Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com (/Temat-MMM-2011-40-miesiecznie-sergey-mavrodi-com-53296)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - KatarzynaB. - 30-05-2012 13:54

działa Smile


RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - KatarzynaB. - 30-05-2012 18:01

informuję że w naszej struktury od dnia dzisiejszego do 7 czerwca został wprowadzony bonus +20% do wkładu, czyli na przykładzie: zrobiono wkład 1000zł +bonus 20%= 1200zł na start

Dla przypomnienia w naszej strukturze działają depozyty:
-30% miesięcznie
-40% depozyt 2miesięczny.


RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - malpa2 - 18-08-2012 10:28

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/drugi-raz-naciagnal-rosjan-na-miliony-piramida-finansowa-recydywisty,258916.html beka

No co tak cicho w temacie? Pisać ile zarobiliście Wink Szczególnie te konta z maja z kilkoma postami które tak zachwlały to piramidowe gówno..


RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - tomazzi - 18-08-2012 10:32

beka
(18-08-2012 10:28)malpa2 napisał(a):  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/drugi-raz-naciagnal-rosjan-na-miliony-piramida-finansowa-recydywisty,258916.html beka

No co tak cicho w temacie? Pisać ile zarobiliście Wink Szczególnie te konta z maja z kilkoma postami które tak zachwlały to piramidowe gówno..
bekabekabeka jak pisałem by się od tego szamba trzymać z daleka to nagle x jedno postowców zleciało się to zachwalać i jak lwy bronić swego cuda bekabekabeka nie tylko w tym temacie ale i w kilku dublach
a jak już media mówią o tym, że to oszustwo to obrońców nie ma i nie będzie z wiadomych powodów
ciekawe ilu i ile tirów z naczepami przyjedzie z forsą ich zarobioną tutaj beka
ciekawe gdzie ten spec ze swoją kancelarią prawną i wpłaconymi przez nią pieniędzmi tutaj i sprawdzeniem przez kancelarię jakie to ą i ę i cudowne beka


RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - MmM2011 - 04-01-2013 13:52

Witam wszystkich, jestem kierownikiem niewielkiej polskiej grupy, chociaż sam z Ukrainy. Mam taką możliwość ponieważ studiuję w Polsce. Przedtem byłem na innym forum i tam była bardziej poważna rozmowa na temat MMM. Widzę że tu nie ma inwestorów które rozumieją o czym tu mowa.

Chcę tylko powiedzieć że to nie zwykly HYIP projekt gdzie admin znienacka zbiega z pieniędzmi, nie znam dlaczego tu nikt nie pisze, przecież system pracuje bardzo dobrze. Nawet podczas restartu wszyscy z Polskiej grupy dostaly okolo 73% kasy z powrotem, jest to mozliwe w zwyklym HYIP? O tym wszystkim mozna poczytac na tym forum: hyipforum.pl MMM 2011-2012 Sergey-Mavrodi.com

Oto na przykład zdjęcie mojego stołu za ostatnie kilka dni, tu widać sumy przeliczeń od jednych uczestników - innym. Zwróćcie uwagę na pole "Confirmation" pod kwotą gdzie można zobaczyć screenshot z e-banku jako potwierdzenie przlewu.
[Obrazek: Desk.JPG]

Dodatkowo na święta teraz działa bonus 50% czyli przy wniosku 100 PLN, otrzymujecie na rachunek naraz 150 PLN i wybieracie odsetki depozytu 30-55% miesięcznie. Do końca promocji zostało 11 dni.

Kto ma pytanie śmiało piszcie, rozumiem język Rosyjski, więc potrafię wszystko wyjaśnić.


RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - tomazzi - 04-01-2013 14:18

rosyjska prokuratura nie zamknęła tej piramidy
coś słabo działają w tej kwestii a poważnie się tym zajmowali i wiele szumu w okół osoby właściciela było

na nie poważny temat piramidy nie da się poważnie rozmawiać


RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - MmM2011 - 04-01-2013 15:14

nie zamknęła bo nie ma za co, nie dotyczy to aktow prawnych w kraju. I to nie firma a sami ludzie które dobrowolnie wymieniają się pieniędzmi między sobą, czy to zabroniono?

Proszę podać fakty, dlaczego ją powinny zamknac?

Rozumiem, trzeba było coś napisać żeby ref linki w podpisie pokazać Wink

Proponuję poważny temat dla rozmowy.
Dopuszczalnie są 10 osob zamkniętych w pokoju którym bank wydaje kredyt 100$ każdemu. Czyli razem w tym pokoju tylko 1000$. Każdy powinien oddać potem kredyt +10%, czyli 110$.
Pytanie - w jakim wypadku te osoby oddadzą kredyt?
Odpowiedź - jeśli jedna jaźń straci 90$ to pozostale 9 osob potrafią oddać bankowi 110$ kazdy.
I to odbywa się na całym świecie! Musimy oddawać kredyty i walczyc o kase, właśnie przez to na świecie kryzys, ktoś o tym pomyślał? Wlasnie ten system moze pozwolic cos zmienic, nie mowie ze to glowna rzecz zle to jeden ze sposobow. Najpierw musimy zmienić się i zrozumieć co jest ważne w życiu. Pieniądze to tylko papier i nie martwisz się o tym gdzie masz ich dostać jeśli ich masz, pojawia się więcej czasu dla ważnych rzeczy i wlasnie system w tym pomaga.

To jak, jest w tym sens?


RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - tomazzi - 04-01-2013 15:22

pranie mózgu próbuj uskuteczniać pseudo psychologicznymi tekstami na ludziach na których to zrobi wrażenie
na mnie to nie działa, także źle trafiłeś
takie programy jak ten i wszelkie innego typu pseudo piramidki na zasadzie dobrowolnej wpłaty w cokolwiek to miejsca gdzie moje ciężko zarobione pieniądze nie trafią nawet w kwocie 1 gr, ale każdy sam decyduje gdzie lokuje swoje pieniądze
mi pozostaje tylko współczuć, ze dalej są ludzie tak naiwni gdzie $ i % z nich przysłania wielu racjonalne myślenie i lecą jak mucha do lepu i pomimo wielu nauczek na pseudo piramidach to dalej w nie ładują pieniądze
dla ich twórców to radość, że są podatni na pranie mózgu i pseudo psychologiczne teksty ludzie którzy wpłacają i wpłacać będą


zyczę owocnych mitingów w praniu mózgu no i polecam zakupić tir z naczepą byś miał gdzie załadować zarobione tutaj pieniądze na zasadzie dobrowolnych tobie wpłat

co do zajmowania się tematem i programem przez rosyjską prokuraturę to widzę, że zajmują się dalej i widać mają powód skoro się zajmują dalej - pozostaje tylko czekać na efekty ich prac i zakończenie iż zrobią porządek z tym jednym wielkim shitem


RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - MmM2011 - 04-01-2013 15:38

Nie próbuję narzucać, tylko wypowiedziałem inny punkt widzenia na to.

(04-01-2013 15:22)tomazzi napisał(a):  takie programy jak ten i wszelkie innego typu pseudo piramidki na zasadzie dobrowolnej wpłaty w cokolwiek to miejsca gdzie moje ciężko zarobione pieniądze nie trafią nawet w kwocie 1 gr

W takim razie czym różni się od "takich programow" ten pierwszy "superinvestment" link? To nie jest HYIP czy piramida gdzie i tak jedni zyskuja za rachunek innych? Czy cos nie rozumiem...
Z szacunkiem podchodze do tego nie mowie ze to jest zly program ale nie wiem jak mozna pisac: "...moje ciężko zarobione pieniądze nie trafią nawet w kwocie 1 gr..." i przy tym uczestniczyc w takim HYIP.


RE: MMM-2011 40% miesięcznie sergey-mavrodi.com - tomazzi - 04-01-2013 15:46

inny punkt widzenie tekstem z mitingów pseudo psychologicznym do prania mózgu
na mnie to nie robi wrażenia także pod zły adres trafiłeś z pseudo psychologicznym tekstem - na wasze nieszczęście nie każdy jest podatny na takie gierki i zagrania

tak to fakt inwestuję i zarabiam w hyip i ponzi i sig który wspominasz jest ponzi i każdy dłużej będący na tym forum wie, że to moja "broszka" inwestycyjna czyli dział i temat hyip i ponzi
natomiast takie shity jak ten i inne typu mega pensja i im podobne ( brak jeszcze z twej strony cytatów pranio mózgowca waszego guru kyjosaki, które to również na mnie nie robią najmniejszego wrażenia a wielu mitingowców na niego i jego pseudo psychologiczne teksty się powołuje) to miejsca w które ja nie wpłacę ani 1 gr i jest masa ludzi która nie wpłaci
nie będę wypowiadał się na forum co myślę o osobach tak naiwnych i inwestujących w pseudo piramidki w formie darowizna bo to nie miejsce na to i w takich bardzo szybko lądujesz na dnie z wielkim 0 na koniec
x czasu musi jeszcze upłynąć by wielu klapki z oczu spadły i poszli po rozum do głowy i pomyśleli racjonalnie i przestali wierzyć w bajki o złotych górach w akcjach dobrowolna wpłata i horendalny na tym zarobek