Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! (/Temat-Zarejestruj-sie-na-Paypal-Prosto-i-szybko-488)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - Szopen - 05-07-2010 11:05

Czytał ktoś regulamin paypal ?

2.1 Warunki zakwalifikowania. Aby być uprawnionym do korzystania z Usług, trzeba mieć ukończone 18 lat oraz być mieszkańcem jednego z krajów wymienionych na stronie PayPal na świecie.

A od kiedy czytam już kilka razy było powtarzane, że nie trzeba mieć 18 lat.


RE: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - Bolt - 05-07-2010 11:08

Sprawdzić tego nie sprawdzą Wink


RE: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - Zythus - 05-07-2010 11:29

Właśnie Smile


RE: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - Ralink - 05-07-2010 12:33

czyli mam podać date urodzenia tak zebym miał 18 lat ta?


RE: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - Gedokawa - 07-07-2010 18:28

A co się stanie jeśli zarejestruje konto w Paypalu i dostanę karte do bankomatu czy tylko konto na paypalu dostane, jak zgarne np 1000$ za 4500PTZ to przeleja na konto paypal??


RE: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - Bolt - 07-07-2010 18:30

Tak będziesz miał na koncie paypal, żadnej karty paypalowej nie dostaniesz


RE: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - Gedokawa - 07-07-2010 20:48

aha to spox mam nadzieje ze uda mi sie dostać 1000$ Big Grin


RE: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - pawel200388 - 08-07-2010 07:47

A ja mam 3 pytania Smile Będę wdzięczny za odpowiedzi.
1. Czy mogę na jedno nazwisko a na 2 różne maile posiadać 2 konta paypal? Legalnie.
2. Jak to wygląda wypłata na lockerz w momencie zamówienia nagrody? Muszę szybko podać dane kont paypal,. czy najpierw zdążę zamówić, później załątwiam resztę.
3. Czy konto Paypal koniecznie musi być na ten sam mail, na który jestem zarejestrowany w lockerz?


RE: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - ciacheczko - 08-07-2010 13:26

1.A co ma nazwisko do tego?:] Zawsze imię można zmienićBig Grin
2.Oni automatycznie wyślą Ci $ na adres podany w ustawieniach
3.Na PP jest możliwość dodania kilku maili...jeden z nich musi być mailem z lockerz(nie jestem pewien czy ten główny)


RE: Zarejestruj sie na Paypal ! Prosto i szybko ! - Gedokawa - 09-07-2010 17:17

Ja już zarejestrowałem konto w Paypalu i gdzie mogę zobaczyć moje konto z Paypala ??