Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! (/Temat-Afiliant-com-nie-trzeba-miec-strony-www-zeby-zarabiac-70531)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 05-07-2013 13:49

Metoda już się bardziej nie rozwinie podejrzewam, teraz kwestia tego, ile czasu uda mi się na tym zarabiać. Smile Pewnie bym mógł dobić do większych kwot, ale nie chcę być pazerny i badać ich wytrzymałości. Big Grin


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - prololex - 05-07-2013 18:04

Dobry zarobęk więc nie warto być zachłannym , a ile czasu dziennie spędzasz aby swoje zarobić ??


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Mag!c - 05-07-2013 20:49

Poszło z ref'a Smile
Zobaczymy co z tego będzie Tongue


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - szykiryki - 05-07-2013 22:20

dzisiejszy wynik 13,30 zł Smile- zaledwie parę leadów, ale wciąż do przodu!


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 09-07-2013 08:17

Szykiryki - małymi krokami do przodu! Smile W końcu odkryjesz swój sposób.

Prololex - właściwie teraz nie siedzę już nad tym aż tyle, co wcześniej, od 2 do 4 godzin dziennie. Ale teraz przez weekend zaniedbałem i wpadło o wiele mniej Tongue


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - prololex - 09-07-2013 20:15

Ja narazie się obijam , bo ppa mnie kusi więc tu się rozwijam :-)

Czy przypadkiem nie korzystasz z płatnego poradnika daniel42na , właśnie do sieci afilacyjnych .


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - mr. nobody - 12-07-2013 12:36

Kupiłem jego poradnik, w zasadzie jego sposób można swobodnie wykorzystywać w tej sieci i podejrzewam, że mógłby się sprawdzać, ale robię coś innego. Smile


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - bolo9797 - 12-07-2013 13:00

Nie rozumiem co poradnik daniela ma do tych sieci .. W jego poradnikum nie zarabia sie na takich sieciach aflikacyjnych.


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - prololex - 12-07-2013 18:17

Ja chyba właśnie wiem na jakich xxx :-D
Bo znam kilka sposobów do tych sieci , ale u spowiedzi byłem :-)


RE: Afiliant.com - nie trzeba mieć strony www, żeby zarabiać! - Norson94 - 13-07-2013 20:56

Cytat:4.2. w przypadku, gdy Wydawca nie prowadzi działalności gospodarczej, do doręczenia Afiliantowi w terminie 7 (siedmiu) dni od daty rejestracji w którymkolwiek Programie partnerskim następujących dokumentów: kopii dowodu osobistego, prawidłowo wypełnionego oświadczenia o nieprowadzeniu działalności gospodarczej oraz oświadczenia o nie posiadaniu statusu podatnika podatku od towarów i usług (chyba że Wydawca posiada status zarejestrowanego podatnika VAT), według wzorów udostępnionych przez Afilianta

Tak jest tam napisane w regulaminie . Tutaj ktoś napisał ,że wystarczy im skan dowodu . Moje pytanie : Co dokładnie trzeba im wysłać w tym terminie do 7 dni ?