Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
nofuture oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: nofuture oszust (/Temat-nofuture-oszust-54955)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: nofuture oszust - daniel42na - 22-10-2012 14:57

no chłopaki obczajcie to
http://zarabiam.com/showthread.php?tid=59419

banzai podaje konto allegro nofuture

http://allegro.pl/show_user.php?uid=26528834

w jednym z postów pisze w rodzaju męskim.


RE: nofuture oszust - GIT - 22-10-2012 15:02

czyli moje przypuszczenia były trafne :] pierdziele...

a czy dane do tego pajaca ktoś ma ? bo Banzaii to nofuture jestem tego pewien


RE: nofuture oszust - Admin - 26-10-2012 09:01

art286 paragraf 1 Kodeksu Karnego. Brzmi on następująco:

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Więc czekamy na efekty pracy policji Idea


RE: nofuture oszust - Secret - 26-10-2012 12:06

(26-10-2012 09:01)Admin napisał(a):  art286 paragraf 1 Kodeksu Karnego. Brzmi on następująco:

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Więc czekamy na efekty pracy policji Idea

oby ten efekt był jak najbardziej okazały


RE: nofuture oszust - miniek9090 - 26-10-2012 12:59

Przegladam ten temat i widze ze orabal ludzi na grubo ponad 2000 (tylko z tego forum)
razem oskubal na okolo 10000 zl ...
Pewnie jego mama bedzie zla.
Ps. Jak macie jego konto allegro , to powinny pisac jego dane osobowe...kazde konto trzeba weryfikowac listem ..nawet jesli podal dane kolegi to i tak go wysprzegli jak policja go przycisnie.
Mnie ten koles tez ogolil na 30 zl i wiem jak sie sie czuja te osoby.zycie nabralo by sensu , zeby dowalili mu 8 lat wiezienia i musialby caly hajs oddac


RE: nofuture oszust - daniel42na - 26-10-2012 13:14

tak, mają konto allegro, co lepsze - typ logował się tam dziś.


RE: nofuture oszust - miniek9090 - 26-10-2012 13:16

Podrzuci ktos link na pw??


RE: nofuture oszust - tomazzi - 26-10-2012 13:37

(26-10-2012 12:59)miniek9090 napisał(a):  zeby dowalili mu 8 lat wiezienia i musialby caly hajs oddac

jesli nie był karany i notowany, nie ma recydywy, pierwsze przestępstwo to sąd może orzec nadzwyczajne złagodzenie kary dać np 2 w zawieszeniu na 4 plus zwrot ukradzionych pieniędzy także więzieniem może sie to nie zakończyć, ale to wszystko zależy też od sędziego
zawsze jak mądry i pójdzie do dobrego adwokata to żółte papiery można szybko załatwić - był nie poczytalny i dostanie g... a nie wyrok i również ludzie mogą nie odzyskać swoich pieniędzy - polskie prawo jest tak obstawione furtkami, drzwiami i wyjściami, że może jeszcze wyjść na swoje - tego nigdy nie można być pewnym bo nie raz wydawałoby się sprawa wygrana staje się sprawa przegraną bo wszystko zależy od sędziego to on ma ostateczne zdanie w tej kwestii


RE: nofuture oszust - daniel42na - 26-10-2012 13:42

Jeśli większość oszukanych osób odpuszcza mu nie zgłaszając sprawy, to faktycznie może mu to ujść płazem..

Gość nawywijał tyle wałków, że gdyby chociaż połowa osób zgłosiła sprawę z odpowiednimi dowodami - pewnie nic by mu nie pomogło.


RE: nofuture oszust - Verb22 - 26-10-2012 13:47

Czytam ten temat i nie wierze, jak można być tak naiwnym..Ja widze kolesia który próbuje mi sprzedać bajkę że chce coś mi sprzedać odrazu stawiam mu twarde warunki, jak koleś się nie godzi, mówię - nara. Koleś mnie blokuje a pieniążki bezpiecznie leżą na koncie. Polecam transakcje z nitrmamem, jedyna bezpieczna opcja