Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! (/Temat-Wersja-Beta-Sklepu-na-Lockerz-5526)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - moria90 - 24-04-2010 18:07

szkoda tych słuchawek ze skulla, miałam na nie ochotę Sad


RE: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - aga13164 - 25-04-2010 12:33

czekam :idea:


RE: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - Kalis - 25-04-2010 12:42

oo już nie mogę się doczekać Smile


RE: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - alien97 - 25-04-2010 12:51

Juz sie doczekac nie moge ;D


RE: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - Burned - 25-04-2010 12:57

Dobra wszyscy czekają Big Grin BlushBlushBlush
Ale jak już otworzą to będzie HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh


RE: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - JUMPER - 26-04-2010 13:41

wlasnie przegladalem inne fora lockerz...
i chodz sa to przypuszczenia to na jednym forum bylo cos w stylu wywiadu (pytanie-odpowiedz)
z tego co tam wyczytalem to od maja wchodzi sklep w ktorym beda mogli tylko kupowac uzytkownicy posiadajacy Z-List i (na nasze nieszczescie) mieszkajacy w USA... jest tez info kiedy my (reszta swiata) bedziemy mogli cos kupic: jak tylko lockerz rozwiaze problem z oplatami (vat i clo)...(beda dluugo walczyc pewnie z naszym rzadem...), bedzie mozna uzyc 100% znizki (czyli nagroda za PTZ chyba), za kazda kupiona nagrode dostaniemy (gratis) PTZ no i co chyba oczywiste sklep nie zastapi restock'ow...
tak wiec tyle wyczytalem (pisze to co chyba najwazniejsze)...
nie kopiuje bo moge zostac ukarany wiec tylko pisze co czytalem Tongue

najwazniejsze i najbardziej niepokoi mnie tylko to ze bedziemy mogli od razu z hamburgerami wystartowac... ale jest tez dobra wiadomosc w postaci info ze lockerz pracuje nad oplatami celnymi

ciekawe czy to prawda...??


RE: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - Siom - 26-04-2010 15:43

Według mnie nic to nie da i ściemą wydaje mi się walka z opłatami celnymi i cłem. To nie jest od tak "my jesteśmy lockerz i u nas wygrywa się nagrody za free w postaci prezentów i nie macie na nie nakładać podatków". Kraj ma w tym swój interes i na pewno nie odpuści cła i vat-u, bo to dla nich pieniądze Smile


RE: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - korbakornik - 26-04-2010 15:50

jak nie bedziemy placic cla i vatu do dorzuca podatek za nagrode z tym ze wynosi on 10% wygranej. jesli, powtarzam jesli mialo by tak byc to bedzie dla nas korzystniej. sa to tylko gdybania i ten news tesh jescze z tego co sie orientuje nie jest oficjalny. miejmy nadzieje ze tak nie bedzie, a jesli to zeby jaknajszybciej doszli do porozumienia. peace!


RE: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - Burned - 26-04-2010 16:12

Co ty gadasz tylko dla amerykańców to by na hallway wpisali i takiego wała raczej by nie zrobili, jak teraz normalnie z restocków wysyłają nagrody to czemu nie mieliby z tego wysyłac.


RE: Wersja Beta Sklepu na Lockerz !!! - KamilZioom - 26-04-2010 16:12

Ja tam się już totalnie pogubiłem :/