Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon (/Temat-Rozwiazane-LOCKERZ-nie-wyswietla-punktow-i-niereaguje-gdy-przycisne-przycisk-cooming-soon-55)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Marello - 02-12-2009 17:44

Po angielsku napisz w dziel tłumaczenia ktoś ci pomoże Big Grin
Napisz tak
Hello Lockerz team

I have some problem witch my PTZ please check it Smile


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - morenowe - 08-12-2009 15:58

Napisałem do Lockerz, że nie nabija mi pkt, odpisali mi takim emailem:

Some members are seeing reductions in their PTZ. There are three reasons why
this might be happening: 1) PTZ may not be displaying properly (but they are
accurately captured in our data base, so we know what the real PTZ value should
be), 2) Members confessed to illegitimate PTZ during our recent amnesty and we
have removed those PTZ, or 3) We discovered that the member cheated and did not
confess, and the PTZ were zeroed out.

Wczoraj dało mi 2 pkt za wejście a za odp na pytanie nie ;(, dzisiaj wszedłem doliczyło za wejście 2pkt i z apytanie tez dało 2... wiec nie wiem, czy będą tamte moje pkt?? co mam zrobić... Będę wdzięczny...


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Joker - 08-12-2009 16:21

eh poczekaj jeszcze z 2 dni jak Ci nie doda tych pkt za pytanie to napisz do lockerz.


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - morenowe - 08-12-2009 16:26

ok poczekam, może teraz będzie dodwać ale chodzi mi o stare bo tma nizabiaeralem juz ponad 50


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Wieczor_96 - 08-12-2009 16:46

jak to usunąć w firefoxie?


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Alcor - 08-12-2009 16:47

Ale co usunąć?


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Joker - 08-12-2009 19:43

(08-12-2009 16:46)Wieczor_96 napisał(a):  jak to usunąć w firefoxie?
Jeżeli chodzi Ci o cookie(ciasteczka) wchodzisz w : narzędzia/opcje/prywatność i tam masz taki tekst i jest na niebiesko "usunąć pojedyncze ciasteczka" klikasz, i wpisujesz w wyszukiwarce "lockerz" i usuwasz wszystkie ciasteczka pod nazwą lockerz.. przynajmniej tak myślę ;p


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Marello - 08-12-2009 19:52

Albo prościej Smile Ja osobiście z tego korzystam Smile

3majcie: http://www.ccleaner.com/


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Joker - 08-12-2009 20:26

Dzięki Marello przyda się Wink


RE: LOCKERZ nie wyświetla punktów i niereaguje gdy przycisne przycisk cooming soon - Alcor - 08-12-2009 20:29

Tak trudno ręcznie usunąć, że trzeba do tego programu używać? Tongue