Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GPTBANKS.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: GPTBANKS.com (/Temat-GPTBANKS-com-55506)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: GPTBANKS.com - Archiebald - 16-05-2013 20:26

(16-05-2013 18:55)GreenDay napisał(a):  edit znalazłem Smile


No to mam pytanie czy zna ktoś jego adres nigdzie nie ma informacji na stronie? Bo tyle co wyszukałem to on ma więcej takich serwisów np. honeydolarrz to ten sam właściciel.

Dziękuje
Pozdrawiam Smile


ps. chipsy przyszły hehe dobre to jest Smile
Huh Póki serwis płaci myślę że nie ma co wnikać kogo on jest i skąd


RE: GPTBANKS.com - JaviDesire - 16-05-2013 21:33

Jeżeli chodzi o admina tego serwisu to jest to chyba najbardziej w porządku admin z jakim się spotkałem, wszystko idzie bez problemu z nim załatwić.


RE: GPTBANKS.com - GreenDay - 17-05-2013 11:17

Z Malezji jest i jest muzułmaninem prawdopodobnie. Też czytałem że jest jednym z lepszych.Zchetował mi dwa konta ale od chetowął i wysłał wypłatę która znikła.Myślałem że jest be ale zaczął nadrabiać tickety po moich emailach, jestem na razie miło zaskoczony.

1.Gdzie się zgłasza problemy z innym ofertami z tej strony , bezpośrednio na trouble ticket albo jego mail czy jest coś podobnego jak w super sonic?

2. Super Sonic - Czy mieliście tak że jak zaczęliście wysyłać wiele ticketów , to w końcu zatrzymało się na tych 5 maksymalnych które można wysłać i cisza ? Smile

3.Pytanko czy w neobux czy probux reklamy się powtarzają , można z tych samych kart sim korzystać?

super ta emotki jest Jerk24Jerk


RE: GPTBANKS.com - Archiebald - 17-05-2013 17:44

(17-05-2013 11:17)GreenDay napisał(a):  Z Malezji jest i jest muzułmaninem prawdopodobnie. Też czytałem że jest jednym z lepszych.Zchetował mi dwa konta ale od chetowął i wysłał wypłatę która znikła.Myślałem że jest be ale zaczął nadrabiać tickety po moich emailach, jestem na razie miło zaskoczony.

1.Gdzie się zgłasza problemy z innym ofertami z tej strony , bezpośrednio na trouble ticket albo jego mail czy jest coś podobnego jak w super sonic?

2. Super Sonic - Czy mieliście tak że jak zaczęliście wysyłać wiele ticketów , to w końcu zatrzymało się na tych 5 maksymalnych które można wysłać i cisza ? Smile

3.Pytanko czy w neobux czy probux reklamy się powtarzają , można z tych samych kart sim korzystać?

super ta emotki jest Jerk24Jerk


1. Z innym ? Określ dokładnie o co ci chodzi bo ofert i sponsorów jest mnóstwo
2. Można na raz wysłać 5 ticketów a następne chyba po rozpatrzeniu tych co wysłałeś
3. Z tego co mi wiadomo to na innych stronach sponsorzy tacy jak matomy, supersonic itp się powtarzają i raczej na tym samym numerze nie zrobisz tych samych tasków

Kolejna wypłatka Tongue http://zapodaj.net/ee13061de7128.png.html


RE: GPTBANKS.com - badii - 17-05-2013 19:22

eee, nie chce mi się czytac kilku stron, więc moje pytanie.

Czy SuperSonic zalicza fraudy? Wink


RE: GPTBANKS.com - leepek - 17-05-2013 20:14

Mi na 10 zaliczyli 4, resztę odrzucili niby z powody braku ss z datą, zaraz spróbuję zrobić kilka ofert z datą na starterach "spalonych" w matomy i zobaczymy


RE: GPTBANKS.com - Perez3000 - 18-05-2013 10:39

Najwięcej na starterach wchodzi ze SponsorPay


RE: GPTBANKS.com - Maxwell - 20-05-2013 15:09

Wysłałem do supersonic tickety ze nie dostałem pkt za oferte sms wraz ze screenem(caly ekran wraz z data) a oni odpisali ze niema daty na screenie.Jak inaczej mam tego screena zrobic?


RE: GPTBANKS.com - yurko - 20-05-2013 15:48

oni chyba tą odpowiedź walą nawet nie patrząc na screeny, u mnie tak samo było


RE: GPTBANKS.com - Rojek - 21-05-2013 14:10

Po jakim czasie oni wysyłają kasę, bo czekam już 3 dni i nic ;/