Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JPP !!! Wiecie o co chodzi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: JPP !!! Wiecie o co chodzi (/Temat-JPP-Wiecie-o-co-chodzi-4075)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - matid20 - 29-03-2010 17:05

nie poddawaj się!
walcz, bo te k***y nie dostaną żadnej nauczki!
Nawet jak Ci się nie uda, to będziesz wiedział, że PRÓBOWAŁEŚ!
3mam kciuki i daj znać, jak poszło Wink


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Mlody666 - 29-03-2010 17:44

(29-03-2010 16:53)damianowrz napisał(a):  moje zdanie, troche brutalne
Sprawy raczej nie wygrasz, a dlaczego ?
1. PP zbyt duza korporacja, uklady, kazdy kryje kazdego lub nikt nic nie wie
2. Jesli pokwitowales a mowisz ze na dowod bylo rozciecie to niestety w oczach PP to "gówno" a nie dowod, bo naciecie mogles zrobic sam, po trzecie oni beda twierdzic ze gra w srodku byla, po prostu otworzyles paczke gra w niej byla, zabrales sobie ja a pozniej idziesz z pretensjami do nich ze ktos ci nagrode porwal (oczywisice to argumenty ze strony PP, i to raczej one sa mocniejsze niz naciecie ktorego juz nie ma) bo slowo to nie dowod Wink

Mimo to zycze powodzenia Wink

Bzdury piszesz kolego...
To jak duża jest korporacja nie mają znaczenia przepisy KC dotyczą wszystkich bez wyjątku i poczta jest z mocy prawa odpowiedzialna za świadczoną usługę w granicach jej zakresu (zawodowo trochę siedzę w podobnych tematach).
Tu problemem może być jedynie niska wartość utraconej przesyłki i dlatego gra może się okazać nie warta świeczki.
Po pierwsze najpierw oficjalna skarga na poczcie, ewentualnie zgłoszenie władzy kradzież zawartości przesyłki (nawet tak dla podkładki)
Pisałeś że nic nie było kwitowane więc o to nie ma się co martwić.
Poczta się będzie wypierała do ostatniej chwili - możesz im grozić sadem oleją to.
Smutna prawda jest taka że tego typu sprawy kończą się przeważnie dopiero ugodą przed palestrą... więc bez sądu nic nie ugrasz, a walka może być co najwyżej dla zasady - jak pisałem wcześniej gra może nie być warta świeczki:@


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Admin - 29-03-2010 18:02

ja niestety nie wierze ze cokolwiek zdzialasz kilol, choć życze Ci jak najlepiej=/
ewentualne reklamacje można składać tylko przy odbiorze paczki (otwierasz ją przy listonoszu),
jeśli pokwitowałeś to nic raczej nie załatwisz każdy umyje ręce i powie że taka już doszła z warszawy... a w warszawie powiedzą że taka doszła z niemiec a w niemczech... never ending story...

ja bym osobiście nie interweniował jednak moja ku#$@#wica nie znała by granic.

głowa do góry,
wiem że to marne pocieszenie ale mogł to być to ipod lub ps3;s


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - wiktor953 - 29-03-2010 18:16

PRZECIEŻ PISAŁ WCZEŚNIEJ ŻE MA!!!


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Smiloslav - 29-03-2010 18:20

Musimy tam pojechać wszyscy i walczyć za Kilola! Big Grin


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - BoneR - 29-03-2010 18:25

TERAZ SIĘ BÓJMY O SWOJE PACZKI ! BO JEŚLI JAKIEŚ STARE BABKI ROZPAKOWAŁY JEGO PACZKE PATRZĄ GRA I MOGĄ TAK ROBIĆ Z KAŻDĄ PACZKĄ NA KTÓREJ BĘDZIE LOCKERZ PISAŁO ... i mogą nas okradać w ten sposób bo wiedzą że to darmowe .. to przypału nie będzie szkoda słów co się tutaj dzieje ... okradać i nic więcej .. ;/


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Helga - 29-03-2010 18:26

(29-03-2010 14:45)Kilol napisał(a):  Paczkę normalnie przyniósł listonosz. Dał paczkę i poszedł. Żadnego podpisu nie było. To normalne ?

I tu jest właśnie pies pogrzebany! Dziś gadałam z moim listonoszem. Otóż ja już dostałam grę ale co się okazało - listonosz zostawił paczkę na płocie Undecided [na szczęście nikt nie ukradł]. Dziś go przydybałam i się okazało że te paczki [gry] nie są wysyłane jako prawdziwa "paczka" lub polecony [w razie gdy cie nie ma w domu to dostaniesz awizo] tylko jako zwykły list ekonomiczny - listonosz powiedział że jak coś jest wysyłane jak zwykły list to on nie ma prawa zostawić awizo w skrzynce gdy cie nie ma, bo ta "paczka od lockerz" [pisze tak bo gabarytowo bardziej pasuje niż list] nie ma swojego numeru. Więc moją grę po prostu zostawił na płocie bo nic innego nie mógł zrobić. Żal... Uprzedziłam go żeby kolejną grę od lockerz przerzucił przez płot :/


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Kilol - 29-03-2010 18:36

Piszecie żebym wrzucił fotki. Wrzucę je, kiedy będę miał czym zrobić fotki. Może być to jeszcze dzisiaj, a
może jutro.

Dobrze, że nie wysyłają paczek z iPodami pocztą... Też by jakieś sku*****ny zaj***ły.


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - pitfromhell - 29-03-2010 18:41

(29-03-2010 18:26)Helga napisał(a):  Uprzedziłam go żeby kolejną grę od lockerz przerzucił przez płot :/

HAH@H@H@H@H@ xDDD twój listonosz to jakiś nie ogar Big Grin hahahaha xD


RE: JPP !!! Wiecie o co chodzi - Kilol - 29-03-2010 21:14

Niebawem wrzucę fotki. Myślę nad e-mailem do Lockerz, aby zamienili taśmę na barwną np.
czerwoną, ponieważ w wielu krajach poczty kradną itd... E-miala pomoże mi napisać szwagier.
Mam nadzieję, że coś zdziałamy.