Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] dingobux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PŁACI] dingobux.com (/Temat-PLACI-dingobux-com-24914)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


- Sniechu - 28-12-2008 21:11

Nie, nie, nie. Nie można zlecić tam wypłaty, wypłaty nie instant są dostępne tylko dla premium. Dla standard tylko wypłaty instant, ale jak już wcześniej napisałem, istnieje śmieszny limit 60$ na dzień. Ten limit nie jest zerowany codziennie o tej samej porze, tylko wtedy jak admin wejdzie i zrobi to ręcznie. Teraz, kiedy jest na wakacjach, nie ma żadnych wypłat, ani dla standard, ani dla premium. Już rozumiesz?


- Kubabest - 28-12-2008 21:19

Taa , ale swoja droga powinien wyznaczyc jakiegos moda/kolege by resetowal ten limit a zwlaszcza jak jest on taki maly.No , ale tutaj to juz nic nie poradzimy . . .
Na kilometr czuc tutaj jakis numer ze strony admina , chyba ze ma u kogos dlugi i pilnie potrzeubuje kasy :mrgreen:


- Kubabest - 28-12-2008 21:19

Taa , ale swoja droga powinien wyznaczyc jakiegos moda/kolege by resetowal ten limit a zwlaszcza jak jest on taki maly.No , ale tutaj to juz nic nie poradzimy . . .
Na kilometr czuc tutaj jakis numer ze strony admina , chyba ze ma u kogos dlugi i pilnie potrzeubuje kasy :mrgreen:


- sadi - 29-12-2008 17:07

Szkoda by było jakby nie płacił, w końcu dobra firma.. :?:


- Cahais - 01-01-2009 14:32

to w koncu jak to jest z tymi wypłatami, jak wyklikam minimum to dostane kase czy raczej nie ?? bo nie wiem czy jeszcze klikac w tym buxie czy dac sobie spokuj ?? 8-)


- Amedis - 01-01-2009 19:15

ja tam kasę na koncie zamieniłem na reklamy. Możesz próbować zlecić wypłatę ale na wiele nie licz...


- Sniechu - 01-01-2009 19:17

Amedis, nie prawda. Minutę temu dostałem od nich trzecią wypłatę, jestem standard. :-P


- Bloodme - 01-01-2009 19:17

Cahais, uda Ci się zlecić wypłatę, ale musisz siedzieć przy kompie tyle co Sniechu(niemożliwe :-> ). Ja wymieniłem całą kase na reklamy, w jeden dzień można zarobić nawet 100 odsłon strony :-P


- Cahais - 02-01-2009 19:54

czyli ze jak chce wyplacic kase to musze na nia polowac ?? i jeszcze nie bedzie instant ?? :-? zaczne klikac do wyplaty chyba,

2 min pozniej...

o wow wow wow widzieliscie ile kasy wyplacili instant ?? kudcze........ a godzinke temu bylo 15 tys$...

a mowicie ze ciezko z tym buxem 8-)


- Boro! - 02-01-2009 19:55

Cahais, mi dziś udało się zlecić wypłatkę.

Wypłatę dostajesz INSTANT. Ale co do polowania to się zgadza.