Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy biznes HourlyRevShare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowy biznes HourlyRevShare (/Temat-Nowy-biznes-HourlyRevShare-63927)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - poverejay - 25-05-2013 12:19

Wypłaty zlecamy we wtorki od 1:00 naszego czasu przez 24h. Wyjątek to ostatnio środa zaraz po 2 tygodniowej przerwie. Miała ruszyć wersja HRS 2.0, narazie nie ma. Wypłaty są relizowane ale też są opoznienia.


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - tomazzi - 28-05-2013 13:05

czy macie możliwość zlecenia wypłaty w dniu dzisiejszym ?
czy będzie jak w tamtym tygodniu, że w środę otworzą możliwość wypłaty ?
jeśli zmienili z wtorku na środę to mogli by choć dać jakieś info w tej kwestii


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - dabex - 28-05-2013 16:45

Też nie mam możliwości zlecenia wypłaty rano zapomniałem wejść a teraz jest lipa.


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - poverejay - 29-05-2013 00:13

Na to wygląda że termin z wtorku naszego czasu godziny 1:00 zmienili na środe czasu 1:00 dzień wypłat. Właśnie zleciłem kolejną. W końcu mogłyby zacząć do mnie dochodzić. Poprzednie dawno otrzymałem a obecne cztery są w Pending..


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - tomazzi - 29-05-2013 05:54

(29-05-2013 00:13)poverejay napisał(a):  Właśnie zleciłem kolejną. W końcu mogłyby zacząć do mnie dochodzić. Poprzednie dawno otrzymałem a obecne cztery są w Pending..

dziwne to wszystko z tymi wypłatami
pierwsze przy 15000 osób wypłaty były ręcznie realizowane na koncie max 24 h, potem to zaczęło się wydłużać i wydłużać i wprowadzono automat i teoretycznie automatem wypłaty powinny śmigać a praktycznie czas realizacji zamiast maleć i nadrabiać zaległości jeszcze bardziej się wydłuża ....
chyba, że ten automat to ręczne dalej realizacje ,,,,
skoro tak się motają z wypłatami, automat którego nie widać by był w ogóle nie pomaga to czemu nie wprowadzą wypłat natychmiastowych, znika czas czekania, narzekania, zawalania support tysiącem wiadomości w sprawie wypłat, nie ma opóźnień itp itd


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - Ropsont - 29-05-2013 13:02

(29-05-2013 05:54)tomazzi napisał(a):  
(29-05-2013 00:13)poverejay napisał(a):  Właśnie zleciłem kolejną. W końcu mogłyby zacząć do mnie dochodzić. Poprzednie dawno otrzymałem a obecne cztery są w Pending..

dziwne to wszystko z tymi wypłatami
pierwsze przy 15000 osób wypłaty były ręcznie realizowane na koncie max 24 h, potem to zaczęło się wydłużać i wydłużać i wprowadzono automat i teoretycznie automatem wypłaty powinny śmigać a praktycznie czas realizacji zamiast maleć i nadrabiać zaległości jeszcze bardziej się wydłuża ....
chyba, że ten automat to ręczne dalej realizacje ,,,,
skoro tak się motają z wypłatami, automat którego nie widać by był w ogóle nie pomaga to czemu nie wprowadzą wypłat natychmiastowych, znika czas czekania, narzekania, zawalania support tysiącem wiadomości w sprawie wypłat, nie ma opóźnień itp itd

A nie sądzicie, że to jest od samego początku wszystko celowe aby wydłużyć życie programu?

Ja też mam Pending ostatnią wypłatę ale to jakieś grosze. Odzyskałem wkład + drugie tyle zysku, więc jestem szczęśliwy. Zobaczymy czy moja ostatnia wypłata dojdzie. Smile


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - tomazzi - 29-05-2013 14:27

(29-05-2013 13:02)Ropsont napisał(a):  
(29-05-2013 05:54)tomazzi napisał(a):  
(29-05-2013 00:13)poverejay napisał(a):  Właśnie zleciłem kolejną. W końcu mogłyby zacząć do mnie dochodzić. Poprzednie dawno otrzymałem a obecne cztery są w Pending..

dziwne to wszystko z tymi wypłatami
pierwsze przy 15000 osób wypłaty były ręcznie realizowane na koncie max 24 h, potem to zaczęło się wydłużać i wydłużać i wprowadzono automat i teoretycznie automatem wypłaty powinny śmigać a praktycznie czas realizacji zamiast maleć i nadrabiać zaległości jeszcze bardziej się wydłuża ....
chyba, że ten automat to ręczne dalej realizacje ,,,,
skoro tak się motają z wypłatami, automat którego nie widać by był w ogóle nie pomaga to czemu nie wprowadzą wypłat natychmiastowych, znika czas czekania, narzekania, zawalania support tysiącem wiadomości w sprawie wypłat, nie ma opóźnień itp itd

A nie sądzicie, że to jest od samego początku wszystko celowe aby wydłużyć życie programu?

Ja też mam Pending ostatnią wypłatę ale to jakieś grosze. Odzyskałem wkład + drugie tyle zysku, więc jestem szczęśliwy. Zobaczymy czy moja ostatnia wypłata dojdzie. Smile


czort wie co oni myślą i tworzą
ja tam również na hrs nie narzekam, bo wkład wycofany, spora część zarobku również, ale drażnią mnie opowiadanki o tym jak coś zmieni i przyśpieszy a jest zwykłą głodną bujdą
automat miał przyśpieszyć realizacje, nadrobić zaległości a mam masę znajomych którzy najstarsze wypłaty mają jeszcze z końca marca pending a już się maj kończy


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - kleomenes - 29-05-2013 14:45

Tu nie trzeba wprowadzać HRS 2.0, 4.0 czy 50.0, wystarczy przyspieszyć realizację wypłat(czy to automatem, czy ręcznie) do znośnych terminów typu tydzień, dwa i napływ nowej gotówki byłby murowany Smile Myślę, że nikt nie miałby nic przeciwko takim terminom.
Żyjemy w XXI wieku, albo ci co tam pracują są z wykształcenia masarnikami(nic do nich nie mam) i nie mają pojęcia o dostępnej technologii albo nie mają pieniędzy na wypłaty, proste jak drut Big Grin


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - tomazzi - 29-05-2013 15:00

(29-05-2013 14:45)kleomenes napisał(a):  Tu nie trzeba wprowadzać HRS 2.0, 4.0 czy 50.0, wystarczy przyspieszyć realizację wypłat(czy to automatem, czy ręcznie) do znośnych terminów typu tydzień, dwa i napływ nowej gotówki byłby murowany Smile Myślę, że nikt nie miałby nic przeciwko takim terminom.
Żyjemy w XXI wieku, albo ci co tam pracują są z wykształcenia masarnikami(nic do nich nie mam) i nie mają pojęcia o dostępnej technologii albo nie mają pieniędzy na wypłaty, proste jak drut Big Grin

pójdź na webinar to ze strony hrs ciągle ta sama śpiewka : pieniądze na wypłaty mają, nie brak ich tylko za dużo osób w programie i za dużo ich zleca wypłaty i nie wyrabiają z realizacją a prostym jak drut i jasnym jak słońce rozwiązaniem jest wypłaty instant i problem z wypłatami rozwiązany od razu bo nowe są automatycznie realizowane, zostaje tylko realizacja zaległych i problem znika a wystarczy tylko chcieć go rozwiązać i nie ma sensu cudaczenie, że dzień wypłat raz w tygodniu, kombinowanie z minimum itp itd bo wiadomo, że nadejdzie dzień wypłaty i kilkadziesiąt tysięcy osób je zleci
a najlepszym pajacem/naganiaczem w tym cyrku jest P. Nastałek a jego tekst "biznes na lata to hrs" po prostu roz.... moje uczucia Big Grin


RE: Nowy biznes HourlyRevShare - kleomenes - 29-05-2013 15:22

Co do webinarów to nie wiem dla czego ale przypominają mi się marsze NSDAP, gdzie na celu miały pokazanie siły i tego jacy są zajefajni Big Grin
Zgadzam się, że wprowadzenie wypłat automatycznych było by najlepszym rozwiązaniem. Kolejne wypłaty poszły by automatycznie, a z nadrobieniem kolejki by sobie poradzili myślę. Poza tym gdyby ludzie zobaczyli, że od jakiegoś czasu idą wypłaty z automatu to spokojnie i bez nerwów czekali by na kolejkę bo wiadomo, że tam też pracują ludzie i nie mogą non stop przy kompie siedzieć.



impreza