Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa Opcja PLAY ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Nowa Opcja PLAY ! (/Temat-Nowa-Opcja-PLAY-2065)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Nowa Opcja PLAY ! - 19maku10 - 22-02-2010 22:39

Z tych samych filmikow nie bedzie mozna dostac ptz :] moim zdaniem co raz w tygodniu beda dodawac iles tam ;] ale oczywiscie nie potrwierdzone wiec nie wierzcie mi


RE: Nowa Opcja PLAY ! - eludek - 22-02-2010 22:42

Ja dzisiaj dałem z siebie wszystko. Zdobyłem w zakładce PLAY 48/48 PTZ. Szkoda, że nie jestem Z-List Sad Miałbym 2x więcej.


RE: Nowa Opcja PLAY ! - sykus14 - 22-02-2010 22:45

pierwszy raz na lockerz widze polskie słowo xD musiałem to uwiecznić xD
[Obrazek: nowyobraz22a.th.png]


RE: Nowa Opcja PLAY ! - WalkmaN - 22-02-2010 22:47

@maku
mi nie chodzi o ogladanie tych samych filmow x2 razy, tylko czy np. dzis obejrze 10, to czy za reszte dostane jutro ptz ;]


RE: Nowa Opcja PLAY ! - 19maku10 - 22-02-2010 22:53

(22-02-2010 22:47)WalkmaN napisał(a):  @maku
mi nie chodzi o ogladanie tych samych filmow x2 razy, tylko czy np. dzis obejrze 10, to czy za reszte dostane jutro ptz ;]

Tak ;P


RE: Nowa Opcja PLAY ! - Artur1995Zdw - 22-02-2010 23:08

Ja mam taki śmieszny problem.
Muli mi strasznie Lockerz od pory wprowadzenia Play.
Chciałem to wypróbować. Wszedłem do Play i obejrzałem filmik. Ten licznik na dole do PTZ stanął na zero i nie wyskoczyło nic. Ani CAPTCHA, ani PTZ nie dodało. Co jest grane?


RE: Nowa Opcja PLAY ! - BartuS - 22-02-2010 23:11

bo tak jest. Odśwież, to może zadziała. Jak nie, to inny klip odpal Wink


RE: Nowa Opcja PLAY ! - Artur1995Zdw - 22-02-2010 23:14

Obejrzałem już około 5 całych filmików.
Czyszczenie cache nie pomogło.
Zmiana przeglądarki też.
Odświeżenie też.
I jeszcze jedno. Obejrzałem np. klip pt. "Pierwszy". Nie dodało PTZ. Obejrzałem klip pt. "Drugi". Nie dodało PTZ. Odświeżyłem stronkę, znalazłem te klipy, namierzam i wyskakuje powiadomienie, że tych klipów jeszcze nie obejrzałem i mam obejrzeć żeby PTZ zarobić.
Może chodzi o problemy z moim netem? Normalnych stronek mi nie muli, ale filmiki się zacinają i gry multiplayer np. America's Army się muli, a wcześniej tego nie było. Poczekać do jutra?

EDIT:
I od jakiegoś czasu mam taki śmieszny problem.
Wchodzę na Lockerz. Muli. Idę na jakieś forum, wracam za 5 minut. Lockerz wywala ERROR OH NOES - "Could not connect" i wyskakuje ten pies liżący szybę ;D Odświeżam znowu i jest dobrze. Chwilę posiedzę, Lockerz się zatnie, odświeżam znowu pies ;D
Problem rozwiązany.
Sprawdzałem to na mojej głównej przeglądarce Google Chrome i na Internet Explorer.
Teraz ściągnąłem Mozille i jest wszystko dobrze.


RE: Nowa Opcja PLAY ! - Mathis K - 23-02-2010 00:22

mi za to te filmiki sie zacinaja jak ja.... filmik 4 min odtwarza mi 10... wie ktos co moze byc ta przyczyna? dodam ze neta mam 1mb wiec nei powinno byc takich problemow:/


RE: Nowa Opcja PLAY ! - galakty - 23-02-2010 07:40

Ale wy ma cie problemy... Ta strona Play wogóle nie zamula i nie tnie... Filmiki normalnie się odtwarzają i dodaje PTZ. Jak coś nie działa to macie coś z kompem/netem.