Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Monsterwin minimum 5 euro na PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Monsterwin minimum 5 euro na PayPal (/Temat-Monsterwin-minimum-5-euro-na-PayPal-60840)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Monsterwin minimum 5 euro na PayPal - slonce - 09-05-2013 10:01

Informacja !!! teraz kase na paypal bedziemy dostawać szybciej , trzeba e-mial paypal wpisac w Mes donnes personelles ->Cliquez-ici pour Paypal , to kliknijcie i wpiszcie Paypal Smile


RE: Monsterwin minimum 5 euro na PayPal - slonce - 11-05-2013 08:10

Witam, powstała nowa gra memory. Jesli w ciagu 60 sekund odnajdziemy po dwa takie same obrazki otrzymamy 100 XP ( co przyblizy nas do vip ) im mniej błedów popełnimy tym większe pkt zdobędziemy Smile


RE: Monsterwin minimum 5 euro na PayPal - MacieG - 16-05-2013 18:54

Z reffa słońce Smile

Ile zajeła ci czasu pierwsza wypłata Smile?


RE: Monsterwin minimum 5 euro na PayPal - slonce - 17-05-2013 11:18

dzieki Maciek Smile

Pierwszy raz wypłacałam 20 e, zarejestrowałam sie Inscription : 12/11/2012 à 10:27 a kase otrzymałam 19 marca, ale nie grałam cały czas w gry, większość to były same zdrapki na których się kiepsko wychodzi :/ po drugie i tak w gry nie jestem aż tak dobra smutny są lepsi ode mnie Wink obecnie mam juz na 10 e punktów , i zbliżam się do vip 34 , dzieki któremu bede mieć 5% zniżki w sklepiku Smile


RE: Monsterwin minimum 5 euro na PayPal - slonce - 17-05-2013 11:33

Pamiętacie o tym, że kazdego dnia możecie miec dodatkowe 3 partie na gry lub zdrapki , wystarczy komuś kliknąć w link i ta osoba otrzyma partie, postarajcie sie tez aby Wam kliknięto w link .

Link znajdziecie Mon Compte -> Portage de parties, ten link zmienia sie co poniedzialek (albo wtorek) tylko trzem osobom mozna kliknąć. W tej zakładce widac kto Wam kliknął w link, jeśli też tej osobie chcecie kliknąć to wystarczy wejść w te zakładke Portage de parties -> Remercier -> Confirmer Smile


RE: Monsterwin minimum 5 euro na PayPal - slonce - 04-06-2013 11:26

Witam, informuję, że dziś o godzinie 21 ruszają klany Smile


RE: Monsterwin minimum 5 euro na PayPal - slonce - 01-07-2013 07:33

Jeśli chcecie kody sobie Mwimpass wyklikać do strony monsterwin , to możecie uzyskać je tu : http://telcado.com/boutique.php?page=2&cat=2

http://telcado.com/

strona zajmuje chwilke bo jest tylko 12 zdrapek , czasami kliki sie pojawiaja.


RE: Monsterwin minimum 5 euro na PayPal - milo - 01-07-2013 07:47

zarejestrowany z refa xd


RE: Monsterwin minimum 5 euro na PayPal - bitu92 - 01-07-2013 08:34

A co tam trzymaj refa ;D


RE: Monsterwin minimum 5 euro na PayPal - slonce - 01-07-2013 19:02

Hehehe dzieki chłopaki Smile Huh
Ps. Jak juz sie z refa zapisujecie to klikajcie w link aktywacyjny.... bo tak to niby Was zapisuje ale w rankingu top parrainage tego nie widac :/ , chyba to ze nie klikacie w link aktywacyjny jest tego przyczyną, że jest jak jest....