Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. (/Temat-CLO-Naliczenie-oplaty-Lockerz-776)



RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - cvx - 08-01-2010 19:23

tak, ale to i tak jednorazowe zdarzenie Wink jeśli sie powtórzy (jak widać Dziewczynie Admina przyszło ps3 i zero cła) to tak jak Zythus mówił Wink powyżej


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Mrowa91 - 08-01-2010 19:24

wiec juz nie stękać Tongue


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - cvx - 08-01-2010 19:25

Mrowa ale jakoś nie widzi mi się płacić dodatkowo 150 zł jak nie więcej ;|


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Mrowa91 - 08-01-2010 19:37

jedna osoba miała pecha i to wszystko, a wszyscy przezywaja


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - goly7 - 08-01-2010 22:32

Jedna osoba .. Nie wiadomo ile tych ludzi jest. Nie daj Boże może ( <-- nie życzę Ci źle) stać sie to nawet Tobie ..
W ogóle mam w głowie już jeden wielki za przeproszeniem rozpier..dzielnik.
Na początku było CŁO, później kurde nie wiem, a teraz naliczenie VAT'u. Ja tego kurde nie rozumiem.
Poczekamy na nagranie, wszystko się wyjaśni - OBY ...
Trzeba ogarnąć ten nasz polski kraj. Niby wygraliśmy dwie Wojny Światowe - Niemcy przegrali, a porównajcie nasze miasta do ich miast, nasze drogi do ich dróg. Bo to cała Polska :/ Polski rząd :/ Polscy celnicy :/


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Alcor - 08-01-2010 22:42

Goly, nie narzekaj już tak bardzo na tą Polske. Big Grin


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - goly7 - 08-01-2010 22:47

Mówię co czuję Big Grin Miałem szanse wyjechać z rodzinką do Norwegii, ale nieee! >_<
OK. Uzbrajamy się w cierpliwość i czekamy na nagranie Big Grin
Po "prześlezeniu" nagrania można poprowadzić dalsze dyskusje Big Grin


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Leopard - 08-01-2010 23:36

No ciekawe...mam nadzieję, żę nie będzie więcej takich przypadków. A co do goly7 Big Grin. Zgadzam się, 500 lat temu w ameryce dzicy Indianie skakali wokół ognia, za to w Polsce pisali książki i muzykę. A teraz? Całkiem na odwrót Sad.


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - jakubixioraczek - 09-01-2010 00:35

(08-01-2010 18:47)xBlackxK napisał(a):  Nie wiem sam, na jakimś forum przeczytałem że to zależy od produktu. Zazwyczaj celnik sprawdza dziwnie wyglądające paczki.
I nie zawsze naliczają cłaSmile znalazłem również takie coś:

Cytat:2. "Prezent" (ang. gift) od osoby fizycznej
Według ustawy o podatku od towarów i usług z dnia 11 marca 2004 roku (art. 52 i 81) z cła i podatku VAT zwolnione są towary umieszczone w przesyłce wysłanej przez osobę fizyczną poza Polską i przeznaczonej dla osoby fizycznej przebywającej w Polsce, jeżeli łącznie spełnione są następujące warunki:
1) ilość i rodzaj towarów nie wskazują na ich przeznaczenie handlowe,
2) odbiorca nie jest obowiązany do uiszczenia opłat na rzecz nadawcy w związkuz otrzymaniem przesyłki,
3) przesyłki mają charakter okazjonalny.
Zwolnienia od cła i podatku stosuje się, jeżeli wartość przesyłki nie przekracza kwoty wyrażonej w złotych odpowiadającej równowartości 45 euro.

Pożyjemy zobaczymySmile

Karpik jesli jest tak na prawde wydrukuj to i jej pokaż


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - madison - 09-01-2010 04:28

(08-01-2010 19:21)mikobro napisał(a):  45 Euro to na zl ile mniej wiecej Tongue

+/- 185zł zalezy jaki kurs