Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PTCSolution nowość od ADNOXa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PTCSolution nowość od ADNOXa (/Temat-PTCSolution-nowosc-od-ADNOXa-71021)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: PTCSolution nowość od ADNOXa - Workis - 29-03-2014 15:17

Tylko, ze jezeli ktos zarabia np. 500$ miesiecznie na PTCSolution,bo ma sporo DRow to wyplaci tylko 10% tego. Sad

pozdrawiam


RE: PTCSolution nowość od ADNOXa - mks22 - 29-03-2014 19:19

Admin pisal, ze beda te sume jednorazowej wyplaty stopniowo zwiekszac, miejmy nadzieje, ze tak sie stanie Smile


RE: PTCSolution nowość od ADNOXa - darmoweprobki - 01-04-2014 17:15

Czekam na wypłatę cierpliwie zlecona 7 lutego.


RE: PTCSolution nowość od ADNOXa - mks22 - 04-04-2014 15:38

Ale dzisiaj wypłaty ruszyły do przodu, super Big Grin Do tego nowy wygląd strony! PTC Solution powoli chyba wychodzi z kryzysu Smile


RE: PTCSolution nowość od ADNOXa - Workis - 04-04-2014 17:23

Jak zaczna zlecac wyplaty z opoznieniem 1 miesiac a nie 4 to wtedy mozna uznac, ze powoli powoli wychoda z kryzysu. Wink
Bardzo fajne promocje ostatnio byly, zastanawiam sie od dluzszego czasu nad inwestycja w PTCS, ale przy aktualnych opoznieniach, ktore nie tyle co nie maleja co po prostu rosna jest to zbyt duze ryzyko. Mysle, ze nie tylko ja tak uwazam. Bez inwestycji nie ma zwrotow - dziala to w obie strony. Jesli PTCS nie zainwestuje w wyjscie na prosta - nie dostana zwrotu w postaci inwestycji uzytkownikow, niestety.

pozdrawiam


RE: PTCSolution nowość od ADNOXa - Chemik7 - 12-04-2014 12:27

Zalogowałem się po dłuższej przerwie i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony ilością reklam. Na ojooo przy dobrych wiatrach mam ~20, tutaj wyświetliło się około 50 na dzień dobry. Chyba wrócę do ptcs.


RE: PTCSolution nowość od ADNOXa - mks22 - 12-04-2014 16:27

U mnie jest od kilku dni za każdym razem jednorazowo 10 reklam po 0,01 $ i około 4 po 0,005$ Smile Do tego kilkadziesiąt reklam za stawkę 0,001$. Z samych klików wychodzi już więcej niż w Wad.ojooo Smile


RE: PTCSolution nowość od ADNOXa - boss_ag - 13-04-2014 11:21

Panowie jak działa ta strona, klikam w "view ads" i nie wyświetlają mi się żadne reklamy. Jest może konkretna godzina o której pojawiają się reklamy czy może z moja przeglądarką jest coś nie tak ? Wink


RE: PTCSolution nowość od ADNOXa - Chemik7 - 13-04-2014 11:43

Wyłącz AdBlocka i inne programy blokujące reklamy.


RE: PTCSolution nowość od ADNOXa - boss_ag - 13-04-2014 13:31

Dzięki, nawet nie przyszło mi to do głowy Wink