2014 12:05

(04-03-2014 09:54)suchy0001 napisał(a):  Kiedy będzie video i pliki?

Cytat:Dzisiaj będzie nowy program związany z video. Więcej informacji już wkrótce.
Elegancko mniej więcej o której godzinie będzie dodany ?
Już nie mogę się doczekać Big Grin +


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - cenzura0 - 04-03-2014 12:42

Poszukuje mentora za reflinka, pisac pw


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - koseksdf - 04-03-2014 15:19

(04-03-2014 11:09)aero2 napisał(a):  koseksdf mentorujesz za refa?

Nie monteruje ale moge doradzic co i jak Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SlusseR - 04-03-2014 15:23

kosek jakbyś miał chwilkę czasu to odpisz bo napisałem ci tam wiadomość z pytaniem.Smile
Ile idą wypłaty z hotcash bo zleciłem 2 dni temu na paypal i jeszcze nie ma Sad


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 04-03-2014 15:33

SlusseR, nie otrzymaliśmy rachunku od Ciebie. Wysłałem maila kilka godzin po zleceniu wypłaty, że dalej nie otrzymaliśmy rachunku. Bez tego nie zrealizujemy wypłaty. Rachunek pobierasz w "Historia" w zakładce "Płatności". Sprawdzasz czy wszystko się zgadza, następnie wysyłasz go do nas mailem. Jak jesteś niepełnoletni podaj dane rodzica (oczywiście za jego zgodą). Wyślemy od razu jak otrzymamy rachunek.

Wypłaty realizujemy od razu jak tylko otrzymamy rachunek.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SlusseR - 04-03-2014 15:39

O kurde najwidoczniej nie doczytałem tam dzięki za info bo bym się dalej zastanawiał co tak długo.Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - krywdzik - 04-03-2014 15:41

@koseksdf
Wysłałem PW Wink Można liczyć na jakąś pomoc bo kompletnie nie mam pomysłu Sad


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 04-03-2014 15:46

SlusseR, właśnie otrzymaliśmy rachunek. Pieniądze masz już na koncie PayPal.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SlusseR - 04-03-2014 15:52

Wiem wszystko ok wypłata błyskawiczna więc polecam wszystkim.
Po prostu mój błąd bo nie doczytałem i niepotrzebny kłopot zrobiłem.Smile