Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zanox.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Zanox.com (/Temat-Zanox-com-61727)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Zanox.com - surfer0700 - 30-11-2013 14:02

Właśnie próbowałem się zalogować i z tego co widzę to aktualnie dostęp do Zanox mają tylko firmy.


RE: Zanox.com - draxo - 30-11-2013 14:28

Więc Zanox dla osób fizycznych już nie jest dostępny :/ Dzięki za odpowiedz
To muszę poszukać innej sieci afiliacyjnej oprócz Afilianta bo nie jestem z nich zadowolony..
Rozważam Novem i Tradedoubler jak ktoś ma jakieś opinię na ich temat chętnie niech się podzieli. Lub jeśli były już tematy o nich niech wklei


RE: Zanox.com - surfer0700 - 30-11-2013 14:39

(30-11-2013 14:28)draxo napisał(a):  Więc Zanox dla osób fizycznych już nie jest dostępny :/ Dzięki za odpowiedz
To muszę poszukać innej sieci afiliacyjnej oprócz Afilianta bo nie jestem z nich zadowolony..
Rozważam Novem i Tradedoubler jak ktoś ma jakieś opinię na ich temat chętnie niech się podzieli. Lub jeśli były już tematy o nich niech wklei

3 msc byłem w Novem i było w miare ok, niestety z nimi Ci nie pomogę.
Wiem jedno - nie polecam NetSales.


RE: Zanox.com - draxo - 30-11-2013 14:44

O NetSales się już naczytałem Smile A jak byś miał miał coś polecić od siebie co to by było?
Bo widać że masz już doświadczenie w tym Smile


RE: Zanox.com - surfer0700 - 30-11-2013 15:03

Od siebie to do czasu polecałem Zanox.
Wszystko jeszcze zależy co chcesz promować. Spróbuj w Novem.
A czemu z afilianta zrezygnowałeś?


RE: Zanox.com - draxo - 30-11-2013 15:19

Programy jakie są w Afiliancie nie zadowalają mnie 90% z nich to PPS wolałbym różnorodność. Całkiem z niego nie zrezygnuję bo kilka reklam od nich zostawię na stronie.


RE: Zanox.com - surfer0700 - 30-11-2013 15:22

Rozumiem. Spróbuj z Novem, może tam Ci się poszczęści Wink


RE: Zanox.com - PaulPB - 30-11-2013 16:04

tak zanox oszukuje w rozliczeniach, ja miałem 3500 euro program provident a zaakceptowali jeden lead, kupa nerwów wydanie na adwokata 2500 zł, dzwonie itd..

w sądzie na rozprawie dobiero przyznali się że mają dziurawy system i cała kasę przyznali + odszkodowanie wysokości 2000 euro.

Razem 5500 euro wypłata.


RE: Zanox.com - krzysiekmat - 15-12-2013 16:31

Tak jak wyżej nie polecam zanox sprzedaż będziesz miał ale Ci nie zaakceptują i nagle zniknie z konta całe szczęście że w porę się zorientowałem oszukują na potęge.
Tak odemnie możesz też spróbować tradetracker

Jeden z listów od nich

Cytat:Witam,

Saldo konta otwarte/zaakceptowane to suma transakcji o statusie otwartym oraz zaakceptowanym, na Pańskim koncie były jedynie transakcje otwarte, po walidacji zostały odrzucone przez reklamodawców, dlatego ta wartość zmalała do zera.

Tak mogą ciągle się bawić aż się zorientujesz że Cie rolują.

Stanowczo odradzam


RE: Zanox.com - artur.sarnecki - 31-12-2013 15:19

zanox dla osób fizycznych dalej działa, ja jestem
walidacja w providencie jest jaka jest wszędzie ...w regulaminie jest informacja czemu odrzucają i zazwyczaj to provident większość odrzuca ...

inna sprawa to b. duża ilość fraudów w których właściciele stron wysyłali wnioski za klientów...nowy system walidacji to szybciej wyłapuje i wtedy mega dużo wniosków odpada...
ja promowania providenta zrezygnowałem jakiś rok temu właśnie po zmianie systemu walidacji itp. są łatwiejsze sposoby na zarobienie Smile