Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 18-09-2013 21:08

ja tez ciagle problem z energia ;d surki juz dawno na q2 mam teraz drogi robie na q3 i surki na q3 wbije ^^


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - patryk006 - 18-09-2013 21:36

2 poziomy to pierwsze co zrobiłem, teraz przygotowywałem się do 3 (na razie drogi tylko) no i tak jakoś energia wyszła, trzeba poczekać aż kopalnia nadrobi i będę mógł kupić


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 18-09-2013 21:39

a jak to jest z surkami na poziom 3? bo nie moge ulepszyc mimo ze drogi mam. pisze ze musze jeszcze jakies "the hall" cos z tym zrobic


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - qpse2013 - 19-09-2013 08:07

(18-09-2013 21:39)Rafiks1992 napisał(a):  a jak to jest z surkami na poziom 3? bo nie moge ulepszyc mimo ze drogi mam. pisze ze musze jeszcze jakies "the hall" cos z tym zrobic

Pewnie chodzi o główny budynek.
P.S. Rafiks1992 - właśnie kupiłem Cię w markecie od user'a u którego się zarejestrowałeś. Będziesz potrzebował wsparcia chętnie pomogę

[Obrazek: goldentownsmy.jpg]


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 19-09-2013 08:25

łał jak ladnie rozbudowane ;d ale 14 poziom nie ma sie co dziwic, ja mam zaraz 5 ^^ glowny budynek to jest ktory? ten w ktorym sei pracownikow rekrutuje?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - qpse2013 - 19-09-2013 08:28

(19-09-2013 08:25)Rafiks1992 napisał(a):  łał jak ladnie rozbudowane ;d ale 14 poziom nie ma sie co dziwic, ja mam zaraz 5 ^^ glowny budynek to jest ktory? ten w ktorym sei pracownikow rekrutuje?

Dokładnie ten z robotnikami.
Zaraz wskakuje na 15LVL było by lepiej gdybym bardziej zaangażował się na początku, ale nie traktowałem tego zupełnie poważnie. Teraz po analizie widzę tu duży potencjał zarobkowy i pyszną zabawę Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - ktoArek - 19-09-2013 09:16

Z refa poproszę o poradnik.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - sedor - 19-09-2013 09:17

Your account was successfully created. You can login.

z refa. ;>


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 19-09-2013 13:11

Ja już staram się mieć większość budynków na 3 poziomie i ulepszyć kopalnie na 2gi poziom. Spokojnie wbijać surke na Q2 z drogą a energię kupujcie za golda. Tak w jakiś tydzień się ładnie rozbudujecie. Pamiętajcie żeby sprawdzać cenę energii bo czasami można bardzo tanio kupić 50, 75 albo 100%. Żeby rozbudować domy musicie mieć wpływy z marketu (jak się najedzie na market to wyskakuje taka zielona ramka z zasięgiem). Im wyższy poziom marketu tym większa ramka wpływu. Jak już chcecie porządniej się rozbudować to zróbcie komisariat policji i szkołę do rekrutacji policjantów bo żeby domy na Q3 wbić trzeba mieć wpływ policji z tego co pamiętam. Nie koniecznie rozbudowujcie drogi wszędzie po kolei. Najważniejsze żeby rozbudowywać od ratusza (city hall) tzn. z lewej bądź prawej od ratusza i iść po kolei. Przed ratuszem nie trzeba chyba że chcemy rozbudować ratusz.

[Obrazek: fdvevn.jpg]

Popatrzcie na zdjęcie jak ja się rozbudowuje i polecam aby każdy tak robił ze względu na dobre umiejscowienie marketu i policji. Na czerwono zaznaczony komisariat a na zielono market. Obok jest szkoła

Jak macie pytania to piszcie w grze na czacie pod nick Xzibin bo tam szybciej odpisuje.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Takeo - 19-09-2013 14:40

Ludzie mi uciekają z budynków ;/ co robić ?