Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W który bux warto zainwestować? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: W który bux warto zainwestować? (/Temat-W-ktory-bux-warto-zainwestowac-23089)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


- dzelagr - 11-08-2008 21:38

narazie to chyba w żaden inny bux lepiej nie inwestować... to juz większe ryzyko...


- noob10 - 12-08-2008 00:31

Ja dla mnie to ThinkBux.com ma nawet niezłe warunki i wypłacają szybko: premium 2 dni, standard w tydzień, na forum jak patrzyłem to wypłaty dostaja nawet w pare godzin albo minut także chyba się opłaca zainwestować, i widać że w buxa trochę włożone jest pracy twierdzę po grafice;P... Ja już zainwestowałem w 5 poleconcyh i jeszcze mam innych 4Tongue

PS: Jak ktoś chce refback w tej firmie to ja takowy udzielam , jakby co PWTongue<--Prosze nie usuwać tegoTongue :-P


- Nero1324 - 12-08-2008 15:38

A co myślicie o firmie Foxbux.com? Opłaca się zainwestować?


- oscypek193 - 12-08-2008 18:35

Nero1324 napisał(a):A co myślicie o firmie Foxbux.com? Opłaca się zainwestować?

Ja raczej bym nie ufał tej firmie. Ostatnio to praktycznie nie ufam żadnej nowej firmie, bo tak: B-U-X.net - niby cool a jednak ostatnio nie wypłacili chyba nikomu, PayTC - było miło i fajnie, ale zwiali z moją kasiorą (tak sądzę), Bux3 - kiedyś najlepszy, obecnie domena na sprzedaż a admin zwiał z moimi 60$, VipBux - ostatnio wypłaciłem 90$, ale jak później zakupiłem premium na miecha to ani premium, ani odpowiedzi admina nie ma:/
Zaczynam wątpić w ten sposób zarobku.

NeoBux wynajołem 100 refków i robię dziennie ~1.4$, nawet jak wynajmę drugą setkę to zanim odrobię całą inwestycję i zarobię ~50$ już tak na super czystko i konkretnie to miiiiiinieee, pocieszają mnie tylko automatyczne wypłaty
ClixMX - obecnie sytuacja wygląda tak, że wynajołem 35 refków i robię ~2$ dziennie, tylko czekanie na wypłatę :roll: , niby tylko 14 dni, ale kasiorę dostanę dopiero praktycznie na koniec roku


To takie moje skromne zdanie :->


- Sniechu - 12-08-2008 18:42

oscypek193, jestem bardzo podobnego zdania co Ty (może nawet tego samego :-P)

oscypek193 napisał(a):B-U-X.net - niby cool a jednak ostatnio nie wypłacili chyba nikomu

Ja też czekam już od dawna...

oscypek193 napisał(a):PayTC - było miło i fajnie, ale zwiali z moją kasiorą (tak sądzę)

I chyba dobrze sądzisz - czekam jeszcze dłużej niż w B-U-X.net

oscypek193 napisał(a):Bux3 - kiedyś najlepszy, obecnie domena na sprzedaż a admin zwiał z moimi 60$, VipBux - ostatnio wypłaciłem 90$, ale jak później zakupiłem premium na miecha to ani premium, ani odpowiedzi admina nie ma

Z tymi bux'ami nie mam nic wspólnego (czytając Twoją wypowiedź myślę, że na szczęście nie mam :-P)

oscypek193 napisał(a):NeoBux wynajołem 100 refków i robię dziennie ~1.4$, nawet jak wynajmę drugą setkę to zanim odrobię całą inwestycję i zarobię ~50$ już tak na super czystko i konkretnie to miiiiiinieee, pocieszają mnie tylko automatyczne wypłaty

No to masz dosyć nieaktywnych refów, ja jestem zadowolony z moich 50...

oscypek193 napisał(a):ClixMX - obecnie sytuacja wygląda tak, że wynajołem 35 refków i robię ~2$ dziennie, tylko czekanie na wypłatę :roll: , niby tylko 14 dni, ale kasiorę dostanę dopiero praktycznie na koniec roku

Ja tam nie inwestowałem. Bux wygląda solidnie, ale na domiar złego wypłata od 10$, więc zanim do niej dojdę to bux już 3 miechy nie będzie działał :idea:...


- sebolek321 - 12-08-2008 20:55

Tak zgadzam się z postami powyżej B-u-x.net coś ostatnio nie wypłaca...

Miałem pierwszą wypłatę w kilka h (jako premium) a jak drugą zlecałem (30 lipiec) też jako premium to nadal jej nie widze na koncie... :roll:

Neobux i Clixmx jak na stan obecny polecam :-P


- oscypek193 - 12-08-2008 23:09

Najlepsze to:
NeoBux - bo automat
ClixMX - solidny, najpewniejszy, ale słowo pewny raczej w tym biznesie nie powinno się znaleźć:-)


- szymek00 - 13-08-2008 20:42

A co hispanobux.es, że reffki wymieniają to się opłaca? Ile wypłata idzie?


- tomex11 - 18-08-2008 22:23

isabelmarco w ostanie 40 dni wypłacili 440 000 $

[b:-|bdea7c576]Total Paid $ 637,084.04 [/b:-|bdea7c576] 18 sierpnia

a 8 lipca było tak [b:-|bdea7c576]Total Paid $ 199,447.29 [/b:-|bdea7c576]


- noob10 - 18-08-2008 23:53

A polecacie zainwestować w B-U-X.net?? Czy ten bux kombinuje nadal cos z wypłatami??