Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lockerz po grudniowej aktualizacji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Lockerz po grudniowej aktualizacji (/Temat-Lockerz-po-grudniowej-aktualizacji-625)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Lockerz po grudniowej aktualizacji - mikobro - 31-12-2009 17:08

Gra była lecz wiem że były w niej błędy Tongue Nie w samej grze lecz z punktami za gre Smile Wiem że były z nimi problemy...często ich nie dostawali albo dostawali nie tyle ile powinni. Chyba oto chodzi Big Grin


RE: Lockerz po grudniowej aktualizacji - Artei - 31-12-2009 18:46

ja miałem około 450 a teraz mam 632 Big GrinBig Grin
stać mnie na PS3 Smile


RE: Lockerz po grudniowej aktualizacji - Leopard - 31-12-2009 18:59

Ehhh...fajnie macie...ja nic nie dostałem...ani mi znajomych nie zaliczylo...


RE: Lockerz po grudniowej aktualizacji - mikobro - 31-12-2009 19:01

No to ładnie.... 200 pkt prawie do przodu jesteś Tongue
heh że cie stac na playa 3 to jeszcze nic trzeba go jeszcze wygrać to dopiero sztuka !!!
Ja mam 250 ptz i juz dawno stac mnie na psp lecz nie bede sie staral go zdobyc bo wiem ze i tak nie mam szans z konkurencją Tongue
Licze moze na jakas gierke na mojego xboxa Big Grin


RE: Lockerz po grudniowej aktualizacji - skalarado - 31-12-2009 19:08

ja mam 710 i czekam na ten jeb*** RESTOCK ! ehhh


RE: Lockerz po grudniowej aktualizacji - termometr123 - 31-12-2009 19:09

(31-12-2009 19:01)mikobro napisał(a):  No to ładnie.... 200 pkt prawie do przodu jesteś Tongue
heh że cie stac na playa 3 to jeszcze nic trzeba go jeszcze wygrać to dopiero sztuka !!!
Ja mam 250 ptz i juz dawno stac mnie na psp lecz nie bede sie staral go zdobyc bo wiem ze i tak nie mam szans z konkurencją Tongue
Licze moze na jakas gierke na mojego xboxa Big Grin


wygrac? to sie tego nie zamawia po prostu? przepraszam,na pewno glupie pytanie ale ja sie na tym po prostu nie znam,nigdy nie bralem udzialu w restockachSmile


RE: Lockerz po grudniowej aktualizacji - skalarado - 31-12-2009 19:17

Musisz czekać na tzw. "Restock" w którym będą odblokowane wszystkie nagrody wtedy jeżeli ją szybko zdążysz zamówić, będzie twoja.


RE: Lockerz po grudniowej aktualizacji - Magnus - 01-01-2010 18:59

kurcze mi nie dodali ptz jak innym i nie dodali znajomych bo mam z 7 a powinienem miec wiecej ... jest jakas szansa zeby jeszcze dodali ptz ??