Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - poczmail - 13-01-2013 18:30

Nie mają powodów, żeby nie wypłacać. Wink
Taski pięknie wchodzą i są dobrze płatne. Smile
Im więcej ich wykonaym - tym większy zarobek dla nich...bo CF to chyba największa taka sieć afilacyjna współpracująca z firmami GPT.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - timek41 - 13-01-2013 21:24

Chciałbym się odnieść do wypowiedzi krisroba.

Wszyscy zapisani dostają ode mnie tutorial w tym dostał ciekma i buch i wielu innych. Myślę że wszyscy zadowoleni. Ty może się u mnie zapisałeś ale Tobie akurat nie chce pomóc bo:
1. Jechałeś na mnie na temacie get-paid i nie wiem czy Ty masz pokolei w głowie ?
2. Masz konto na get-paid na którym tenże sposób byś stosował + nie wiem ile refów.

Nie było mnie akurat przez weekend + pracuje i nie mam tyle czasu zeby siedziec na forum i odpisywać . Za zapis u mnie na SurveyWage + Get-paid , każdy dostanie filmik. Dotyczy to sie nowych użytkownikow . To chyba jasne.

Pzdr


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - lukasz9669 - 13-01-2013 21:43

pomoże ktos w tym reff zamian


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 13-01-2013 21:46

Chętnie pomogę Smile refy w sygnaturce potem proszę o PW i zaczniemy działać Big Grin


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - krisrob - 13-01-2013 22:19

(13-01-2013 21:24)timek41 napisał(a):  Chciałbym się odnieść do wypowiedzi krisroba.

Wszyscy zapisani dostają ode mnie tutorial w tym dostał ciekma i buch i wielu innych. Myślę że wszyscy zadowoleni. Ty może się u mnie zapisałeś ale Tobie akurat nie chce pomóc bo:
1. Jechałeś na mnie na temacie get-paid i nie wiem czy Ty masz pokolei w głowie ?
2. Masz konto na get-paid na którym tenże sposób byś stosował + nie wiem ile refów.

Nie było mnie akurat przez weekend + pracuje i nie mam tyle czasu zeby siedziec na forum i odpisywać . Za zapis u mnie na SurveyWage + Get-paid , każdy dostanie filmik. Dotyczy to sie nowych użytkownikow . To chyba jasne.

Pzdr
Zero logiki w tym co napisałeś.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - luxiorsan - 13-01-2013 22:19

z refa jestem ziomek


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 13-01-2013 22:20

z mojego? Smile jeśli tak zapraszam na PW i proszę podać od razu maila


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - cedron - 14-01-2013 10:38

Mi wypłata z surveywage leci już 4 dzień i dolecieć nie może, ciągle pisze peeding... także nie wiem OCB.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 14-01-2013 10:41

mi z surveywage też nie chce coś dojść. Cedron może przez to że weekend był mają opóźnienia. Poczekamy jeszcze powinno przyjść Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - buch - 14-01-2013 11:40

dlatego wlasnie o to pytalem wczoraj czy ktos zlecal wyplaty ale ktos odpisal ze nie maja powodow zeby nie wyplacac
no coz, teraz pozostaje poczekac i nie wykonywac na stronie zadnych dzialan bo szkoda czasu