Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trafficrevenue.net - Płaci za wyświetlanie reklam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Trafficrevenue.net - Płaci za wyświetlanie reklam (/Temat-Trafficrevenue-net-Placi-za-wyswietlanie-reklam-41339)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Trafficrevenue.net - Płaci za wyświetlanie reklam - CrisPL - 24-07-2012 12:24

Płacą ja dostałem przedwczoraj swoją wypłatę:
[attachment=698]


RE: Trafficrevenue.net - Płaci za wyświetlanie reklam - Szympek - 25-07-2012 13:04

UWAGA ! NIE POLECAM!
Z tych reklam na mojej stronie wyje***** trojana, zablokowało mi kompa, musiałem robić format... Tak samo mojemu jednemu userowi.. nie polecam


RE: Trafficrevenue.net - Płaci za wyświetlanie reklam - tomazzi - 25-07-2012 13:34

(25-07-2012 13:04)Szympek napisał(a):  UWAGA ! NIE POLECAM!
Z tych reklam na mojej stronie wyje***** trojana, zablokowało mi kompa, musiałem robić format... Tak samo mojemu jednemu userowi.. nie polecam

niestety selekcja u nich nie jest na najwyższym poziomie
są zawirusowane reklamy - jeśli zależy im na klientach którzy będą chcieli umieszczać u siebie ich reklamy w końcu będą musieli coś z tym robić


RE: Trafficrevenue.net - Płaci za wyświetlanie reklam - N55 - 25-07-2012 19:26

Do tej pory uzbierałam 4.6, więc dozbieram do 5$ i usuwam z bloga.


RE: Trafficrevenue.net - Płaci za wyświetlanie reklam - KapitanBomba - 01-08-2012 15:13

Używałem Trafficrevenue do czasu aż zaczeli wirusy zapodawać z reklamami...


RE: Trafficrevenue.net - Płaci za wyświetlanie reklam - CrisPL - 20-04-2013 22:28

Serwis trafficrevenue.net zostaje zamknięty, a pozostałe środki użytkowników można przenieść na konto w popads.net.

Cytat:Dear TrafficRevenue Member,
Due to lack of advertisers and many design-level problems, we have decided to shut down TrafficRevenue website.
Adcodes have been already disabled. To withdraw your remaining funds or not-completed payouts, you will need to register at http://www.popads.net. You can also use your existing PopAds account if you have one.

Then please follow this link:
https://www.popads.net/users/migrate_tr

This page will allow you to migrate balance as well as non-completed payments from TrafficRevenue to PopAds.net. After this, you can withdraw funds to PayPal/Payza/Wire with the same payment terms as at TrafficRevenue.

Please be aware that this migration link will be available till 1st June 2013. After this deadline, it will not be possible to migrate your account!

In case of any questions or problems, please contact [email protected]

Best regards,
Tomasz Klekot
TrafficRevenue



RE: Trafficrevenue.net - Płaci za wyświetlanie reklam - Kzn - 01-05-2013 09:46

Jako iż serwis został zamknięty, temat też uważam za zamknięty.

Proszę o przeniesienie.


Trafficrevenue.net - Płaci za wyświetlanie reklam - Coristo - 01-05-2013 09:56

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.