Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! (/Temat-Zostales-oszukany-przez-KoGiego-lub-Pajde-WEJDZ-18746)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - generation7 - 06-05-2012 22:35

(20-05-2011 19:36)Sloniasek napisał(a):  Im więcej osób się zgłosi na policję, tym więcej zarzutów wyłapie ta szmata, takim to tylko nogi połamać, wiem z własnego doświadczenia bo sam kiedyś byłem oszukany.
Więcej osób = więcej dowodów przeciwko niemu. Oczywiście trzeba mieć niezbite dowody zgłaszając się na policję.

A później w fakcie "dwudziestolatek zabił za pińcet złotych".

Musialem offtopa zajebać, bo to w sumie wysławianie sie w taki sposób jest także karalne.


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - Ruska34 - 09-05-2012 07:05

Niech ktoś się poświęci , zbierze wszystkie dowody, i niech jedna osoba przestawi glinie ile złotych już zaj.e... i do każdego użytkownika ( kontakt tell przy kwocie ) i wtedy policja się tym zajmie jak będzie grubsza kwota.

Pozdro


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - lolo1111 - 08-07-2012 23:45

witam ja zostałem oszukany na prawie 2500,00 zł
w środę zgłaszam do prokuratury
Widzę, że nie zauważyłeś że wrzuciłam i linki i reflinki (bo może ktoś jednak chciałby kliknąć)
Widziałam tematy typu "jak zarabiacie", ale nie widziałam tematu "JAK ZACZĘLIŚCIE" . Nie musisz być od razu taki nerwowy liczyłam na miłą pogawędkę na ten temat, ale widzę, że niestety jak zwykle trafi się ktoś taki jak Ty, a szkoda Sad
Reflinki usunięte PANIE


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - lolo1111 - 09-07-2012 00:06

czy to jest on

http://www.photoblog.pl/kogi/profil


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - Daminn - 09-07-2012 17:59

To wy po takim czasie jeszcze nic nie zrobiliście? Żadnej sprawy, nic? To pozdro, z takim zaangażowaniem oszukanych w sprawie nie dziwię się, że on nadal wałki robi.


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - mikolaj90 - 09-07-2012 18:25

(08-07-2012 23:45)lolo1111 napisał(a):  witam ja zostałem oszukany na prawie 2500,00 zł
w środę zgłaszam do prokuratury

Chyba musiałeś być pijany, żeby oszukał Cię na taką kwotę. Innej opcji nie widzę.


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - Nilchi - 11-07-2012 15:02

Napisałam już w innym wątku, ale napisze i w tym:
Kogi został zatrzymany przez policję - ja otrzymałam dzisiaj pocztą zwrot wszystkich skradzionych pieniędzy.
Jeżeli ktoś nie zgłosił sprawy na policję to proponuję to jak najszybciej zrobić.


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - lolo1111 - 22-07-2012 09:41

zgłosiłem do prokuratury i byłem już przesłuchany przez policję dodam że teraz w grę włączył swoją żonę Anitę niech im się dobiorą do d...............u i niech wszyscy o nich usłyszą takim s..... nie powinni nawet chleba sprzedawać w sklepie .


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - Admin - 22-07-2012 10:16

o proszę - to nowość Smile w końcu ktoś się ruszył by dobrać się za złodzieja, jeśli to co piszcie jest prawdą to brawo Panowie Smile