Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy Xull'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Typy Xull'a (/Temat-Typy-Xull-a-78414)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 10-12-2013 14:07

Swansea na minus, Hull od początku meczu dominowało, strzeliło bramkę na 1-2, ale sędzia jej nie uznał, dlatego mecz skończył się wynikiem 1-1.

Na dziś liga mistrzów.

Galatasaray v Juventus - 2 @1.95

W dzisiejszym meczu turecka drużyna Galatasaray zmierzy się z włoskim Juventusem, Juventus w tej edycji ligi mistrzów pokazał się z dobrej strony, liczę na ich dzisiejsze zwycięstwo, w innym przypadku przegranej stracą 2 pozycje w grupie, na rzecz turków. Możliwe że Juventus będzie grał na remis by wygrać z turkami u siebie, dlatego 2DNB jest również bardzo możliwą opcją.

ManU - Shakhtar 1 - @2.05

ManU w tej edycji LM pokazuje się tyko z dobrej strony, czego nie można powiedzieć o ich grze w PL, nie przegrali jeszcze u siebie liczę na podtrzymanie tej passy.

Real Sociedad - Bayer Leverkusen 2 - @1.91

Bayer będzie dziś bardzo zdeterminowany by wygrać, tracą 1 punkt do drugiego w tabeli Shakhtaru, Sociedad nie radzi sobie zbyt dobrze w LM, Bayer powinien dziś zyskać 2 miejsce w tabeli na co liczę.

Przepraszam mały edit:

Benfica - PSG 1 - @2.05

PSG dziś wychodzi rezerwami Benfica ma szanse na własnym boisku wygrać.


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 10-12-2013 22:51

Pięknie pięknie pięknie, po prostu wspaniale, dawno takiego dobrego dnia nie miałem z takimi kursami.

ManU - Shakhtar 1 - @2.05
+

Real Sociedad - Bayer Leverkusen 2 - @1.91
+

Benfica - PSG 1 - @2.05
+

Galatasaray v Juventus - 2 @1.95
Zwrot stawki(tak przewiduję, ale jeszcze się zobaczy co mój bukmacher wymyśli :v), mecz został przeniesiony z powodu opadów śniegu.

Aż lepiej tak mi kończyć dziś dzień. Big Grin


Typy Xull'a - NowyKoles - 11-12-2013 16:21

Graty


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 11-12-2013 16:37

Hmm na dziś jest sporo meczy i nie wiem które wybrać.

Austria Vienna v Zenit St Petersburg 2 - @1.61 - Zenit musi wygrać by umocnić swoją pozycję w tabeli.

Napoli v Arsenal 2 - @2.70 - ciężki mecz jeśli Arsenal przegra prawdopodobnie straci pozycje lidera i może nawet spaść na 3 miejsce w tabeli.

Schalke 04 v Basel 1 - @1.70 - Schalke musi wałczyć by wygrać mecz innej opcji nie ma, gdy wygrają wskakują na 2 miejsce w tabeli.

Ac Milan v Ajax 1 - @1.70 - AC Milan musi wygrać by utrzymać się na 2 pozycji.

Atletico Madryt v Porto Over 2.5 - @2.00 - Atletico nie ma o co wałczyć, Porto walczy o 2 miejsce w tabeli z Zenitem, liczę na grad bramek

To są moje przewidywania, a obstawię:

Zenit @1.61
AC Milan @1.70
Over 2.5 - Atletico v Porto - @2.00
Schalke 04 @1.70
Zwiększam trochę stawkę, teraz daję po 3 EURO, nie jest to duża stawka, ale tak mam zamiar powoli wyjść do góry.
Życzę powodzenia w LM dziś. Big Grin Wszystkim(chyba że mają przeciwne zakłady Tongue).


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 11-12-2013 23:35

Ah moja własna głupota :I
Chciałem na początku obstawić wygraną Atletico, ale zrezygnowałem, i wygrali... ale tylko 2:0 więc mój over 2.5 poszedł w cholerę.
Na dziś tylko Schalke na +, i po cholerę zwiększałem stawkę...

Ehhh, cóż mogłem to przewidzieć, że tym razem mi nie pójdzie, takie już mam ostatnio szczęście.

Na jutro Liga Europy.

Valencia v Kuban 1 - @1.80

St Gallen v Swansea 2 - @2.05

Tottenham v Anzhi Makhachkala 1 - @1.22

Tottenham po słabym kursie, ale można postawić.


RE: Typy Xull'a - mareczek - 12-12-2013 21:22

(10-12-2013 22:51)Xullrae napisał(a):  Pięknie pięknie pięknie, po prostu wspaniale, dawno takiego dobrego dnia nie miałem z takimi kursami.

ManU - Shakhtar 1 - @2.05
+

Real Sociedad - Bayer Leverkusen 2 - @1.91
+

Benfica - PSG 1 - @2.05
+

Galatasaray v Juventus - 2 @1.95
Zwrot stawki(tak przewiduję, ale jeszcze się zobaczy co mój bukmacher wymyśli :v), mecz został przeniesiony z powodu opadów śniegu.

Aż lepiej tak mi kończyć dziś dzień. Big Grin

dzień konia, jeszcze gala by nie weszla, ale na twoje szczescie sie rozpadala w Turcji co jest tak rzadkie jak to, ze Legia wygrywa mecz w LE, moze nawet bardziej Lol


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 13-12-2013 12:58

@mareczek, wiem, ale po tym jednym dobrym dniu, obstawiłem ligę europy 2 razy :I nigdy nie obstawiać ligi europy. :v

Tylko Tottenham na +.

Na dziś nic, na jutro

Man City v Aresenal 1 - @1.80


Odp: Typy Xull'a - Xullrae - 14-12-2013 18:59

City pewnie, mimo fatalnego sedziowania wygrana zasluzona.

Wysyłane z mojego Grand X In za pomocą Tapatalk 2


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 14-12-2013 22:59

Przez ostatnie przegrane w lidze europy, gram teraz rozważniej, dlatego stawiam po 1-2 typy na jutro jest dużo potencjalnych typów.

Aston Villa v Man Utd 2 - @1.83 - ManU w tym sezonie że tak powiem dupy nie urywa, dlatego zastanawiam się nad tym typem.

Norwich v Swansea 2X - @1.9 - Swansea, hmm ciężko powiedzieć, po prostu ich lubię, remis jest bardzo możliwy, jeszcze pomyślę.

Schalke 04 v Freiburg 1 - @1.4 - Schalke gra w miarę dobrze, Freiburg nie gra zbyt dobrze, również do przemyślenia.

Tottenham v Liverpool 2 - @3 - Ciężki typ, ale Liverpool gra dobrze, a Tottenham bardzo niepewnie w tym sezonie.

Sevilla v Athletic Bilbao 1 - @2.05 - Gdyby to Athletic był gospodarzami to minimum remis, ale w tym wypadku nie jestem pewien i skłaniałbym się bardziej ku Sevilli która u siebie gra dobrze.

Post edytuję i jutro wstawię ostateczne typy.

EDIT:

Trochę mi się dziś zaspało :v
Ostatecznie 2 typy nie wymienione powyżej
Sociedad - Betis 1 - @1.75
Lilie - Bastia 1 - @1.4

Sociedad jak i Lilie grają z typowymi ogórkami dlatego nie powinni mieć z nimi dużo problemów.


RE: Typy Xull'a - Xullrae - 15-12-2013 20:43

Z moich oba weszły.

Teraz tak

Aston Villa v ManU - wygrany byłby

Norwich v Swansea - zwrot

Schalke 04 v Freiburg - wygrany

Tottenham v Liverpool - wygrały 0:5 ładnie i pewnie Liverpool tak jak myślałem(nie obstawiłem go bo przez Ligę Europy wyszedłem na minus i muszę grać póki co ostrożniej żeby wyjść na swoje)

Sevilla v Athletic Bilbao - przegrana, bo wygląda to na remis.

Podsumowując byłby ładny plus dzięki Liverpoolowi, ale cóż nie postawiłem, może ktoś spróbował i zyskał ładnie. Big Grin