Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Krisu74 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Krisu74 (/Temat-Krisu74-72704)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Krisu74 - whysoserious - 04-08-2013 11:57

(02-08-2013 14:23)Andrew86 napisał(a):  
(01-08-2013 23:48)whysoserious napisał(a):  
(01-08-2013 21:51)Andrew86 napisał(a):  raczej watpie zeby ktos kupował typy samodzielnie, kazdy pewnie robil tak jak ja, ze kupował je w swoich grupach zamknietych Cool


Czyli jelenie się mnoża i działają grupami?
Dziki kraj facepalm


ciekawe ilu byhło 800 do tyłu lub wielokrotność tej kwoty

nie bardzo rozumiem czego jelenie ? płacąc za jego typy po 22-48 zł za jeden, zanotował serie chyba ponad 10 winów z rzędu po kursach ponad 2,0 ? odpowiednio z głową zwiekszając stawke i w odpowiednim memencie ją obniżając i przestając grać nawet po odliczeniu kilku wtop końcowych ja oraz pewnie wiele innych osób jest (a przynajmniej było) na sporym plusie.

Więc nie czaje za bardzo o co ci chodzi ? czy ogolnie o płacenie za typy, czy o płacenie dużych kwot za typy czy o co ?


Mnożenie osób zaangażowanych w sponsorowanie oszustów.
Kwota w tym momenci ema mmniejsze znaczenie.

100 000 osób co się pcha i traci w jakimś gównie 10zł
bardziej mnie przeraża, w sensie socjologicznym,
niż jeden idiota, co wpłaci mu 1 000 000
mimo, że dla oszusta zysk jest taki sam, to społeczna szkodliwość IMHO dużo wyższa,
mimo małych strat jednostkowych. Pamiętaj, że dochodzi kasa postawiona na "pewne" typy


PS. 10 win z rzędu to było dawno i całkiem inny kris,
a teksty "odpowiednio z głową zwiekszając stawke i w odpowiednim memencie ją obniżając " się świetnie pisze po fakcie, większość grających zaczęła grać pod koniec dobrej serii a stawki zwiększali na tych nietrafionych Jerk2


RE: Krisu74 - GrzesiX - 04-08-2013 12:11

Nie ma co kontynuowac tego tematu. Admini niech dodadza gdzies tę strone do scamu i oszustwa. Ustawione mecze dla szarej masy i jakiegos Krisu74, haha, na pewno.. Smile


RE: Krisu74 - Andrew86 - 04-08-2013 12:23

sens socjologiczny społeczności polskiej mnie... najmniej interesuje Cool

prawdą jest co piszesz że napewno część osób weszła do gry pod koniec gry, i jako osoba ogarnieta w temacie (jedna z nielicznych na forum) z pewnością wiesz że w bukmacherce ogromne znaczenie ma taktyka stawkowania, ja dzieki swojej po wygenerowaniu zysku ograniczylem straty w momencie kryzysowym. Nie jeden pewnie popełnil prosty błąd i wszedł z srednio wysoką, płaska stawka w niesprawdzone żródło (bo co to jest 10 typ win pod rzad ?) i trafil w gorszy moment i sie przejechał.

Ja korzystam z prostej zasady, którą polecam wszystkim grającym płatne typy. Wchodze do gry na dane źródło z niskim bankrolem - powiedzmy 200-300 zł, to jest kwota którą jestem w stanie przegrać na bukmacherce bo wiadomo to hazard, i też sie czasem traci. I dziele ten bankrol na jednostki, powiedzmy po 50 zł, i gram po 500 typy i obserwuje, czy idzie, czy nie idzie, jakie mecze gram, czym mogl sie typer kierować, i oceniam jego tok myślenia, czy ma sens czy nie. Bankrol podczas gry sie zmienia, jeśli maleje - to gram do końca az zjade do 0, ewentulanie jak mi się nie beda podobać jego typy to przerywam i uciekam z pozostałym bankrollem. Jesli sie zwieksza, to systematycznie zwiekszam ilość złotówek na jednostke wprost proporcjonalnie do wzrostu bankrolla. Jesli cos ugram, wyplacam 200-300 zł i gram za wygrane pieniadze, nie tracac nic w razie przegranej. Jesli zjade do 0 - trudno takie zycie nic nie trace, jesli cos ugram - to gram do momentu az mi sie cos zacznie nie podobac i wtedy zmniejszam ilość zł w przeliczeniu na jednostke aby ewentualna strata była jak najmniejsza.

A ze oszust ? to jak 90% "typerów" internetowych. Interesuje mnie bardziej moj zysk a nie to czy daje zarobic oszustowi czy nie.

Ty nie grasz / nigdy nie grałeś płatnych serwisów itp ?


RE: Krisu74 - GrzesiX - 04-08-2013 15:04

Wiarygodne zrodlo rozni sie tym od scamu, ze nie 'wstydzi sie monitorowac swoich typow'. Sa zaufane serwisy bez monitoringu, ale ciesza sie reputacja na forach bukmacherskich - maja wyrobiona marke...


RE: Krisu74 - whysoserious - 04-08-2013 20:41

(04-08-2013 12:11)GrzesiX napisał(a):  Nie ma co kontynuowac tego tematu. Admini niech dodadza gdzies tę strone do scamu i oszustwa. Ustawione mecze dla szarej masy i jakiegos Krisu74, haha, na pewno.. Smile

mówisz i masz Huh


http://www.stop-oszustom-w-necie.blogspot.co.uk/


RE: Krisu74 - Lukasz36016 - 04-08-2013 21:14

DO ZAMKNIĘCIA


Krisu74 - Coristo - 04-08-2013 21:42

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.