Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] Earn.nu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] Earn.nu (/Temat-SCAM-Earn-nu-21437)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


- Marszalll - 01-09-2008 20:53

to nie nie się mogły pozmieniać tylko polecenie.. ale u mnie wszystko ok.


scam? - mks22 - 02-09-2008 16:15

Dlaczego scam?


- azurri - 02-09-2008 17:26

Coś się nie dobrego z tym buxem dzieje.Dzisiaj usuneli mi 3 poleconych. :roll:


- JereManU - 02-09-2008 17:27

Przecież SCAM pozostanie SCAMem... Mi nie dodali nawet 10 wypożyczonych poleconych, w 2 tygodnie. :->


- mjs17 - 08-09-2008 22:03

ta firma wypłaca automatycznie tylko premium tak a standard to 30 dni czy jak


- RedBull - 08-09-2008 22:41

Ja jestem premium od 2 miesięcy i nie dostałem żadnej wypłaty...
Dziesiątki postów i wiadomości... bez skutku.
Niby dostałem mejla, że Instant Payment działa, ze kasa wysłana, ale to mejl od Earn.nu, a nie od AlertPay i wniosek jest taki, ze zadna kasa nie dojechała.

Scam jak nic....


- makaj - 08-09-2008 22:48

Mjs17, widzisz jaki jest tag? Ciekawe po co to było wprowadzane. A Ty pytasz jak szybko firma płaci................... :-?


- mjs17 - 08-09-2008 22:50

no widzisz pytam dlatego bo wiara niedawno wypłaty otrzymała więc ciekawiło mnie jak to jest


- makaj - 08-09-2008 23:02

Jest tak, że to mistrzowie w ściemnianiu, zwodzeniu i przeciąganiu. Informacja o automatycznych wypłatach pojawiła się na początku czerwca. Od tego czasu był milion powodów, dlaczego nie są wprowadzone. Gdy w końcu to się stało, to znów dziesiątki kolejnych przeszkód, dlaczego jednak nie działa... Większość osób, jak np. RedBull, czeka miesiącami i zapewne nigdy kasy nie zobaczy. Nieliczne wypłaty jak widać spełniają swoje zadanie i sieją ziarno wątpliwości... a może jednak płaci?
Ostatnia historia to: admina nie ma bo stracił dostęp do internetu, jak odzyska to zajmie się niedoszłymi automatycznymi wypłatami.
To jest naprawdę bardzo bogata historia, jakiś scenariusz filmu sensacyjnego, a jeszcze lepiej rozprawka psychologiczna na temat naiwności ludzkiej i jak długo, mimo tak wyraźnych znaków, można ludzi oszukiwać i szczuć marchewką na kiju. Wszędzie indziej byłyby już dziesiątki tematów o scamie, a tam na forum jeszcze ani jednego (sic!) takiego nie widziałem.
Żałosny ten get-paid i żałosne, że ludzie dają się szmacić za kilka dolarów.
Ave


- mjs17 - 08-09-2008 23:06

o i tu się akurat z tobą zgadzam święte słowa