Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Codes-service - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Codes-service (/Temat-Codes-service-60865)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Codes-service - dirtr - 27-06-2014 23:08

Kupie 3 serv'cody albo 1 serv'code+ pisać pw


RE: Codes-service - dondziadzia - 30-06-2014 16:36

Sprawdź PW :-)


RE: Codes-service - MarketGlory - 01-07-2014 05:54

Dlaczego zmienili poziom Bonusy na poszczególne poziomy VIPA , 4 poziom servecode lol jak by było nadal na pierwszym to pewnie dzisiaj mój zysk przekroczył by 20.000 tys z tej stronki, ale cóż zawsze można pomarzyć2


RE: Codes-service - dondziadzia - 01-07-2014 15:21

@MarketGlory: Rozbawiłeś mnie... Nagrody za poziomy VIP chyba się nie zmieniły o ile dobrze pamiętam. VIP 4 byłem bardzo dawno. Jedno jest pewne, nawet jakbyś na poziomie VIP 4 dostał 10 serv'code nie sprawiłoby to, że zarobiłbyś 20.000. Tomasz Morus się przy Tobie chowa Wink


RE: Codes-service - MarketGlory - 04-07-2014 17:09

(01-07-2014 15:21)dondziadzia napisał(a):  @MarketGlory: Rozbawiłeś mnie... Nagrody za poziomy VIP chyba się nie zmieniły o ile dobrze pamiętam. VIP 4 byłem bardzo dawno. Jedno jest pewne, nawet jakbyś na poziomie VIP 4 dostał 10 serv'code nie sprawiłoby to, że zarobiłbyś 20.000. Tomasz Morus się przy Tobie chowa Wink

to chyba ty mnie jak przypomnę sobie hasło do Giełdykodów codetop czy jakoś tak to ci dam wykaż moich wypłat z tej stronki .Zarabialem tylko na sprzedaży kodów Servecode >ceny wachaly się od 0-36 Euro do 0-43Euro w zalezności od popytu i dostępności i nie wiesz o co chodzi .Zmienili z 1 na 4 poziom VIPA bonus w postaci 1 servecode.Jak sie wbiło 1 lvl do się dostawało servecode a teraz trzeba 4 więc sie nie opłaca.Teraz pomóż sobie x min 50 kont dziennie ile to ci daje ????
TongueTongueTongueTongueTongue
Edit : Mam jedno jak przypomnę sobie do jeszcze 2 kont to dam ci screena

[Obrazek: Patrz_i_p_acz.jpg]
Ile ci wyszło ?? bo mi 1200 euro z kawałkiem w pół roku chyba nieźle co nie z głupiej stronkiTongueTongueTongue


RE: Codes-service - xardas1020 - 04-07-2014 17:17

(04-07-2014 17:09)MarketGlory napisał(a):  
(01-07-2014 15:21)dondziadzia napisał(a):  @MarketGlory: Rozbawiłeś mnie... Nagrody za poziomy VIP chyba się nie zmieniły o ile dobrze pamiętam. VIP 4 byłem bardzo dawno. Jedno jest pewne, nawet jakbyś na poziomie VIP 4 dostał 10 serv'code nie sprawiłoby to, że zarobiłbyś 20.000. Tomasz Morus się przy Tobie chowa Wink

to chyba ty mnie jak przypomnę sobie hasło do Giełdykodów codetop czy jakoś tak to ci dam wykaż moich wypłat z tej stronki .Zarabialem tylko na sprzedaży kodów Servecode >ceny wachaly się od 0-36 $ do 0-43$ w zalezności od popytu i dostępności i nie wiesz o co chodzi .Zmienili z 1 na 4 poziom VIPA bonus w postaci 1 servecode.Jak sie wbiło 1 lvl do się dostawało servecode a teraz trzeba 4 więc sie nie opłaca.Teraz pomóż sobie x min 50 kont dziennie ile to ci daje ????
TongueTongueTongueTongueTongue
ten co nie zarabiał na sprzedaży kodów nigdy to nie zrozumiał o co ci chodziłoSmile
ja 10 lat temu robiłem po 200-300 kont na stronach na których były kody prizpass do prizee.com i w miesiącu kilkaset kodów było z palcem w d Smile
a kody do tej strony sprzedawało się od 1 e do nawet 1,20
stare dobre czasy


RE: Codes-service - MarketGlory - 04-07-2014 17:26

(04-07-2014 17:17)xardas1020 napisał(a):  
(04-07-2014 17:09)MarketGlory napisał(a):  
(01-07-2014 15:21)dondziadzia napisał(a):  @MarketGlory: Rozbawiłeś mnie... Nagrody za poziomy VIP chyba się nie zmieniły o ile dobrze pamiętam. VIP 4 byłem bardzo dawno. Jedno jest pewne, nawet jakbyś na poziomie VIP 4 dostał 10 serv'code nie sprawiłoby to, że zarobiłbyś 20.000. Tomasz Morus się przy Tobie chowa Wink

to chyba ty mnie jak przypomnę sobie hasło do Giełdykodów codetop czy jakoś tak to ci dam wykaż moich wypłat z tej stronki .Zarabialem tylko na sprzedaży kodów Servecode >ceny wachaly się od 0-36 $ do 0-43$ w zalezności od popytu i dostępności i nie wiesz o co chodzi .Zmienili z 1 na 4 poziom VIPA bonus w postaci 1 servecode.Jak sie wbiło 1 lvl do się dostawało servecode a teraz trzeba 4 więc sie nie opłaca.Teraz pomóż sobie x min 50 kont dziennie ile to ci daje ????
TongueTongueTongueTongueTongue
ten co nie zarabiał na sprzedaży kodów nigdy to nie zrozumiał o co ci chodziłoSmile
ja 10 lat temu robiłem po 200-300 kont na stronach na których były kody prizpass do prizee.com i w miesiącu kilkaset kodów było z palcem w d Smile
a kody do tej strony sprzedawało się od 1 e do nawet 1,20
stare dobre czasy
Widze że kolega wie o co chodzi robiłem nie 50 ale 200 kont dziennie . Co prawda ktoś powie jakim cudem cię nie zbanowali albo jak je przeklepywałeś skoro po 5 dniach miałes ich tysiąc .Proste WMvare i nowy windows karta aero, orange, t- mobile i net ze zmiennym IP i tyle w temacie .to był zarobek poswiecałem max 3 godziny dziennie na zbieranie 200 kodów a reszte robił mój lapekTongue


RE: Codes-service - xardas1020 - 04-07-2014 18:56

(04-07-2014 17:26)MarketGlory napisał(a):  
(04-07-2014 17:17)xardas1020 napisał(a):  
(04-07-2014 17:09)MarketGlory napisał(a):  
(01-07-2014 15:21)dondziadzia napisał(a):  @MarketGlory: Rozbawiłeś mnie... Nagrody za poziomy VIP chyba się nie zmieniły o ile dobrze pamiętam. VIP 4 byłem bardzo dawno. Jedno jest pewne, nawet jakbyś na poziomie VIP 4 dostał 10 serv'code nie sprawiłoby to, że zarobiłbyś 20.000. Tomasz Morus się przy Tobie chowa Wink

to chyba ty mnie jak przypomnę sobie hasło do Giełdykodów codetop czy jakoś tak to ci dam wykaż moich wypłat z tej stronki .Zarabialem tylko na sprzedaży kodów Servecode >ceny wachaly się od 0-36 $ do 0-43$ w zalezności od popytu i dostępności i nie wiesz o co chodzi .Zmienili z 1 na 4 poziom VIPA bonus w postaci 1 servecode.Jak sie wbiło 1 lvl do się dostawało servecode a teraz trzeba 4 więc sie nie opłaca.Teraz pomóż sobie x min 50 kont dziennie ile to ci daje ????
TongueTongueTongueTongueTongue
ten co nie zarabiał na sprzedaży kodów nigdy to nie zrozumiał o co ci chodziłoSmile
ja 10 lat temu robiłem po 200-300 kont na stronach na których były kody prizpass do prizee.com i w miesiącu kilkaset kodów było z palcem w d Smile
a kody do tej strony sprzedawało się od 1 e do nawet 1,20
stare dobre czasy
Widze że kolega wie o co chodzi robiłem nie 50 ale 200 kont dziennie . Co prawda ktoś powie jakim cudem cię nie zbanowali albo jak je przeklepywałeś skoro po 5 dniach miałes ich tysiąc .Proste WMvare i nowy windows karta aero, orange, t- mobile i net ze zmiennym IP i tyle w temacie .to był zarobek poswiecałem max 3 godziny dziennie na zbieranie 200 kodów a reszte robił mój lapekTongue

10 lat temu prizee.com dla obrotnych było dobrą maszynką do robienia pieniędzy a dokładnie kody do tej strony
kilkaset euro miesięcznie było leciutko przy małym nakładzie pracy i czasu Smile
dodatkowo były inne strony i kody typu toilokdo.com, cliquojeux Big Grin
dzisiaj te strony to już nie to co kiedyś było


RE: Codes-service - slonce - 26-09-2014 21:16

Teraz wypłaty na m.in paypal ze strony codes-service sa od vip 12 :/


RE: Codes-service - dirtr - 29-03-2015 19:07

Trochę odświeżę ten temat ale poszukuje aktywnych osób do klanu. Klan nazywa się Polish PzB zapraszam wszystkich